Jak na věc


vítězové finále československo má talent

Alza do košíků přidávala i neobjednané zboží. Za "test ...

    Začátkem roku 2016 se Martinovi narodil syn, který se stal jeho smyslem života. Přestože rodina je pro něj prioritní, stále se věnuje hudbě a je věrný svému osobitému stylu, ve kterém se prolíná několik hudebních žánrů.
    Nejúspěšnější československá pěvecká soutěž se vrací na televizní obrazovky a s ní i šance pro pěvecké talenty. Pokud si myslíte, že máte na to, stát se novou československou superstar, neváhejte se přihlásit a zkusit své štěstí. Mezitím se můžete podívat, jak se změnily hvězdy předchozích ročníků a co dělají dnes.
    Kromě toho, že založil rodinu, které se snaží naplno věnovat, je natolik vytížený prací, že téměř nemá čas na odpočinek. Jako většina pěveckých hvězd aktuálně připravuje předvánoční prosincové turné. Zároveň však pracuje na novém, již čtvrtém sólovém albu.
    Od Superstar se sice trochu odmlčela, ale muzice se věnuje dál. Koncertuje především na festivalech. Album sice v posledních letech nevydala, ale občas fanoušky potěší nějakým singlem. Jejím přítelem je bubeník Jakub Šindler, který je zároveň nedílnou součástí její kapely.


Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

    Sympatický Slovák je několikanásobným otcem, ale také populárním hudebníkem, a to především doma na Slovensku. Své koncerty směřuje převážně tam, stejně jako své podzimní turné. Během něj představí hity ze svého prvního sólového alba, které nedávno spatřilo světlo světa.
    Od dob Superstar se proměnila v něžnou blondýnku a její popularita stále stoupá především na Slovensku. Díky poslednímu singlu se stala královnou slovenského éteru. Veleúspěšné singly jsou velkým lákadlem na nové album, které by mělo vyjít začátkem listopadu.
    Vítězka poslední řady populární pěvecké soutěže je až po uši zamilovaná do přítele Štěpána Urbana, se kterým se sblížila během finálových kol Superstar. S ním si odskočila v létě do Londýna, kde natočila úspěšný klip k singlu Words.
    V pořadí druhým vítězem pěvecké soutěže se stal Vlasta Horváth. Jeho život se díky Superstar také obrátil naruby. Začal se naplno věnovat hudbě, u které zůstal dodnes.
    Koncertuje, vydává alba a točí filmy. Zatímco se Aneta připravuje na prosincové turné k nově vydanému albu Na Radosti, které bude v prosinci, do kin jde její herecký debut. Ve filmu 8 hlav šílenství si Aneta zahrála dokonce hlavní roli ruské básnířky Anny Barkové.


Superstar je zpátky! Jak se proměnili vítězové minulých kol?

    Hudbě se věnuje především autorsky. Stále více píše pro jiné interprety, nedávno například pro zpěváka Štefana Margitu. Kromě toho připravuje své vánoční turné, které každoročně sklízí velký úspěch.
    Historicky první vítězka tehdy ještě soutěže Česko hledá superstar, Aneta Langerová, soutěží odstartovala svou pěveckou kariéru na plné obrátky. Stala se velmi oceňovanou zpěvačkou a i přes to, že se sama bála, že se její tvorba stane až příliš komerční, nestalo se tak.
    Vítěz třetí řady Superstar byl na výsluní zhruba rok od svého vítězství. Z povědomí veřejnosti sice trochu zmizel, nicméně muzice se věnuje dál. Koncertovat jej můžete zahlédnout spíše na menších akcích nebo festivalech. Kromě muziky se aktivně věnuje umění, které občas představí na vernisážích. Kde jej můžete potkat, se vždy dozvíte z jeho facebookových stránek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11009
cache: 0024:00:00