Jak na věc


výrobci toaletní vody

Remoska® slouží pro snadnou, velmi chutnou, zdravou a úspornou tepelnou úpravu potravin kdekoliv!

       Posedlost Enuma Chain je v kvalitě. Díky tomu byla společnost v roce 1997 certifikována dle ISO 9001 standardů řízení kvality. Tato cerfitikace uznává vysokou úroveň jejich systému zabezpečování jakostia posiluje jeijch záruky bezpečnosti a přesnosti v každém výrobku. Výzkum a vývoj se vždy zaměřuje na vytváření technologických průlomů a rozvoji originálních nápadů. Jejich vynález O-kroužek řetězu byl založen na letech nahromaděné technologie. 
       Americká společnost Big Gun byla založena v roce 1997 trojnásobným mistrem AMA National Champion Mikem Young Jr. Titul získal v profesionálním závodě v motokrosu, ve kterém dostal přezdívku "Big Gun". Firma Big Gun se specializuje na výfukové systémy a to především pro offroadové motocykly a také pro čtyřkolky. Výfuky Big Gun splňují jak hlukové předpisy, stejně tak jsou přínosem pro výkon a točivý moment.
       Henry měl velký sen a to spustit svůj vlastní podnik. Už jeho otec stavěl výfuky pro BSA. Tento sen se mu splnil. HGS neustále roste a dnes je uznávan po celém světe jako výrobce nejlepších výfukových a výkonostních výfuků. V roce 1995 začala HGS dodávat svoje výfuky do strojů firmy TM. HGS ale vyrábí na celou škálu motocyklů. 


Přihlaste se k našemu zpravodaji

       Jejich hlavní rozdělení je na těsněné a netěsněné řetězy. Těsněné řetězy se používají zejména pro cestovní a enduro motocykly zpravidla větší kubatury. Netěsněné řetězy jsou určeny k širokému použití nejen pro sportovní účely jako je motokros, enduro nebo trial, ale i k pohonu malých motocyklů, kde je použití utěsněného řetězu z důvodu větší výkonové ztráty vyloučeno.
       Od roku 1996 se TRW stala světovou jedničkou na trhu bezpečnostních pásů, airbagů a systémů na volant. Získáním společnosti Lucas v roce 1999 se TRW transformovala na novou skupinu do přední společnosti po celém světě a to v oblasti systémů podvozku, antiblokací, kontroly trakce a stability systémů vozidel. 


A buďte jako první informováni o novinkách

       Náš skutečný příběh začíná ale roku 1989, když se Wayne zapletl s profesionálním závodním týmem ATV Tuner pro Grand National Champion. Wayne pomáhal Garymu Denton vyhrát sedmý titul. Wayne byl velice tvořivý a cokoliv bylo potřeba, sám si vytvořil. Během této doby vytvořil vysoce výkonný spojkový koš. Koš byl vyroben z hliníku a logickou volbou pro úpravu lepšího koše by byla ocel. Ale nicméně ocelový koš by byl velice těžký. Wayne se tedy rozhodl, že by koš mohl být nakonec vyroben z hliníku a silnějšího hardcoated. A Hinson spojky se narodily. Velkej milník v historii Hinson je rok 1996. Hinson spojky se staly komponentem pro tovární americký Honda SX/MX tým pro Jeremyho McGratha a Stevena Lamsona.
       DP - Brakes jsou ideální náhrady za originální destičky, stejně tak DP - Clutches jsou ideální náhrady za originální spojky. Mají velice dobrý poměr ceny / kvality . Jsou vyrobeny ze syntrovaného materialu vhodného pro jízdu za sucha i mokra. Firma DP-Brakes je rozhodně číslo 1 ve výrobě destiček. Vyrábí brzdové destičky pro všechny styly a to od Off-road, AT až po sport, cestování, ypersport a další. Brzdové destičky vynikají svými vynikajícími bzrdnými účinky, a to i za mokra nebo v blátě. Všechny ostatní destičky nechávají daleko za sebou.
       Pro dosažení té největší kvality používá firma HifloFiltro ty nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců: ocel z Toyoty Tsusho a NKK Japonska, lepidla od společnosti Henkel z Německa, papír je používán od Filtrace Ahlstrom z Finska, Hollingswort a VOŠE z USA a z Japonské Awa. 


Remoska® je nejmenší mobilní trouba.

    Značka se závodním jménem Ayrton sází na tradiční hodnoty, jakými jsou dobrý design, kvalitní materiály a zpracování. Místo nákladných kampaní, nebo extravagantních barevných kombinací, překvapí spíše promyšlenými fukčními detaily, které by se daly čekat u produktů mnohem vyšší cenové hladiny. Motocyklové oblečení Ayrton, to jsou produkty pro reálné motocyklisty do reálného světa.
       Během půl století technologických inovací a kontunuálního výzkumu materiálů a výrobních procesů se Brembo stala jedním z nejprestižnějších světových značek. V roce 1995 byla Brembo uvedena na Milánské burze a zahájila strategii pro růst, což časem vedlo k tomu, že společnost má výrobní závody po celém světě. 


NEJLEPŠÍ SUROVINY a ŽÁDNÉ POLOTOVARY

       Dnes i po letech je Fox Racing nadále rodinnou firmou s více jak 300 zaměstnanci a nabízí velkou řadu sportovních oblečení a doplňků. Ale nevyrábějí již výhradně sportovní oblečení, zabývají se i módou na volné nošení (street), které svým uživatelům poskytuje maximální pohodlí a svobodu pohybu při zachování dokonalé funkčnosti. Fox Racing má kvalitní výzkum, vývoj a celá produkce této firmy, s hlavou lišky (fox) ve znaku, vychází z dlouholetých zkušeností týmových jezdců této společnosti. Jezdci Fox Racing jezdí ty nejprestižnejší zavody a akce po celém světě. Ačkoliv je značka na 100% oddaná svým motocrossovým kořenům, tak i v BMX a TB oblečení se stala jednou z nejvíce uznávaných značek těchto sportů napříč generacemi. 
       Morse Chain Company byla založena v roce 1984 v Pensylvánii v USA na výrobu jízdních kol. Firma začala pak vyrábět převrácené řetězové pohony a založila výrobní závod v Londýně v roce 1907. Zde se spíše soustředili na válečkové řezězy, řetězová kola, spojky, točivé momenty omezovačů, svěrací tělíska a rozvodové řemeny. Zatímco v USA akvizace Morse zahrnovala také převodovky a ložiska. 
       CrossPro má také v nabídce hliníkové kryty chladičů. Tato věc je vzláště užitečná. Kryt CrossPro totiž poskytuje velmi dobrou ochranu lehce deformovatelného chladiče během pádu motocyklu. 
              Williem Kiefer byl zakladatelem společnost Bel-Ray. Začal ve své garáži v New Jersey a specializoval se na vysoké teploty pekařských maziv. První produkt Bel-Ray bylo mazivo vyráběné pro použití ve vysokoteplotních pekařských pecí. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům nové a nápadité výrobky, které nabízí optimální výkon a měřitelnou hodnotu. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00