Jak na věc


vedení dokumentace bozp obcí

účetní poradenství

    Správné zpracování mezd je v účetnictví stěžejní. Kromě samotného výpočtu mezd zařídíme také veškerou evidenci vztahující se k mzdové agendě, evidenci zaměstnanců u zdravotních pojišťoven, OSSZ a evidenční listy zaměstnanců.
    Naše společnost využívá účetní program FlexiBee od firmy FlexiBee Systems s.r.o. Program FlexiBee podporuje operační systémy Windows, Linux a Mac OS X bez rozdílu. Všechny podporované systémy jsou si rovnocenné a je možné je měnit. Podporovaná kombinace je například server s Linuxem, stanici s Windows a notebook s Mac OS X.
    Přizpůsobíme se požadavkům klienta. Plně respektujeme míru jeho zapojení do vedení účetnictví. Nejčastější formy spolupráce jsou:
    Jsme spolehlivý partner pro bezstarostné vedení účetnictví a daňovou evidenci. Jaké jsou výhody externího zpracování účetnictví oproti internímu zaměstnanci? Naše účetní firma se vyplatí.
    Lidé z účetní firmy Tigra udělají pro hladký průběh vedení vašeho účetnictví vše. Bez spolupráce klienta to však nebude možné. Co se od něj očekává?
    Daňovou evidenci musí vést podnikatelé, kteří nemají zákonnou povinnost vést podvojné účetnictví. Poskytujeme komplexní vedení daňové evidence včetně zpracování daňového přiznání.


Externí vedení účetnictví s firmou Tigra

    Na základě plné moci budeme jménem klienta jednat s finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení, zdravotními institucemi a dalšími úřady.
     Vyznačují se přesným během a vysokou spolehlivostí v provozu. Díky montážnímu  add-on principu lze montovat lineární vedení přímo na mk profily. Můžete si vybrat z širokého množství produktů – od prosté adjustační jednotky až po kompletní lineární moduly s pneumatickými nebo elektromechanickými poháněcími prvky. Naše produkty vždy nabízí optimální funkčnost.
    Potřebuje váš interní účetní dohled nebo vedení? Je možné domluvit i průběžnou kontrolu účetnictví.
    Podvojné účetnictví musí vést podnikatelé zapsáni do obchodního rejstříku, podnikatelé, kteří měli za loňský rok obrat vyšší než 25 milionů Kč a podnikatelé, kterým to ukládá zvláštní předpis. Samozřejmostí je zpracování daňového přiznání a účetních uzávěrek.
    Vedení s lineárními kuličkovými ložisky se vyznačuje vysokou nosností a maximální přesností. Zároveň se vyznačuje značnou kompaktností. Vedení se skládá z vodící lišty a  vozíku s vloženými  čtyřmi řadami kuličkových ložisek.


Informování zákazníků o změnách v zákonech a jejich aplikace v praxi

    Zastoupíme zahraniční subjekty registrované k dani v České republice. Pomůžeme jim zamezit dvojímu zdanění, zastoupení zahraničních pracovníků před správou sociálního zabezpečení.
    Kluzné vedení je obzvláště vhodné pro aplikace s manuálním nastavováním. Naše nastavovací jednotky byly vyvinuty pro nastavování a polohování - volitelně jsou opatřeny měřítkem, případně mohou být na požádání motorizovány. Díky speciálnímu potahu jsou kluzná vedení prakticky bezúdržbová.
    Sledujeme všechny aktuální novinky ze světa účetnictví, daní, mezd a dalších důležitých oblastí pro finance vašeho podnikání. Kromě toho, že veškeré novinky okamžitě zapracujeme do vedení účetnictví, naši klienti jsou o nich s dostatečným předstihem informováni.
    Válečková vedení jsou ideální pro vysokorychlostní aplikace stejně jako pro aplikace v náročném prostředí. Jednotka se skládá z lineárního vedení na nosném profilu, upínacího profilu, vodících tyčí a nosné desky osazené vodícími válečky.
    Zprostředkujeme vám poradenství v oblasti daní. Daňový poradce vám může zařídit například odklad termínu podání daňového přiznání.


Kalkulace cenyvašeho účetnictví

    Naše společnost nabízí vedení účetnictví v programu FlexiBee online prostřednictvím cloudu. Firma FlexiBee Systems s.r.o. se stará o kompletní provoz služby.
    Demo verzi programu je možné zdarma stáhnout na www.flexibee.eu a vyzkoušet si ho. V případě zájmu o vedení účetnictví v programu Flexibee, rádi Vám ho předvedeme a případně Vaše zaměstnance zaškolíme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00