Jak na věc


velký vahový přírůstek u kojencu

Diskuze : Hlavní : Váha v těhotenství

    Množství pomočených a pokálených plen-6-8 pomočených plen a 3-6 stoliček do 6 týdnů věku-od 3. měsíce 3-6 pomočených plen-od 6 týdnů možná několikadenní absence stolice
    Dobry den pane doktore,prosim vas o radu. Ma dcera se narodila 9.3.2017 s vahou 3800g je plne kojena od narozeni .Pribirala normalne v 1.mesici mela 5030g a 55cm, ve 2.mesici 5525g a 60cm, ve 3.mesici 5870g a 63cm, ve 4.m. 6255g a 65cm a nyni jsme byli 3.8. u lekarky a mela 6520g a 67cm. .Od 4.mesice ji davam prikrmy. Doktorka mi rekla,ze pribira uz druhy mesic malo vzhledem k rustu a doporucilami pridavat umele mleko,jenze dcera ho odmita,pritom jidlo ji chutna.davam ji jogurty pro 4.mesicni ,zeleninu,ovoce a cerealni kasi + stale kojim. Ale doktorka rekla ,at ji kase nedavam,ze potrebuje mleko.Co mam delat;kdyz ho nechce a je jeji vahovy prirustek opravdu tak spatny? Jen pro informaci ,ziju ve Francii a pripada mi,ze je zde jiny pristup a Nazor na prikrmy nez u nas ( 2 deti jsem porodila a odchodila prvni 3 roky u nasich pediatru)..Dekuji za radu.


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Pokud miminko nevykazuje aspoň po dvou týdenních váženích dostatečné přírůstky, musíme podat umělou stravu ( Sunar, Nutrilon, Beba...) z počátku je dobrá hypoalergenní forma, zvláště při alergické rodinné anamnéze. Princip sání z lahvičky a z prsu je rozdílný. Abychom zachovali správnou techniku sání jako u přirozeného kojení, doporučuje se podávat dokrm alternativním způsobem.
    Dobrý den. Přírůstky jsou skutečně nižší a je pravděpodobné, že mléka již máte méně. Jenom nevím, proč paní doktorka nechce dávat kaše. Pro dítě jsou důležité mléčné porce a kaše má proti mléku výhodu, že kromě mléka, které je v ní obsaženo (takže je je de facto mléčný příkrm), obsahuje spoustu energie, kterou Vaše dítě potřebuje. Tedy pokud dáváte rýžovomléčnou kaši, krupičnou kaši z mléka nebo cereální mléčnou kaši (volil bych spíše první dvě). Rovněž potřebuje maso (a tedy bílkoviny pro růst) v masovozeleninových příkrmech, každý den. Nejlépe doma dělaných, protože kupované mají často bílkoviny málo. Umělé mléko z lahve také můžete zkoušet. Jste zkušená maminka a nebojte všechno to zvládnete tak jako s předešlými dětmi.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    IP PROTECTION NOT ENABLED! Unexpected mysql error 1064 accessing iptable: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND `hackcount` >= 2' at line 1 SQL=SELECT COUNT(*) from `qqrac_mi_iptable` WHERE ip = AND `hackcount` >= 2
    Odborný asistent na klinice dětského a dorostového lékařství 1.LF UK a VFN v Praze Vám bude odpovídat na dotazy, které se týkají problematiky dětského lékařství.
    Pravidelné sledování a zaznamenávání váhy, délky a obvodu hlavy slouží k posouzení správného růstu a vývoje dítěte. Váhová křivka kojeného dítěte nemusí mít trvale stoupající trend a váhový přírůstek není jediným ukazatelem prospívání dítěte. Není dobré srovnávat váhu nebo váhové přírůstky dětí mezi sebou. Dítě roste do délky hlavně kolem 3. a 6. týdne a 3. a 6. měsíce. Proto není hned nutné, abychom začali dokrmovat, když dítě nepřibere při kontrole dle tabulek.
    Podle SPC je maximální dávka Motilia 8 tablet denně. Nevadí vyšší dávkování ( těch 9 tablet? ). Také je kontraindikováno při kojení, ale to bude spíš jen ochrana výrobce.


Diskuze : Hlavní : Váha v těhotenství

    Extra stabilní konstrukceVelký LCD displejVáživost do 20 kgPřesnost vážení 5 gPaměť poslední navážené hodnotyFunkce TARA . dovažováníAutomatické vypínáníNapájení: 4x 1,5 V AA tužkové baterie (nejsou součástí) 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00