Jak na věc


víkendový levný dům na klíč malý

Daleko od civilizace, energeticky soběstačné bydlení

    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.
    Vedle moderního a minimalistického designu nabízí dům také řadu dalšího výhod. Jednou z nich je využití ekologicky šetrných systémů, díky nimž má dům nižší spotřebu energie a vše využívá na maximum. Na pozemku se nacházejí také dvě řeky, pramen, vodopád, skalní útvary a nedaleko také sedačková lanovka na vrcholu kopce s výhledem na moře.
    Interiér domu má elegantní, moderní vzhled a díky příjemným světlým barvám působí svěže. Hosté se mohou ubytovat ve dvou ložnicích, ze kterých je umožněn vstup přímo na zahradu. Společné prostory zahrnují otevřený obývací pokoj s krbem, kuchyň a jídelnu. Všechny pokoje poskytují úžasný výhled na hory a údolí pod domem. Relaxovat mohou hosté i na kamenné terase, uprostřed přírody, vychutnávat si tradiční jídlo a obdivovat okolní krajinu.


Nová kuchyně jako dárek od rodiny

    Oproti klasickým chatám k ubytování, je toto místo opravdu luxusní. Na jeho návrhu pracoval architekt David Montero. Při vymýšlení si stavbu představoval jako útulné místo, kam by člověk mohl utéct. Jak sám říká: ,,Slow Villu jsem navrhl jako svůj domov. Chtěl jsem vytvořit prostor k rozjímání v krásném okolí. Právě okna na obou stranách obývacího pokoje mají fungovat jako živé obrazy
    Tato stavba vzdává hold lidové architektuře. Její vzhled i použité materiály napodobují domy typické pro výstavbu v tomto regionu. Hojně používané je masivní dřevo a kámen z místních skalisek. Vnější stěny jsou z přírodního kamene, který byl využit ze starých zchátralých kůlen a neobývaných budov, nebo byl vytěžen v oblasti Kantábrie, zatímco na střeše jsou použity ploché opracované panely.
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.


Po těžké ztrátě si zaslouží nový domov

    Majitelé jej pojmenovali ,,Hotel Slow což v překladu znamená pomalý. Význam asi není třeba vysvětlovat. Okolní atmosféra místa na nás dýchá už jen z fotografií a vtahuje nás do klidného prostředí krajiny. Dům se nachází v provincii Kantábrie ve Španělsku, nedaleko hlavního města Santander. Je určený jako ubytování pro hosty, kteří si přejí prožít klidnou dovolenou, daleko od ruchu města a touží po ničím nerušené romantice v přírodě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00