Jak na věc


výroba obytných kontejnerů

Rodinné domy a modulární stavby

    Variabilita modulů umožňuje rozsáhlé interiérové i exteriérové úpravy již realizovaných objektů a přístavby dalších modulů jak v horizontálním tak ve vertikálním směru.
    Hledáte zkušeného specialistu na výrobu obytných kontejnerů? Obraťte se na nás. Rádi vám vypracujeme individuální nabídku, do které zahrneme samostatný pronájem i související náklady.
    V dnešní době je velice důležité být flexibilní a umět reagovat na dynamiku trhu. Proto je naším hlavním cílem být pružní a projektovat to i do naší práce. Snažíme se stavět rychle a ekonomicky, aby i díky naší práci a výrobkům bylo vytvořeno další produktivní pracovní prostředí.
    U naší společnosti zajišťujeme výrobu obytných kontejnerů – využijte možnost jejich zakoupení či pronájmu. Kromě obytných kontejnerů vyvolávají velký zájem také technologické, sanitární, skladové či kancelářské varianty.
     Můžete si vybrat ze standardních modulových řešení nebo Vám zpracujeme řešení přesně dle Vašich představ a vypracujeme projekt kontejnerové stavby či sestavy kontejnerů.


Odborná montáž a demontáž kontejnerů a kontejnerových staveb

    Zajišťujeme výrobu obytných kontejnerů, nabízíme i sanitární a technologické varianty. Obytné kontejnery jsou základem pro modulární stavby administrativních budov, škol, školek či ubytoven. Výhodou je krátká doba výstavby, variabilní dělení místností i snadné rozšíření stávajících budov.
    Rovněž provádíme odbornou montáž a demontáž kontejnerů, kontejnerových staveb a sestav. Montáže kontejnerů provádíme včetně dopravy. Provádíme také repasování a opravy kontejnerů a buněk.
    V naší nabídce můžete vybírat z modulů s různými rozměry, které je možné modifikovat a kombinovat podle architektonických návrhů. Naše moduly jsou určeny pro krátkodobé i dlouhodobé používání.
    Již několik let se věnujeme plánování a realizaci modulárních staveb, a to kancelářských či správních budov, ubytoven, nemocnic, školek a hotelů. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám našich zákazníků. Vyrábíme a dodáváme obytné kontejnery. Součástí naší nabídky jsou i technologické a kancelářské kontejnery.
     Nabízíme leasing a pronájem stavebních buněk a kontejnerů všech typů a celých kontejnerových staveb. Dodávky a prodej stavebních buněk a kontejnerů přizpůsobujeme požadavkům zákazníka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9586
cache: 0024:00:00