Jak na věc


velveta

Hotel je umístěn v klidné části Špindlerova Mlýna mimo rušné a hlučné centrum.

    Rodinný wellness hotel s příjemnou atmosférou v klidné části Špindlerova Mlýna nabízí:-  vhodné prostředí pro rodiny s dětmi -  příjemné ubytování -  výbornou kuchyni -  Římské lázně, masáže, kosmetiku, whirpool -  free - Wifi a parkoviště -  aktivity v okolí jako mini golf, jízda na koni, turistika, lyžování, cyklistika, houbaření. Krkonoše ubytování: Hotel Velveta ve Špindlerově Mlýně poskytuje ubytování ve 29 prostorných pokojích, většinou s balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dále je na pokojích TV a možnost připojení k internetu. V ceně za ubytování v hotelu Velveta je zahrnuta i snídaně. Možnost objednání polopenze nebo dětského menu. Děti do 5 let zdarma bez nároku na lůžko a služby. Sleva 50% pro děti do 12 let. Domácí mazlíček s hostem na pokoji je povolen za poplatek.Špindlerův Mlýn Hotel Velveta restaurace: Součástí wellness hotelu Velveta v Krkonoších je stylová hotelová restaurace s kapacitou 90 míst. Na jídelním lístku najdete jídla
    Rodinný wellness hotel Velveta*** s příjemnou atmosférou v klidné části Špindlerova Mlýna je svou polohou a vybavením jako stvořený pro Váš odpočinek, romantické pobyty a rodinnou dovolenou.
    Hotel Velveta najdete také na portálu Hotelopedii v sekci hotely a penziony Krkonoše. Hotelopedia je encyklopedie hotelů a penzionů v České republice.
    POKOJ VIP - Ubytování v nadstandardním dvou lůžkovém pokoji s TV, lednicí, varnou konvicí, balkonem a koupelnou s rohovou vanou a sprchovým koutem. Cena zahrnuje snídani.
    DEPANDANTY - Ubytování pro nenáročné hosty, vhodné pro skupiny (max.8 osob) nedaleko hotelu ve čtyřech dvou lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Cena je bez snídaně, kterou je možné si přiobjednat na recepci hotelu.
    STANDARD - Ubytování v standardním dvou, tří nebo čtyř lůžkovém pokoji s vlastním socialním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem. Cena zahrnuje snídani.


VELVETA a.s. Varnsdorf - Manšestr, Samet, Dyftýn, bavlněné tkaniny

    Hotel Velveta*** je rodinný wellness hotel s ideálním umístěním mezi dvěma lyžařskými středisky a to největším ski-areálem ve Špindlerově Mlýně (Sv. Petr, Medvědín) a areálem Herlíkovice. Dostupnost a možnost výběru ocení pokročilí i začínající lyžaři. Z údolí „Kukačka“, ve kterém se hotel Velveta*** nachází, je snadné vydat se na trekkingovou túru nebo lyžařskou běžeckou trasu. K dopravě do centra lze využít hotelovou dopravu. Hotel Velveta*** je oblíbeným místem k strávení romantického víkendu i týdenní rodinné dovolené, ať už zimní či letní. Pro děti máme připravený dětský koutek a na léto 2013 připravujeme mini farmu se zvířátky. Vítáme také Vaše domácí mazlíčky.  Personál hotelu Velveta*** je vždy připraven splnit veškerá přání hostů, snažíme se, abyste u nás vždy strávili báječnou dovolenou a rádi se k nám opět vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:54:40