Jak na věc


výpočty koncentrace

Projekt je pro studenty i učitele

     Kód internetových stránek se dá relativně snadno rozšířit, takže ALKAJ může být jakýmsi „balíčkem“ výukových aplikací pro výpočty z chemie, výpočty z fyziky, výpočty z matematiky, ale také pro gramatická cvičení z angličtiny či češtiny.
    Program Návrh sítě a výkonová bilance pomáhá projektantům správně navrhnout všechny obvody v celé síti rozvaděčů.
     Zde si stačí vybrat jednu z desíti kategorií příkladů, a potom si můžete zopakovat teorii, prohlédnout řešené příklady, anebo spustit test. Před testem si zvolíte počet příkladů, který chcete spočítat a také obtížnost testu. Test je sestavován náhodně, a proto žádné dva testy nejsou úplně stejné, takže vás tady počítání příkladů hned tak neomrzí.
     Tento projekt je zde už od září 2009, ale stále se vylepšuje. S každou novou verzí máte k dispozici nové funkce, nové typy příkladů k procvičení a úplnější sbírku úloh.
     V dnešní době samozřejmě existuje také několik komerčních aplikací pro procvičení chemických výpočtů. Nevýhodou je, že si žák nemůže procvičovat příklady ve škole i doma, pokud si nezakoupí vlastní licenci. Projekt Alkaj – Chemické výpočty je dostupný každému a kdykoli.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00