Jak na věc


vítěz je sám paulo coelho

Sportovní trofeje, diplomy, figurky a ceny pro vítěze

    V oblasti sportovních trofejí Vám můžeme nabídnout více než jen poháry. Nabídka zahrnuje další trofeje jako jsou: kovové diplomy (možnost kombinovat s podkladovými deskami) dále to jsou standarty, skleněné trofeje (zahrnují však i samostatná skla na podstavci s laserovaným textem, případně i skla s nalepenými emblémy). V nabídce samozřejmě nechybí ani figurky (zde nabízíme velký výběr v podobě odlévaných figurek a plastových). Nechybí ani překrásné krabičky na medaile a také etuje. Dále pak talíře ve stojanech, klíčenky, trikolóry a stužky. Vlastníme výrobnu na odstředivé lití kovů a nabízíme možnost tvorby medailí na přání.
    Doufáme, že naše nabídka pohárů, trofejí a medailí Vás dozajista uspokojí. Pokud pořádáte soutěž pro děti, neváhejte a dejte nám vědět (např. telefonicky), neboť pro děti, školy a další skupiny poskytujeme slevy.
    V kategorii Medaile nabízíme mimo standardně dostupného výběru ještě i další zboží - na základě přání klientů jsme rozšířili nabídku i o medaile vlastní výroby. Pokud byste měli přání a požadavek na unikátní design, rádi Vám vyjdeme vstříc a Vaši medaili vyrobíme. Medaile nabízíme samozřejmě v několika možných barených spektrech, zlaté medaile, stříbrné a bronzové. Jejich součástí jsou emblémy a případně tištěné štítky.
    Naše firma se již po několik let zabývá prodejem pohárů a medailí a dalších sportovních trofejí. Nabídka pohárů se každým rokem upravuje a rozrůstá přesně podle potřeb a zájmů zákazníků. Vzhledem k tomu se snažíme, aby byl výběr co možná nejširší.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00