Jak na věc


véčkový mobilní telefon

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

    Když jsem od Vlna-Hep dostala poměrně objemný balíček a udělala k „tébéčku“ jak jí familiérně říkám, čili TB, čili Tulip Big, vstup ve skupince na facebookové síti (mrkněte na videa, fotky a vstupy ze dne 12. září, smetanový kulíšek KS véčka), rozpoutalo se poměrně velké nadšení, a to až takové, že mi přímo z Vlna-Hep volali druhý den v poledne, že jako dobrý, že děkují, ale že jim od rána zvoní telefony a všichni chtějí objednávat Tulip Big, a to dokonce i ze sousedního Slovenska. Problém byl v tom, že jsem dostala pouze vzorky na test a sklady Vlna-Hep ještě tou dobou zely prázdnotou. Vypuštění základní řady 16-ti barev bylo naplánováno až na půli října, což ovšem vůbec nevadí. Dočkali jsme se a to je hlavní a já doufám, že budete stejně nadšení, jako já.
    My si dnes uháčkujeme „tébéčkový“ kulíšek. Na smetanový jsem použila háček 10 mm a sama jsem byla zvědavá, zda-li a na jakou velikost mi vystačí jedno klubíčko. Povedlo se mi tedy uháčkovat velikost 44-45 cm z jednoho klubka, hloubka 16 cm, a zůstalo mi dva-tři metry z klubíčka. Návod je téměř totožný s níže uvedeným. Jen je konečný počet véček 28 a uháčkovala jsem celkem 17 řad. U 11 řady jsem vyměnila háček za 8 mm a u 13 řady jsem vyměnila háček za 7 mm.
    A je tady. Je na pultech, je v e-shopu, je všude. Snad nám bude stačit. A cože to? No přeci česká dlouho očekávaná NOVINKA, která zaplnila položku „chybí“ na každém háčkařském seznamu.


Květinový Bavlna Véčkový výstřih Krátký rukáv Halenky - 1175080

    Vlna-Hep Tulip Big, 100% antipillingové akrylová příze s jemným leskem a v každém 100 gramovém klubíčku na nás čeká 72 metrů. Česká příze, nejvíce podobná oblíbené Himalaya Everyday Big, vtrhla na klubíčkový trh, a je proto naprosto nezbytné, aby krom blankytného nebe jsme měli na tuto krásku návod či dva, ať můžeme letos dělat parádu.


Leave Your Comment Cancel Reply

    Výhodou Tulip Big (TB) je, že je v portfoliu českého výrobce. Takže zatímco Everyday Big (EB) do Čech přijde jednou za uherský rok, a to doslova, u TB bychom měli mít zaručenou určitou dostupnost a stálost barevnice (snad má VlnaHep dostatek světle šedé, která se náramně vyvedla). Výhodou bude také nižší cena TB oproti EB. Při porovnání celkového výrobku musím říct, že při použití stejného háčku a stejného vzorku je EB jen asi o desetinu desetinky jemnější, což bude způsobeno pravděpodobně rozdílem v metráži (EB má 100g/80m). Výhodou EB pro zatím je širší barevná škála a především řada Colors, což jsou úžasné melírky. Osobně očekávám, že Vlna-Hep v návaznosti na oblibě TB vzorkovnici rozšíří. Obě příze se vyznačují antipillingem, jemností, hřejivostí, hladce zamotaným vláknem, které má i lehký odlesk. Obě příze mají certifikaci OEKO TEX, žádná zatím není atestovaná pro splnění českých norem (certifikát TZÚ). Nejbližší 100% akryl s atestem je YarnArt Norway (100g/105m), který je pro let
    Víte že Vlna-Hep má v podstatě tři řady antipillingových akrylů, které jsou rozděleny podle síly, ale v podstatě se jedná o podobný druh vláken? Nejtenčí je Vlna-Hep Vesuv (50g/133m), středně silná Vlna-Hep Tulip (100g/170m) a teď nově nejsilnější Vlna-Hep Tulip Big (100g/72m). Vesuv a Tulip se vyrábí téměř v totožných barevnicích a s oběma se báječně pracuje (návody na Vesuv i Tulip naleznete zde na webu). Všechny druhy zakoupíte na www.mojegalanterka.cz.
    Dostupná velikost: S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XLMateriál: BavlnaZobrazena barva: Vojenská zelená, Zelené, Červené, Vodní meloun, Růžová, Růžové, Modré, BíléVýstřih: Véčkový výstřihTyp vzorky: KvětinovýRukáv: Krátký rukávPoložka nezahrnuje žádné doplňky na obrázku, pokud není v popisu zboží uvedeno jinak.
    Návod je chráněný autorským zákonem a je určen pro háčkování pouze pro vlastní potřebu. Pro komerční využití mne prosím kontaktujte. Zneužití návodu pro komerční účely bez souhlasu autora je v rozporu s autorským zákonem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00