Jak na věc


význam slova svérázný

Meditace: Jednoduchý návod neexistuje

    Růžová svíceBarva lásky, přátelství, příjemného uvolnění, odpočinku a něhy.Růžové svíčky můžeme pálit při rituálech, které si kladou za cíl posílit naši lásku. Pokud máte pocit, že vaše nebo partnerova láska ochabuje, je vhodné růžovou svíci použít. Hodí se při magických rituálech svatebních, přivolávajících lásku a pohodu do vztahu.
    Používáme ji i při obraně proti cizím atakům zloby a vášně. Ale použijeme ji i tehdy, pokud chceme tlumit vlastní vášně. Ať už sexuální, či jen zlobu a nenávist.
    Entuziasmus je také obvykle vlastním tisícům bezejmenných trenérům sportovní mládeže, vedoucím zájmových kroužků, činovníků občanských spolků, neprofesionálním pořadatelům neziskových festivalů a podobně.
    Barva zdraví, tělesné síly, fyzické energie. Patří však sem i naše vášně a pudy. Tedy sex, odvaha, ochrana proti vlastní zlobě a vášni.
    Navzdory tomu, co jste o jejich používání kdy slyšeli, černé svíčky pálíme k pozitivním účelům. Jako je např. vyhánění škodlivých energií nebo vstřebávání nemocí a odnaučovaní se zlozvyků. Můžeme je pálit pokud od sebe potřebujeme odklonit negativní vlivy nějakého člověka, nebo skupiny lidí. Nebo pokud máme problémy s negativními reakcemi okolí na svou osobu, tak ji pálíme jako ochranný štít, který špatné vlny kolem nás pohltí.


České osobnosti posilované entuziasmem

    Slovo entuziasmus k nám přišlo z řečtiny. Původně značilo stav, který se dostavuje, když do člověka vstoupí nějaké božstvo a to dál vede jeho činy. Český výraz pro tento stav byl „svaté nadšení“ či „božské vytržení“ – člověk navštívený bohem se projevoval jinak než obvykle: věštkyně a jasnovidci ve stavu vytržení měli prorocké schopnosti, dokázali strhnout další lidi k většímu prožívání radosti, milosti a podobně.
    Barva peněz, prosperity, zaměstnání, ale i plodnosti, léčení a růstu.Zelenou svíčku zapalujte, při hledání zaměstnání, při potřebě jít na lepší pozici, lepší plat. Ale při zelené svíci provozujeme i rituály plodnosti, přejeme-li si dítě, rituály zdraví, uzdravení a správného růstu dětí.
    Modrá svíceBarva léčení, klidu a pohody, spánku, trpělivosti a štěstí. Pokud máte potíže se spaním, "nabijte" malou modrou svíčku vizualizací toho, jak dobře celou noc spíte. Než ulehnete ke spánku, na chvíli ji zapalte a po chvíli plamen uhaste. Modré svíčky můžeme také "nabít" a pálit tehdy, pokud potřebujeme povzbudit své okultní schopnosti. Můžeme je též pálit, když se rozčilujeme a potřebujeme se zklidnit, nebo když nás zlobí partner či potomek.


Sebestředný člověk, sebestřednost: Význam

    Každou svíci před pálením "nabijeme" vizualizací toho, co chceme. Podržíme svíci v dlaních a velmi usilovně si představujeme jasný a konkrétní obraz toho, co vlastně chceme. Až jsme si jisti, že jsme vizualizaci přání zvládli dobře, pak teprve svíci umístíme pokud možno do bezpečného svícnu nebo alespoň na sklo či nehořlavou podložku a zapálíme ji. Například chceme-li otěhotnět, nabijeme zelenou svíci vizualizací svého budoucího dítěte - vyvoláme obraz jak rodíme, kojíme, koupeme nebo si s ním hrajeme. Poté tuto svíci spálíme během milování se s partnerem.
    Projdeme si každou kartu Lenormand, počínaje přehledem karty, včetně úplného popisu a obecného významu. Pak se podíváme na to, jak lze jednotlivé karty zobrazit v různých kontextech a tématech.
    Vítáme vás na stránkách eSNY.cz! Jsme potěšení, že jste projevili zájem o porozumění významů vašich snů, nebo vašeho jména. Na našem webu najdete i pranostiky pro každý měsíc. V rámci sebepoznávání můžete absolvovat některý z našich kurzů, nebo se můžete obrátit na našeho odborníka a vybrat si některou ze služeb, které nabízíme.
    Hnědé svíce se prakticky nepoužívají, pokud tedy nejste veterinář. Ale vážně - používáme je při rituálech týkajících se zvířat, a to obvykle v kombinaci s jinými barvami, vhodnými pro naše cíle: hnědá spolu s červenou s cílem ochránit zvíře, hnědá spolu s modrou k jeho vyléčení apod.


Sarkasmus: Význam slova, způsoby užití sarkasmu

    Žlutá svíceBarva intelektu, sebedůvěry, věštby či proroctví, komunikace, výmluvnosti, cestování a pohybu.Je to barva vzdušného vlivu. Žluté svíčky palte během rituálů, které mají zvýšit vaši schopnost vidět do budoucna. Jsou velmi vhodné při učení se nových věcí. Podržíte žlutou svíci a budete se soustředit na věc, kterou se máte naučit a zvládnout. Poté ji zapálíte a po celou dobu učení ji necháte zapálenu. Se žlutou svící provozujte i rituály před cestami či cestovaním.
    Fialové svíčky můžeme zapalovat za účelem posílení spirituálních aktivit a svých magických schopností. Bývají také součástí intenzivních léčebných rituálů, a to v kombinaci se svíčkami modrými.
    Abych vám pomohla ve vaší orientaci v těchto kartách, rozdělila jsem každou kartu v různých kontextech. V žádném případě to není úplný seznam. Přidávám to pravidelně s novými a variantními atributy.
    Fialová svíceFialové svíce jsou symbolem moci a síly. Používají se při lléčení vážných onemocnění. Současně jsou nepostradatelné při závažných meditacích, nebo velmi důležitých spirituálních úkonech.
    Křesťanství entuziasmus nepodporovalo, a výraz postupně nabyl i jiného – v současné době častějšího – významu. Entuziasmem bývá označována „posedlost“ nebo „zanícenost“, která vede tvůrce k zdárnému dokončení díla. Entuziasmus v tomto smyslu v sobě skrývá i víru v dobrý konec, v úspěšnost konání.


Přesný čas podle atomových hodin

    Entuziasmus znamená „svaté nadšení“. Mnohé slovníky vysvětlují význam slova entuziasmus spíše z náboženského hlediska (kde také má původ). Ale v běžném životě se se slovem entuziasmus setkáváme v situacích ryze „světských“. Entuziasmus není lidská vlastnost, je to stav opravdového zanícení pro určitou věc. A právě entuziasmus fungoval jako hnací motor při vzniku různých technických vynálezů, uměleckých děl nebo i při utváření nějak společnosti. Určitě není nadnesené říct, že bez entuziasmu by nebylo pokroku.
    Každá karta Lenormand obsahuje jeden symbol; každá karta je jako slovo v jazyce balíčku. Stejně jako u všech jazyků může slovo mít mnoho významů a také podtextů. Významová interpretace závisí na kontextu, ve kterém je toto slovo vyslovováno. Tak je to i u Lenormandu.
    Nezapomínejte ovšem, že naše kouzla musí být pozitivní. Naše rituály a vizualizace nesmí nikoho omezovat nebo poškozovat. Pravděpodobně by to stejně nefungovalo, ale kdyby se vám skutečně "povedlo" někoho svým rituálem poškodit pamatujte, že vám toto zlo vesmírné síly vrátí trojnásobně plnou silou. Veškeré negativní vlny, které vyšlete v konečném důsledku totiž poškodí nejvíce vás.
    Výklady horoskopů. Investujte dobře svoje finance! Vše o bydlení, stavbě a rekonstrukci. Centrum a poradna přírodní medicíny nabízí diagnostiku a léčbu podle holistických principů.


Entuziasmus: Původní význam slova

    Oranžová svíceBarva velké energie a vlivu.Oranžové svíčky zapalujte tehdy, když chcete přivolat nějaké konkrétní děje, nebo chcete získat nějaký majetek, nebo důležitý předmět. Oranžovou svíci použijte pokud třeba jdete ke zkoušce, abyste dostali lepší známku, nebo pokud potřebujete získat něco, na co právě nemáte třeba finanční prostředky. Můžete třeba rituálem s touto barvou žádat náklonnost nějaké osoby, pokud se má jednat jen o sympatie, tedy ne o lásku. Při oranžové svíci žádejte dostatek sil a energie na práci, kterou máte zvládat.
    Na této kartě obvykle vidíme bič a metlu vedle sebe nebo se kříží, připraveni k použití k trestu. Jednalo se o nástroje používané k pokárání dětí ve starých časech. Tyto symboly bolesti přinášejí do mysli obraz hněvu a fyzického násilí.
    Barva ochrany a očištění se.Bílé svíčky zapalujeme při očistných a ochranných rituálech. Současně je bílá barvou, která může v krizi, pokud nemáte právě žádanou speciální svíci, nahradit barvu jakoukoliv. Dobře a spolehlivě poslouží k veškerým pozitivním účelům.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00