Jak na věc


veritas dřevostavby

Konstrukce používané firmou Veritas stavby s.r.o.

    V našem sortimentu naleznete vína pro každou příležitost. Od Moravských zemských, až po nejkvalitnější přívlastková. Samozřejmostí jsou nejen vína slámová, ale i ledová, čí výběry z cibéb. Hitem posledních sezon se stala oranžová vína a proto jsme i my, ve spolupráci s našimi vinaři tyto vína zařadili do naší nabídky. K chuti Vám v teplých letních měsících jistě přijdou perlivá vína Frizantte ideálně podávaná na ledu, stejně tak jako si zajisté při dlouhých zimních večerech vychutnáte likérová vína na způsob Portského. Jsme přesvědčeni, že u nás si přijde každý zákazník na své, ať už hledá víno k nedělnímu obědu, večeři s partnerem, nebo k obdarování svých blízkých.
    Nabízíme komletní služby spojené se stavbymi a rekonstrukcemi,od základové desky přes stavbu nebo rekonstrukci domu po výrobu nábytku a realizaci interiéru.
    Lahev si můžete odnést nejen v dárkové krabičce, taštičce, či dárkovém balení, ale na objednání je možno pro Vás připravit dárkový koš, jehož obsah si sami zvolíte a stane se tak ideálním darem pro Vaše blízké, nebo obchodní partnery.
    Preferujeme víno od poctivých moravských vinařů s vlastními vinicemi, kdy je výroba vína jejich vášní a koníčkem. Velká řada vín nese ocenění z prestižních výstav a soutěží.
    Zaměřujeme se pouze na vína z moravské produkce. Ať už se jedná o vína sudová, která u nás najdete pouze MORAVSKÁ ZEMSKÁ – tedy vína z hroznů vypěstovaných a sklizených na Moravě a dále upravených našimi prověřenými vinaři – nebo výběr toho nejlepšího z lahvových vín od vybraných vinařů. Sortiment se snažíme neustále doplňovat, ale zároveň dbáme na jedinečnost vín, která u náš můžete zakoupit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00