Jak na věc


vínečko bílé

PVC ubrus Vínečko - kulatý 138cm

     Nabízíme široký výběr sudových vín z oblasti Morava z podoblastí Velkopavlovické a Slovácké. Též u nás můžete ochutnat lahvová vína z vinařských obcí Velké Bílovice, Hrušky, Šardice a Přítluky. Nechyběji ani vína ze zahraničí - Argentina, Bulharsko, Austrálie, Německo, Rakousko, Francie a Itálie. Kvalita vína je zaručena jak ověřeným dodavatelem, tak i způsobem uchování v nerezových tancích. Celková kapacita vinárny je 45 lidí. Zadní, oddělená místnost (20 lidí) dovoluje pořádání soukromých akcí. Zajímavé zpestření zajišťuje naše studená kuchyně. V letních měsících můžete využít našich dvou zahrádek o kapacitě 32 lidí.
     přejít na PVC ubrusy PVC ubrus Vínečko - 140x140xm Také Vás může u PVC ubrus Vínečko - 140x140xm zajímat:PVC ubrus Vínečko - kulatý 138cm 100% pvc, zespoda netkaná textílie. Nesmí se prát ani žehlit.
    Vínečko je hudebně zábavný cyklus pořadů, které využívají atraktivního prostředí sklípků a vinic, zajímavé hosty a krásnou lidovou muziku. V expozici je vždy zmínka o jedné z moravských viničných tratí, a to je příjemná záminka, jak otevřít autentické a bezprostřední vyprávění týkající se vína, zážitků s vínem, vyprávění o vínu, vzpomínek na víno...
    Nový cyklus Dvojky Vínečko představuje sám jeho spoluautor a zároveň moderátor Jožka Šmukař. Koho si bude do pořadu zvát? Dojde i na kulinářské speciality?


Jožka Černý Vínečko bílé aj rudé - popis

    doručení 1-2 dny, v PONDĚLÍ u Vás. dopravné může být i ZDARMA!Od nákupu za 2 200,00 ▼Osobní odběr Ústí nad Labem: ZDARMAOsobní odběr Louny: ZDARMAOsobní odběr Děčín: ZDARMAOsobní odběr Most: ZDARMAOsobní odběr Skršín: ZDARMAZákazník po převodu na účet - Geis: 98,00Zákazník na dobírku - Geis: 128,00Obchodník na dobírku - Geis: 157,30Obchodník po převodu na účet - Geis: 133,10Slovensko - pouze platba převodem - Geis: 299,00Obchodník - vlastní doprava: ZDARMA máte dotaz? garance spokojenosti, vrácení peněz.sdílejte.100% pvc, zespoda netkaná textílie. Nesmí se prát ani žehlit.
    Ewa Farna Měls mě vůbec rád • Crow Left Of The Murder, A - Incubus • ROLLINS, SONNY The Bridge • Status Quo FAMOUS IN THE LAST CENTURY • Duran Duran GREATEST HITS • YOU ME AT SIX HOLD ME DOWN • DOCOLOMANSKY, MICHAL 20 NAJ... • BARRY MANILOW The Greatest Songs Of The Eighties • Return To Fantasy - Uriah Heep • MOURENEC SLUNCE TATA, MESIC MAMA

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00