Jak na věc


výcvik štěněte jezevčíka

Krmivo pro štěňata výhodněji v akci

    Klec do auta české výroby z vysoce kvalitního pozinkovaného materiálu. Tato klec do auta je schválena Státní veterinární správou pro bezpečnou přepravu zvířat.
    Klec do auta české výroby z vysoce kvalitního pozinkovaného materiálu. Tato klec pro psa je schválena Státní veterinární správou pro bezpečnou přepravu zvířat.
     Jezevčík vás miluje doopravdy a proto mu jeho lásku oplácejte svým časem, péčí i pohlazením a popovídáním si s ním. Jezevčík je skutečná osobnost mezi psy. Je temperamentní, zvědavý a také urážlivý, když má pocit, že byl potrestán neprávem, či třeba když jste se věnovali jinému psu nebo jej nechali samotného doma v době, kdy měl právo být s vámi. Jezevčík je rošťák, ale i koketa a dokáže se k lidem chovat tak, aby z toho měl především on sám prospěch. Je kamarádem celé své smečky, ale ze všeho nejvíc obvykle miluje pána, který s ním chodívá do revíru. V takovém okamžiku se projeví jako pravý lovecký pes, protože pro svou loveckou vášeň opustí snadno a rád nejen teplo domova, ale i svou misku, psí i lidské kamarády, a běda kdyby pán odešel ven s flintou bez jezevčíka.


Jak vychovávat jezevčíka a starat se o jeho spokojenost

    Klec do auta české výroby z vysoce kvalitního pozinkovaného materiálu. Tato klec do auta je schválena Státní veterinární správou pro bezpečnou přepravu zvířat a získala certifikát pro leteckou přepravu.
     Důležitou částí výchovy je naučit psa aby přijímal potravu pouze ze své misky - na určitém místě a v určitém čase. Každý pes musí mít misku na čerstvou vodu stále k dispozici a misku na potravu. Krmíme-li psa od stolu, učíme jej špatným návykům, těžko se vyhneme jeho obezitě a navíc z něj děláme nepříjemného společníka. Rozhodně se nedomnívejte, že vás váš pes bude milovat tím více, čím víc si toho bude moci dovolit. Pes jako smečnové zvíře, uznává a zbožňuje autoritu vůdce smečky. Členy smečky, kteří jsou na jeho úrovni nebo pod ním nectí, neposlouchá a ani nemiluje (s výjimkou náklonnosti k sexuálním partnerům). Ani ve smečce si psovitá šelma nesmí všechno dovolit a dobře to ví. Pro psa je přirozené dodržovat zákony smečky, každá nedůslednost jej přivádí do zmatku a zvyšuje jeho postavení v jeho lidské smečce - rodině.


Karsivan® - Stopa k nové energii

     Trestáte-li psa, musí to být vždy včasné a správedlivé. Nejlepším trestem pro psa je energicky jej chytit za obojek, tomu rozumí hned, zatímco bití přijímá nechápavě. Ve smečce vůdce mladého a vzdorovitého psa volá k pořádku tím, že jej zuby chytne za krk a strhne k zemi. Krk, který je opatřen svaly a hustou srstí, tomuto energickému chvatu snadno odolá. Jinak počítejte s tím, že pes rozumí mnohému z vaší řeči. Zná slova, která se vážou ke krmení či k procházce, ví jak se jmenuje sám, ostatní členové rodiny, případně jeho psí kolegové. Pes se umí i smát a tím nemám na mysli vytažení pysků, které někteří psi provozují jako žádost o přátelství spojenou s rozpaky. Když zjistí, že nás toto gesto baví, předvádí je pak na požádání kdykoliv. Skutečným psím úsměvem však je, když se pes na vás dívá, nechá spadnout uši a pak je zase postaví. To je okamžik, kdy mu máte pohlazením dát na srozuměnou, že jste porozuměli a že jej máte rádi. I tlapy psa mluví za něj. Vyznáním lásky u psa je, pokud na
     Pokud k nám náš pes nechce přiběhnout, nesmíme se dělat většími než pro psa i tak jsme a ještě hrozivě zvyšovat hlas. Tím říkáme nevědomky psíkovi v jeho psí řeči, že může počítat s nepříjemnostmi. Lepší je zůstat stát a rozhodně za ním neběžet. To by považoval za výzvu ke hře nebo skutečné pronásledování. Nejlepší je sednout si na bobek, vlídně na psa mluvit a uhodit několikrát rukama o zem. Věřte, že tomu váš pes správně porozumí a radostně přiběhne. Nesmíte jej v žádném případě po příchodu potrestat, protože jste mu předtím psí řečí slibili, že se mu nic nestane. Jinak byste nedodrželi slovo, pes by vás nechápal a příště by vám nedůvěřoval.
    Tato klec pro psa je schválena Státní veterinární správou pro bezpečnou přepravu zvířat  a získala certifikát pro leteckou přepravu.Rozměry klece pro psa:
    Klec do auta české výroby z vysoce kvalitního pozinkovaného materiálu. Tato klec do auta je schválena Státní veterinární správou pro bezpečnou přepravu zvířat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11841
cache: 0024:00:00