Jak na věc


výroba šroubů

Pilové kotouče pro výrobu šroubků

    Vítáme Vás na webových stránkách naší společnosti K2L cz, s.r.o. která působí jako dodavatel spojovacího materiálu od roku 1996. K2L cz je průvodcem, rádcem a pomocníkem, který usnadňuje orientaci a značně zefektivní Vaše potřeby na trhu se spojovacím materiálem. Kde ostatní končí, my pokračujeme.
    28.11.2018Výstava nožů PVN 2018.V neděli 9.12.2018 se uskuteční již další ročník tradiční prodejní výstavy nožů v Praze v Novoměstské radnici na Karlově...
    K dispozici jsou šrouby pro spájení různých materiálů. Nabízíme vám délky až do 40 mm a v rozměrech od M 2,5 až do M 6. Šrouby jsou určeny k použití v automobilovém, nábytkářském a elektrotechnickém průmyslu, při výrobě domácích spotřebičů apod. Výroba a prodej šroubů probíha v naších prostorách ve Slovinsku (sídliště Medvody), kde máme i nástrojárnu pro výrobu a opravu nářadí. 
    Практическое исследование износа дисковых фрез компании «GSP», в качестве режущего инструмента учитывая технологические требования к подготовки сварочных кромок, под автоматическую сварку неповоротных кольцевых стыков.


Různé šrouby, vyrobené na zakázku

    Šrouby jsou valcovité předměty s hlavou. Jsou různých velikostí a používají se pro připevnění jedné součásti na druhou nebo k zapojení dvou nebo více součástí dohromady. Jádro podnikání společnosti Zakrajšek d. o. o. spočívá ve vyrobě a prodeji šroubů (metrické, speciální šrouby), nýtů, os a svorníků. Podobu šroubů přizpůsobujeme přáním zákazníků, jejich tvar a rozměry se určují v závislosti na účelu a způsobu použití. Při výrobě je nejdůležitějši, že jsou šrouby vyrobeny v souladu s normami, aby vyhovovaly potřebám určité konstrukce. Při tom je největší důraz kladen na jejich pevnost. Výrobky správné kvality lze dosáhnout pouze prostřednictvím pravidelného testování a investice do vzdělávání v oblasti moderních technologií. 
    11.12.2018Recenze finky Polar 95 + soutěž o tento nůž ZDARMABorci z portálu www.tacticoolna.cz dali přičichnout akci našemu noži Polar 95. Líbil se, nelíbil? Vše se dozvíte na vide...
    Vážený zákazníku, máte možnost učinit předběžnou poptávku tohoto produktu. V košíku poptávek můžete upřesnit vaše požadavky na produkt dle tabulky, případně můžete vepsat jakéhokoliv dotazy pro obchodního zástupce. Obchodní zástupce Vás bude kontaktovat v co nejkratším čase.
    V naší nabídce najdete šrouby s metrickým závitem (poloduté, plné) a též speciální šrouby, například šrouby s dírou ve dříku. Jsme schopni vyrobit také šrouby s různými drážkami na hlavách nebo pod hlavami. Jsme omezeni pouze v určení velikosti nebo délky šroubů. 


Pilové kotouče pro výrobu šroubků

    Kotoučové pily na kov z materiálu HSS/Dmo5 pro výrobu drážek na hlavách šroubů. Tyto pilové kotouče jsou vyráběny v provedení rovný výbrus bez podbrusu a s tvarem zubu A. Standardní provedení je bez povrchové úpravy. Je také možno tyto pilové kotouče objednat pasivované nebo s PVD povlaky.
    Získali jsme oficiální zastoupení předního světového výrobce vysokopevnostních konstrukčních šroubových spojů, německé firmy Peiner Umformtechnik Gmbh, která je lídrem ve výrobě HV šroubů dle evropské normy EN 14399-4:2005.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00