Jak na věc


ventilační střešní turbíny-nejlevnější

Unikátní větrací systém, který ke svojí činnosti nepotřebuje elektrickou energii. Využívá ekologický zdroj energie- vítr, který je zcela zdarma a je nevyčerpatelný.

    Ventilační turbína VIV je originální Český výrobek s více jak 70ti letou tradicí. K výrobě ventilačních turbín VIV je používána nejmodernější technologie s využitím kvalitních materiálů, značkových ložisek a velmi odolných, lehkých hliníkových plechů. Výrobcem ventilačních turbín VIV je firma H-tech group s.r.o. Prodej ventilačních turbín v České republice byl obnoven od začátku roku 2000 a jsou dodávány hlavně na Český a Slovenský trh. V České republice fungují ventilační turbíny (pod názvem "rotační hlavice") od 30.let 20.století (výrobní, skladovací haly, vojenské objekty, střechy kostelů, železniční vagony, pekařská a chladírenská auta), více než 70let. Rotační hlavice ventilační turbíny VIV má unikátní kapkovitý tvar lopatek(užitný vzor), které jsou jako celek vyrobeny z jednoho kusu, což zajišťuje ideální aerodynamický tvar rotační hlavice, potřebný k vyvinutí nejúčinnějšího kroutícího momentu. Jako materiál k výrobě ventilačních turbín VIV je užit hliník a velmi lehký dural. Ven
    Plastový stavebnicový ventilační systém je určený pro větrání bytových prostor (kuchyně, koupelny, WC a podobně). Výrobky jsou vyrobeny z kvalitních plastů PVC a PS. U plochých a kulatých kanálů navíc s přidáním antistatické složky pro zamezení usazování prachu. Tloušťka stěny 1,5 mm zaručuje tvarovou stálost. Spojování jednotlivých dílů se provádí prostým zasunutím. Je možné spoj utěsnit silikonem nebo lepicí páskou. Snadné spojování, rychlá montáž, nízká hmotnost. Množství prvků a tvarů umožňuje vytvářet složité rozvody. Snadná úprava délky (například pilkou na kov). Na jednotlivé díly lze napojit i další výrobky firmy Haco (větrací mřížky, ventilátory a jiné).


PROČ VENTILAČNÍ HLAVICE?

    Ventilační turbíny VIV pracují již od minimálního pohybu větru. Ideální výkon je přímo závislý na dvou značkových ložiscích SKF, která svojí vysokou kvalitou a citlivostí na sebemenší pohyb větru, zajišťují velmi tichý a plynulý chod.(Jednořadová kuličková ložiska s dvojitým plastovým těsněním s plastovou krytkou trvalou mazací náplní.
    Větráním střešních plášťů ventilačními turbínami zajistíme plynulé odvětrání kondenzované vlhkosti ze spodní strany střešního pláště, ale i technologickou a zabudovanou vlhkost, případně vlhkost dodatečně proniklou do střech při mechanickém porušení hydroizolačních vrstev. Ventilačními turbinami VIV lze větrat všechny typy střech (ploché, šikmé, strmé) se všemi typy střešní krytiny (tvrdá krytina, šindel, plechová krytina, PVC, bitumenové pásy). Všechny typy ventilačních turbín VIV jsou v základním provedení vyrobeny z hliníkového plechu. Stavitelné hrdlo kloubového nastavení slouží k jednoduché instalaci ventilační turbíny VIV na šikmou střechu dle sklonu až do 45°. Základnu lze osadit na všechny typy střešních krytin. Všechny spoje na ventilační turbíně VIV jsou jištěny šroubovým spojením s metrickým závitem a tím zabezpečí ventilační turbínu VIV proti vytržení rotační hlavice nebo stavitelného kloubu od základny při nárazovém větru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10584
cache: 0024:00:00