Jak na věc


videotelefon commax

Poštovné zdarma! EMOS RL-10M...

    Zobrazovací panel, monitor nebo také LCD displej, tak se také dají nazvat videotelefony od Commaxu. Všechny videotelefony Commax mají LCD displej s LED podsvětlením a tak má výsledný obraz vynikající kvalitu, plný kontrast a živost barev. Díky této technologii je obraz důvěryhodnější a přesný.
    Domácí barevný videotelefon H 1019 memory VDP set white - bílý . S automatickou vnitřní pamětí až 50 fotografií a možností nahrávání videa na: SD karta. Obsahuje 7" LCD displej (obrazovka), dveřní kamerová jednotka, napájecí zdoj 15V DC. Do přístroje lze napojit 2 dveřní stanice, nebo CCTV kameru. Paměť pro záznam. Otevírání dveřního zámku, i...
    Domácí barevný domácí videotelefon EMOS H 2011 bílý. Balení obsahuje 7" LCD obrazovku (domovní monitor), venkovní kameru a 12V napájemní monitoru. Videovrátný, umožnuje ovládání dveřního  zámku a pojezdu brány. Videozvonek s mikrofonem s možnotí zapojení dvěma monitory, sada videovrátného, antivandal kamerová jednotka, hands-free. Barva: bílé...


Sada videotelefonu H1019 bílá...

    Videotelefony jsou plně kompatibilní se všemi dveřními stanicemi Commax a tak výběr videotelefonu závisí pouze na Vašem vkusu a jaké funkce od videotelefonu očekáváte. Videotelefony Commax vynikají svým výjimečným designem, který jistě zaujme i ty nejnáročnější z Vás a uspokojí potřebu po kvalitním a ojedinělém produktu.
    Domácí videotelefony Commax zabezpečí Váš byt či dům. Specializujeme se na sortiment monitorovací techniky a videotelefonů předního výrobce jako Commax. Naleznete zde široký sortiment kvalitních výrobků – domácí videotelefony Commax (domácí videotelefony Commax i audio telefony) a další příslušenství. Pro naše zákazníky rádi zajistíme zdarma cenovou nabídku i technickou podporu. Domácí videotelefony Commax jsou určeny i pro náročnější aplikace, pro které jsme schopni zajistit odbornou montáž. Domácí Videotelefony Commax.
    >>> Úvodní stránka > Zabezpečení-videotelefony > VideotelefonyJste často na cestách a chybí vám vaši blízcí? Pořiďte si videotelefon z naší nabídky a již nikdy nebuďte na cestách sami. Možnost vidět svou rodinu či partnera, i když jste stovky kilometrů od nich, je k nezaplacení. U nás Vás to však nebude stát skoro nic. Vyberte si videotelefon z naší nabídky za bezkonkurenčně nejlepší cenu na trhu a nebuďte už nikdy sami.


POŠTOVNÉ ZDARMA! EMOS H1018...

    Domácí barevný domácí videotelefon EMOS H 2012 černý. Balení obsahuje 7" LCD obrazovku (domovní monitor), venkovní kameru a 12V napájemní monitoru. Videovrátný, umožnuje ovládání dveřního  zámku a pojezdu brány. Videozvonek s mikrofonem s možností zapojení dvěma monitory, videovrátného, antivandal kamerová jednotka, hands-free Barva: černé...
    Videotelefony Commax jsou užitečné nejen svou funkčností domácího vrátného, ale i krásným doplňkem do každého interiéru Vašeho rodinného domu nebo bytu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00