Jak na věc


výstaviště černá louka ostrava

Okresní výstava králíků, drůbeže, holubů a okrasného ptactva

    Obchodní společnost města Ostravy Ostravské výstavy, a.s. byla založená v roce 1998. Od 1.7.2018 se společnost sloučila s Ostravským informačním servisem, s.r.o. a od 8.10.2018 došlo k oficiální změně názvu společnosti na Černá louka s.r.o. Činnost obchodní společnosti se zaměřuje především na pořádání společensko-kulturních akcí, zejména výstav, veletrhů, kongresů a konferencí a dále správu majetku statutárního města Ostravy, zejména areálu Černá louka a Slezskoostravského hradu. Součástí společnosti je také 6 poboček informačních center města Ostrava Ostravainfo!!!Černá louka v současné době patří mezi pět nejvýznamnějších českých veletržních správ. Areály Slezskoostravského hradu a Miniuni se za rok 2009 umístily podle České centrály cestovního ruchu CzechTourism na 1. místě v Moravskoslezském kraji jako nejnavštěvovanější kulturní památky, dále na 12. místě v TOP nejnavštěvovanějších turistických cílů v České republice, z toho na místě 3. v TOP nejnavštěvovanějších cílů za zábavou.
    Zahrada Čech s.r.o. je provozovatelem největšího výstaviště na Severu Čech. Organizátor výstav, veletrhů, kulturních, prezentačních, společenských, komerčních a sportovních akcí.
    Setkání chovatelů okrasného ptactva, holubů, drůbeže, králíků, psů, koček, hlodavců, kožešinových a terarijních zvířat a akvarijních ryb se koná pravidelně vždy druhou neděli a čtvrtou neděli v měsíci v areálu přerovského výstaviště.
    Pro návštěvníky je připraveno parkování v prostoru areálu bývalých kasáren, které se nacházejí v bezprostředním sousedství výstaviště Zahrada Čech. Kapacita parkoviště je cca 1000 aut. Parkování je také možné v ulici Karla IV, tady je počet parkovacích míst omezen. V bezprostřední vzdálenosti výstaviště je další řada soukromých parkovacích prostor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00