Jak na věc


výroba obytných kontejnerů

Odborná montáž a demontáž kontejnerů a kontejnerových staveb

    V naší nabídce můžete vybírat z modulů s různými rozměry, které je možné modifikovat a kombinovat podle architektonických návrhů. Naše moduly jsou určeny pro krátkodobé i dlouhodobé používání.
    U naší společnosti zajišťujeme výrobu obytných kontejnerů – využijte možnost jejich zakoupení či pronájmu. Kromě obytných kontejnerů vyvolávají velký zájem také technologické, sanitární, skladové či kancelářské varianty.
    Již několik let se věnujeme plánování a realizaci modulárních staveb, a to kancelářských či správních budov, ubytoven, nemocnic, školek a hotelů. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám našich zákazníků. Vyrábíme a dodáváme obytné kontejnery. Součástí naší nabídky jsou i technologické a kancelářské kontejnery.
    V dnešní době je velice důležité být flexibilní a umět reagovat na dynamiku trhu. Proto je naším hlavním cílem být pružní a projektovat to i do naší práce. Snažíme se stavět rychle a ekonomicky, aby i díky naší práci a výrobkům bylo vytvořeno další produktivní pracovní prostředí.


Záruční a pozáruční servis kontejnerů

    Hledáte zkušeného specialistu na výrobu obytných kontejnerů? Obraťte se na nás. Rádi vám vypracujeme individuální nabídku, do které zahrneme samostatný pronájem i související náklady.
    Variabilita modulů umožňuje rozsáhlé interiérové i exteriérové úpravy již realizovaných objektů a přístavby dalších modulů jak v horizontálním tak ve vertikálním směru.
    Rovněž provádíme odbornou montáž a demontáž kontejnerů, kontejnerových staveb a sestav. Montáže kontejnerů provádíme včetně dopravy. Provádíme také repasování a opravy kontejnerů a buněk.
     Můžete si vybrat ze standardních modulových řešení nebo Vám zpracujeme řešení přesně dle Vašich představ a vypracujeme projekt kontejnerové stavby či sestavy kontejnerů.
    Zajišťujeme výrobu obytných kontejnerů, nabízíme i sanitární a technologické varianty. Obytné kontejnery jsou základem pro modulární stavby administrativních budov, škol, školek či ubytoven. Výhodou je krátká doba výstavby, variabilní dělení místností i snadné rozšíření stávajících budov.


Jsme specialisté na modulární stavby

     Nabízíme leasing a pronájem stavebních buněk a kontejnerů všech typů a celých kontejnerových staveb. Dodávky a prodej stavebních buněk a kontejnerů přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00