Jak na věc


vítězové finále československo má talent

Rodina pohřbila zavražděnou ženu z benzinové pumpy, policie ...

    V pořadí druhým vítězem pěvecké soutěže se stal Vlasta Horváth. Jeho život se díky Superstar také obrátil naruby. Začal se naplno věnovat hudbě, u které zůstal dodnes.
    Nejúspěšnější československá pěvecká soutěž se vrací na televizní obrazovky a s ní i šance pro pěvecké talenty. Pokud si myslíte, že máte na to, stát se novou československou superstar, neváhejte se přihlásit a zkusit své štěstí. Mezitím se můžete podívat, jak se změnily hvězdy předchozích ročníků a co dělají dnes.
    Kromě toho, že založil rodinu, které se snaží naplno věnovat, je natolik vytížený prací, že téměř nemá čas na odpočinek. Jako většina pěveckých hvězd aktuálně připravuje předvánoční prosincové turné. Zároveň však pracuje na novém, již čtvrtém sólovém albu.
    Od dob Superstar se proměnila v něžnou blondýnku a její popularita stále stoupá především na Slovensku. Díky poslednímu singlu se stala královnou slovenského éteru. Veleúspěšné singly jsou velkým lákadlem na nové album, které by mělo vyjít začátkem listopadu.


Superstar je zpátky! Jak se proměnili vítězové minulých kol?

    Začátkem roku 2016 se Martinovi narodil syn, který se stal jeho smyslem života. Přestože rodina je pro něj prioritní, stále se věnuje hudbě a je věrný svému osobitému stylu, ve kterém se prolíná několik hudebních žánrů.
    Vítěz třetí řady Superstar byl na výsluní zhruba rok od svého vítězství. Z povědomí veřejnosti sice trochu zmizel, nicméně muzice se věnuje dál. Koncertovat jej můžete zahlédnout spíše na menších akcích nebo festivalech. Kromě muziky se aktivně věnuje umění, které občas představí na vernisážích. Kde jej můžete potkat, se vždy dozvíte z jeho facebookových stránek.
    Vítězka poslední řady populární pěvecké soutěže je až po uši zamilovaná do přítele Štěpána Urbana, se kterým se sblížila během finálových kol Superstar. S ním si odskočila v létě do Londýna, kde natočila úspěšný klip k singlu Words.
    Hudbě se věnuje především autorsky. Stále více píše pro jiné interprety, nedávno například pro zpěváka Štefana Margitu. Kromě toho připravuje své vánoční turné, které každoročně sklízí velký úspěch.


Zemřel nejznámější klokan na světě. Kulturista Roger se ...

    Sympatický Slovák je několikanásobným otcem, ale také populárním hudebníkem, a to především doma na Slovensku. Své koncerty směřuje převážně tam, stejně jako své podzimní turné. Během něj představí hity ze svého prvního sólového alba, které nedávno spatřilo světlo světa.
    Koncertuje, vydává alba a točí filmy. Zatímco se Aneta připravuje na prosincové turné k nově vydanému albu Na Radosti, které bude v prosinci, do kin jde její herecký debut. Ve filmu 8 hlav šílenství si Aneta zahrála dokonce hlavní roli ruské básnířky Anny Barkové.
    Historicky první vítězka tehdy ještě soutěže Česko hledá superstar, Aneta Langerová, soutěží odstartovala svou pěveckou kariéru na plné obrátky. Stala se velmi oceňovanou zpěvačkou a i přes to, že se sama bála, že se její tvorba stane až příliš komerční, nestalo se tak.
    Od Superstar se sice trochu odmlčela, ale muzice se věnuje dál. Koncertuje především na festivalech. Album sice v posledních letech nevydala, ale občas fanoušky potěší nějakým singlem. Jejím přítelem je bubeník Jakub Šindler, který je zároveň nedílnou součástí její kapely.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00