Jak na věc


víkendové pobyty

Dovolená v Krkonoších nebo gurmánské víkendy pro dva. ...

    U každé chaty je velký rekreační prostor s velkou zahradou, dětským hřištěm, hřištěm a altánem s krbem na grilování nebo vaření guláše. Dětské hřiště a zastřešený altán má každá chata vlastní. Na hřišti si můžete zahrát streetbal, fotbal nebo hokej.
    Dokonalá dovolená v Krkonoších v Hotelu Idol na 3 nebo 4 dny pro 2 osoby. Užijete si polopenzi, privátní vstup do vířivky se sklenkou sektu a slevu na další wellness. V nabídce varianty i na chutné gastro víkendy. Děti do 2 let zdarma.
    Vydejte se do podzimního Londýna za nejslavnějšími památkami, ale i nákupy za ty nejlepší ceny. Víkend v této impozantní metropoli uchvátí každého. V ceně zájezdu doprava a služby průvodce.
    Nabízíme možnost stravování formou snídaně, polpenze nebo plné penze. Strava se podává v chatě na přízemí ve velké společenské místnosti. Pokud upřednostňujete vlastní stravování, můžete si během víkendového pobytu vařit sami. V každé chatě je plně vybavená kuchyňka pro přípravu vlastních jídel.


Prožijte spolu víkend v Jeseníkách za fantastickou cenu. ...

    Víkend nabitý wellness a sportem v Hotelu Dakol u Karviné. 2 osoby se mohou těšit na 3 dny báječné relaxace ve finské a turecké sauně i v bazénu s protiproudem. Čeká je bowling, k dispozici jim bude multifunkční hřiště a vyrazit mohou i na výlet na kolech po krásách Slezska a předhůří Beskyd!
    Dovolená v Krkonoších nebo gurmánské víkendy pro dva. Privátní vířivka se slanou vodou a sklenkou sektu, balneo zábal pro oba anebo jeden z gastro víkendů – zabijačkový, kachní nebo zvěřinový v hotelu Idol ***.
    V okolí chat se nachází spousta atrakcí a tipů na výlety, kde se určitě dobře pobavíte. Velmi pěkný výlet je jízda kabinkovou lanovkou ve Vrátné. Pro více informací se podívejte naše Tipy na výlety. V našem okolí je vyznačených více než 600km značených cyklostezek různé obtížnosti. Vykoupat se můžete v rekreačním centru Terchovec, v aquaparku Aquarelax Dolný Kubín, případně si můžete zajít do lázní Afrodita Rajecké Teplice.
    Prožijte nezapomenutelný Halloweenský víkend. Hotel Medlov u jezera vás zve na 3 dny plné strašidel a zábavy. Čeká vás lahodná polopenze, lampionový průvod strašidel i strašidelná disco show. K tomu sleva na wellness a při koupi 2 voucherů 1 dítě do 8 let zdarma. Pro děti připravena kreativní dílna.


Víkendový sportovně-relaxační pobyt v hotelu Lions Nesuchyně**** ...

    V dnešní uspěchané době je zapotřebí občas zpomalit či úplně vypnout a zapomenout na běžné starosti. Pokud máte možnost nabrat nové síly a zregenerovat Váš vyšťavený organismus někde mimo práci a bydliště, tím lepší! Máme pro Vás výborný tip! Nechte se přemluvit na skvělý pobytový víkend, ať už ve dvojici či v dobré partě, s těmi nejrůznějšími možnostmi ubytování a relaxace. Poznejte různé kouty Slovenska a dopřeje si poznávací či antistresový víkend spojený se vstupem do wellness centra. Uvidíte, že díky našim výhodným cenám nebudete zajisté litovat!
    Vinařský pobyt, folklorní víkend nebo dýňobraní na Moravě. Neomezená konzumace vína s degustací a zabijačkovými hody, pečené selátko na tradiční zábavě nebo dýňobraní v hotelu Radějov *** na Jižní Moravě
    Pro firmy a skupiny nabízíme víkendové pobyty včetně několik aktivit na zabavení, zpestření volného času, ale i poučení. Velmi populární je Středověký den, kde se prostor při našich chatách změní na středověké bojiště, a vy budete součástí děje. Večer vám ke grilování může zahrát terchovská lidová hudba. Více se dozvíte v naší nabídce Teambuilding.
    Počet pokojů 6, kapacita 17+4. Přízemí: Velká spol. místnost pro 34-48 osob. 1. patro: pokoje 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyň. 2. patro: pokoje 1x2, 2x3+1, kuchyň.
    Novinka! 2 nové atrakce v blízkosti, obě vhodné pro zábavu za každého počasí! Jungle park je zábava v dětském světě pro celou rodinu na více než 1500 m2. Scuderiakart je nová krytá motokárová hala. Přijďte si zazávodit s celou rodinou!


Dokonalá dovolená v Krkonoších v Hotelu Idol na 3 nebo ...

    Počet pokojů 6, kapacita 17+5. Přízemí: pokoje 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyň + společenská místnost. Patro: pokoje 1x2+1, 2x3+1, kuchyň + společenská místnost.
    U nás si užijete víkendový pobyt ve stylové chatě s wellness centrem, v romantické přírodě Terchové. Při každé chatě je k dispozici velký rekreační prostor s dětským hřištěm a zastřešeným altánem na grilování nebo vaření guláše.
    Máme pro vás tip na poměrně levný víkendový pobyt na Slovensku - Chata Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové. Ideální pro víkendový pobyt pro dva nebo pro víkendový pobyt s dětmi a s rodinou.
    Víkendové pobyty se v poslední době těší velké oblibě. Pokud potřebujete zrelaxovat a načerpat nové síly, ale nemůžete jet na dovolenou na celý týden, víkendový pobyt nebo proloužený víkend je pro vás to pravé.
    Podzimní wellness ve špičkovém Hotelu 99****. 3 dny pro 2 s wellness zónou zdarma. Poznejte podkrušnohorské zajímavé okolí Chomutova a krásné Krušné hory jen za 1898 Kč pro 2 až do Vánoc. Volné víkendy.


Luxusní víkend v Budapešti ve 4* hotelu s neomezeným vstupem ...

    Víkendové pobyty 2018 na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. U nás na vás čeká víkendový pobyt ve stylové chatě s wellness centrem, v romantické přírodě Terchové. Zda máte zájem o Víkend s rodinou a přáteli nebo o firemní akci, v obou případech vám umíme vyhovět. Pokoje jsou komfortně zařízené, každý pokoj má vlastní koupelnu a wc.
    S malými dětmi můžete navštívit minizoo. V okolí je jich hned několik a nabízejí bezprostřední kontakt se zvířátky. Ve Vrátné se nachází obora s divočáky, kde můžete pozorovat divočáky z bezprostřední blízkosti.
    Víkendový poznávací zájezd do Holandska s návštěvou skanzenu s větrnými mlýny ZAANSE SCHAN. Navštivte nezapomenutelný Amsterdam, typickou rybářskou vesničku i brusírnu diamantů. Skvělá cena, 5 termínů a 5 odjezdových míst.


Podzimní wellness ve špičkovém Hotelu 99****. 3 dny pro 2 s wellness ...

    Přijeďte k nám na víkend s dětmi, vezměte na víkendový pobyt i svou rodinu. Překvapte je pestrým víkendem, na který budou dlouho vzpomínat. Nechte své dětičky aby se zabavili na dětském hřišti, zatím co vy si odpočinete. Pak je vezměte na výlet, vyberte si naší nabídky Tipů na výlety pro vás. Nebo jen tak stravte den u chaty, choďte na houby, nebo se opalujte. Rozhodnutí je na vás. Po tom všem si uvařte večer guláš v zastřešeném krbovišti nacházejícího se hned vedle chaty a vykládejte si zážitky z celého dne. Víkendové pobyty s dětmi jsou skvělý způsob jak zrelaxovat a být i s rodinou.
    HOTEL ZÁMEK MOSTOV*** 3 dny pro 2 u Frant. Lázní - VČETNĚ VÍKENDŮ! se 2 večeřemi, bazénem, 8x wellness procedura, saunou, koláčem a zámeckou atmosférou až do 20.12. za skvělou cenu 3990 Kč.
    Chaty mají certifikát Vstupte s dítětem od Unie mateřských center, a tak jsou tedy vhodné i pro víkendové pobyty rodin s dětmi. Děti se zabaví na dětském hřišti s prolézačkami, skluzavkami a pískovištěm. Starší děti a dospělí si mohou na hřišti zahrát mini fotbal, badminton nebo streetbal.
    Celá nabídka víkendových pobytů: Víkendový pobyt (pátek-neděle), Víkendový pobyt All Inclusive (pátek-neděle), Wellness víkend (pátek-neděle), All Inclusive Wellness víkend (pátek-neděle), Prodloužený víkend (čtvrtek-neděle), Prodloužený víkend All Inclusive, Wellness prodloužený víkend (čtvrtek-neděle), All Inclusive Wellness prodloužený víkend

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
16222
cache: 0024:00:00