Jak na věc


výroční mince

Sběratel 2017! Popřejte Schwarzeneggerovi, prohlédněte si známky za milióny a získejte...

    Naše mince jsou vhodné nejen jako upomínkové předměty pro města, obce, spolky, firmy ale také jako vhodný VIP dárek. Zlatohorská mincovna – Halen s.r.o.
    Toužíte se stát alespoň na chvíli zahradníky a chtěli byste si sami vypěstovat nějakou zeleninu nebo ovoce? Že nemáte zahradu? Nesmutněte. Na malém balkonu, terase, ale dokonce i na okenním parapetu, můžete nějakou zeleninu nebo ovoce úspěšně pěstovat. Nepočítejte s nějakými Číst více
     Abyste mohli začít studovat na střední škole, středním odborném učilišti nebo třeba na čtyřletém gymnáziu, budete potřebovat v první řadě ukončené základní vzdělání. V České republice trvá základní vzdělání devět let, a většina středních škol je na čtyři roky. Výjimku v tomto případě Číst více
    Podle Vašeho návrhu vypracujeme výrobek za bezkonkurenční cenu nebo navrhneme nejlepší možné řešení pro prezentaci Vaší firmy.
    Jsme ryze česká firma s dvacetiletitou tradicí a razíme pamětní a výroční mince, medaile, přívěsky, odznaky . Ražbu provádíme středověkým tzv. pregéřským způsobem a to buď na tzv. frikčních lisech nebo i na místě v atraktivním historickém stánku a na dobovém lise.


100. výročí vzniku ČSR oslavuje kilogramová stříbrná medaile

    Výrobky dodáváme ve standartních povrchových úpravách. Naší specialitou je povrchová úprava různými druhy patiny. Předmětem naší činnosti je výroba kování a dřevěných prvků pro starožitný nábytek. Nově i ražba a povrchová úprava pamětních a reklamních medailí a žetonů.
    Dále vyrábíme různé komponenty pro lustrářskou výrobu, hodnostní značení pro policii, armádu a hasičský záchranný systém.
    Kateřina upoutala pozornost Františka Josefa I. svým vystoupením na Světové výstavě ve Vídni v roce 1885. Císařova manželka Alžběta si jeho zájmu povšimla, a protože v té době již s manželem nežila, podporovala jejich vzájemný vztah. Z Františka Josefa a Kateřiny se postupně stali přátelé a snad i milenci. Kateřina navštěvovala císaře takřka denně, zvláště po tragické smrti jeho syna Rudolfa i císařovny Alžběty. Jejich vztah vydržel až do císařovy smrti v roce 1916.
    V České republice je včelařství především záležitostí malochovatelů, tedy malovčelařů. Počet jejich včelstev se zpravidla pohybuje v jednotkách a produkty, které vyrobí, používají pro svou potřebu, případně je prodávají ve své režii. Včelařství je v Česku organizováno Českým svazem včelařů. Ten se prostřednictvím Číst více


Národní Pokladnice věnovala svému 150 000 zákazníkovi překrásnou kolekci 12 stříbrných...

    Jsme český výrobce a vyrábíme mince, medaile a žetony ražbou za studena do mosazi, stříbra i zlata. Naše výroba mincí vychází z 15 leté zkušenosti s výrobou nábytkového kování „Antik”, při použítí tradičních postupů výroby ražbou.
    Sortiment je obohacen i dovozem historických chladných i palných zbraní, dobových erbů apod. Vše je určeno k dekorativním účelům a je zhotoveno ve velmi luxusním provedení.
    Jednou z nejkrásnějších, sběratelsky nejatraktivnějších a nejžádanějších zlatých mincí, které pochází z Rakouska-Uherska, je bezesporu zlatá výroční stokoruna, emitovaná při příležitosti diamantového výročí panování Františka Josefa I., poeticky přezdívaná Dáma v oblacích.
     Jste maminka, tatínek či jiný člen z rodiny, kde je populární sdílet své potomky na sociálních sítích? Zapojil/a jste se někdy do debaty ohledně svých či jiných dětí? Radíte se s ostatními, čím zaujmout svá zlatíčka? V současnosti je moderní Číst více
    Mince jsou ve vysokém lesku (PROOF), nebo také v patinovaném provedení jako např. starostříbro, staromosaz, francouzské stříbro i zlato.


Výroba a ražba mincíMince HALEN s.r.o.

    Rádi byste začali investovat do nějaké další krypto měny a rozšířili tak své portfolio? Určitě je dobré se zaměřit na více měn zároveň, není správné investovat všechny své peníze jen do jedné měny, například do tolik popularizovaného Bitcoinu. Otázkou však Číst více
    Tato zlatá mince má zkrátka vše, čím je lidstvo od počátku věků až do dnešních časů přitahováno – působivý a velmi silný příběh lásky dvou výjimečných lidí, lehce opředený tajemnem a doplněný křehkou krásou a leskem drahého kovu.
    Exempláře této diamantové emise dochované ve vysoké kvalitě, bez poškození (škrábanců, skvrn, oděru) jsou odbornou veřejností a sběrateli celého světa ceněny mimořádně vysoko. Je však zajímavé, že i hodně poškozené mince, pocházející z této emise, mají mnohonásobně vyšší cenu, než je současná cena mincovního kovu.
     Máte firmu nebo firmičku a každý rok po létě přemýšlíte, čím udělat naVánoce svým klientům a také zaměstnancům radost? Někdo sází na originální dárky, které vymýšlí celý rok a klienti se na ně těší. Ve firmě se vypisuje soutěž Číst více


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

    Nabízíme Vám kvalitní výrobky, které budou reprezentovat především Vás a k tomu slouží rytci, kopírovací stroje, hloubička a různé specifické stroje pro dotváření raznic, modelů a originálů, jakožto základ pro budoucí výrobu.
    Některé životní události jsou tak výjimečné, že si na ně chceme zachovat hmatatelnou vzpomínku. Ať už jde o sportovní klání, svatbu, výročí či jiný významný životní moment, pěkná památka ve formě pamětní mince nebo medaile nám pomůže si zažité pocity snadno vybavit.
    Ražba za studena představuje nejen výrobu upomínkových či výročních mincí a sportovních medailí, emblémů a mnoha dalšího, ale zároveň je i vynikající alternativou plastových reklamních a propagačních předmětů. Protože přece jen – kov je kov.


Sběratelské příslušenství špičkové kvality, které si zamilujete!

    Na aversu mince se nachází podobizna císaře Františka Josefa I. hledícího vlevo. František Josef I. (1830 –1916), císař rakouský, král český a uherský, král lombardský, benátský, dalmatský, chorvatský a slavonský se ujal vlády ve svých osmnácti letech v prosinci 1848 (když se trůnu v jeho prospěch vzdal dosavadní císař a jeho strýc Ferdinand I. Dobrotivý). Vládl až do své smrti a stal se tak jedním z nejdéle vládnoucích panovníků na světě a dožil se též nejvyššího věku ze všech habsburských panovníků (86 let).
    Základem kompozice reversu je ležící postava ženy, která personifikuje Rakousko a jeho slávu. Žena leží v oblacích, zpoza kterých prosvítají sluneční paprsky. Její levá ruka spočívá na štítu s rakouskou orlicí, v pravé drží vavřínový věnec. To vše je doplněno daty 1848 a 1908, které označují 60. leté výročí vlády Františka Josefa I., a nápisem DVODECIM LVSTRIS GLORIOSE PERACTIS, který lze do češtiny volně přeložit jako šedesát nádherně naplněných let. Modelem vyobrazené ženy byla herečka Kateřina Schrattová (1853 – 1940), jedna z nejoblíbenějších rakouských hereček a milenka císaře Františka Josefa I.
    Samostatnou kapitolou jsou pak placky neboli butony. Tato v současnosti opět velmi oblíbená ozdoba může mít podobu pamětního odznaku stejně jako reklamní placky nebo stylové klíčenky s žetony do nákupního vozíku.


Oslavte 100. výročí Československa! Pamětní medaile zdarma je k dostání už...

    Kdo by nemiloval historii uměleckých děl. Nádherné kousky, které zdobí nejrůznější památky, které si můžeme prohlédnout například na zámcích a poslechnout si jejich skryté kouzlo. Každý z nich totiž skrývá tajemnou historii, která vždy velmi poutavá a zajímá. Proto by byla Číst více
    JSME JEDINÁ FIRMA V REPUBLICE, která razí i na historickém lise a v dobovém stánku DVOUBAREVNÉ - BIMETALOVÉ MINCE.
    Firma se prezentuje, ale především Vás, Vaše město, obec či firmu na výročních slavnostech měst,obcí výročních trzích i akcích soukromých subjektů. Česká firma s více než dvacetitiletou tradicí, plynule navázala na výrobu pamětních mincí, medailí jablonecké firmy NISASPORT.
    Luštěnina, která původem pochází z Indie, se skutečně rozšířila do celého světa. Jedná se o druh zelených fazolek, který je velmi vhodný i na klíčení. V některých vybraných obchodech se dají zakoupit již naklíčené výhonky, takže si je můžeme snadno pořídit bez Číst více
    Zlatých rakouských mincí s nominální hodnotou 100 korun bylo v období vlády císaře Františka Josefa I. emitováno více než milión kusů, ale diamantová emise z roku 1908 je naprosto jedinečná a navíc byla vyražena v nákladu pouhých několika tisíc exemplářů.


S americkou hypotékou bez registru rychle vyřešíte všechny potíže

    Malou, nebo velkou? Čím větší je průměr odrazové plochy, tím větší výšky výskoku je možno dosáhnout. Skákání na trampolíně je také sportovní disciplínou a zdatný atlet dokáže vyskočit až do desetimetrové výšky. Pokud byste chtěli provádět salta, výkruty a přemety, Číst více
    Firma má dlouholetou tradici, vyrábí vysoce kvalitní mince, pamětní a výroční mince obcí a měst, medaile, plakety, odznaky, klíčenky, kravatové spony, bižutérní komponenty a různé výlisky dle grafických návrhů zadavatelů a jiné reklamní předměty.
    Materiál, který zpracováváme je alpaka mědi, mosaz, slitiny mosazu, tombak, ocel, ale také drahé kovy - zlato a stříbro. Mince zhotovujeme buď ve vysokém lesku, nebo v patinovém provedením ( starostříbro, staromosaz ). Taktéž výrobky povrchově zušlechťujeme - galvanicky, nebo pískováním. Mezi dokončovací práce patří malba, nebo samolepky, zde překrýváme polyesterem - pryskyřicí proti otěru a vzhledovému doladění.
    Při sportovních událostech jsou ideálním pamětním předmětem nejen medaile, ale i sportovní poháry rozmanitých velikostí a designu doplněné raženým emblémem dané disciplíny či soutěže.


80. výročí tatíčka Masaryka! Přední osobnost československé historie si přiblížíme příběhem…

     Dobrý den, měl bych na prodej sbírku pamětních výročních mincí řady proof, dále dolary v mincích,Franz Josef,Marie Terezie,Napoleon a jiné. V případě zájmu pošlu seznam Děkuji Hengel , prodám, na prodej,Prodám mince, prodám, na prodej
    Stačí si pouze zajistit kvalitní kovovou ražbu a fantazii se meze nekladou. Kromě nekonečně mnoha motivů mohou mít medaile, medailony, mince, žetony a další kovové výrobky jako psí známky nebo štítky na hole i různou povrchovou úpravu přesně podle vaší představy – lesklá mosaz, starostříbro, staroměď, mosazná patina, lesklá ocel či lesklý nikl.
    Vyrábíme vysoce kvalitní mince, medaile včetně grafického návrhu i ve velmi krátkém termínu. Dále razíme mince, medaile a žetony i klíčenky za studena z různých materiálu ušlechtilých kovů jako je alpaka, cín, mosaz, měď, ale i z drahých kovů - ze stříbra i zlata. Výroba mincí vychází z mnohaleté zkušenosti s výrobou, při použití tradičních pregéřských postupů a to strojní i ruční ražbou.


Mungo patří mezi velmi cenný zdroj bílkovin

    Pokud jste nyní nešťastní právě proto, že nutně potřebujete peníze, ale v žádné bance vám nejsou ochotní požadovanou sumu půjčit, tak už nyní smutnit nemusíte. Je tady jedno skvělé řešení, které vás zaručeně potěší. Peněz budete mít, kolik jen chcete, jde Číst více

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00