Jak na věc


václava klause ml

Oblékáme Boží výzbroj se sv. Václavem

    Postup: nejprve si všechny obrázky vybarvíme, poté vystřihneme a slepíme k sobě zrcadlové díly s koněm, vlajkou a se svatým Václavem. Poté si připravíme prapor (vybarvenou vlaječku přilepíme na špejli) a koni přiděláme nohy z kolíčků na prádlo (ty je možné předem také nabarvit dle fantazie). Aby figurka na koni dobře seděla, nastřihneme ji podle přerušované čáry na zadním dílu a poté posadíme na koně. Nakonec ještě připevníme do ruky prapor (nejlépe tak, aby se prapor dotýkal podložky, čímž podpoříme stabilitu celého sousoší :)
    <a data-cke-saved-href="http://www.vira.cz/biblicky-citat-html.php" href="http://www.vira.cz/biblicky-citat-html.php">Biblický citát na každý den z www.vira.cz</a>


Vytvořte si figurku sv. Václava na koni

    - stáhnětě a vytiskněte si všechny materiály obrázek sv. Václava, zbroj a biblický text. Ke každé části zbroje patří sousloví, které je třeba správně doplnit do kolonek v textu s biblickým citátem z listu Efezským. Poté nalepte zbroj na postavu sv. Václava a vybarvěte.
    Václav se narodil kolem roku 907 a vychovávala ho jeho babička, svatá Ludmila. Byl vzdělaný a po nástupu na český trůn dokázal upevnit samostatnost české země. Byl zavražděn 28. září roku 935 ve Staré Boleslavi na popud jeho bratra Boleslava, který po něm přejal vládu. Již krátce po své smrti byl Václav uctíván jako světec a patron české země.
    A zde si můžete prohlédnout a stáhnout k tisku různé materiály k vybarvení, dokreslení, ale i vyrábění. A nakonec na vás čeká známá písnička (koleda) s obrázky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8951
cache: 0024:00:00