Jak na věc


víkendové wellness relaxační pobyty pro ženy jižní

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

    Jednoduše nás kontaktujte. Nejlépe online přes svůj účet, kde si zrušíte svoji účast v kurzu. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, nikomu se omlouvat. Pokud zrovna nemáte signál, bez výčitek zavolejte. O všechno se postaráme.
    Popovídáme si, rozebereme vaše připomínky a když se domluvíme, přesuneme vás do jiného kurzu nebo nabídneme jiné řešení. Samozřejmě zcela zdarma. A ještě vám k tomu přidáme nějaký dárek jako naši omluvu.
    Pokud nemáte přes týden čas, jsme tu pro vás i o víkendu. Budete se tu cítit jako doma a ani si neuvědomíte, že jste ve škole. Víkendové kurzy angličtiny probíhají dopoledne a odpoledne v sobotu a v neděli, a podle pokročilosti a zaměření je vyučují čeští nebo zahraniční lektoři.
    IJV jsem si původně vybrala kvůli její výborné poloze v centru Prahy.  Díky velkému výběru časů začátků kurzů (od sedmi ráno do sedmi večer) se mi vždy podařilo vybrat kurz tak, abych mohla včas přijet do práce, nebo naopak přijet z práce na kurz. Nejvíce však oceňuji, že v angličtině již od úrovně B1 si mohu zvolit k vedení kurzu zahraničního lektora. U ruštiny dokonce máme zahraničního lektora od nejnižší úrovně.


Vybírejte z široké nabídky víkendových pobytů pro dva v hotelích, penzionech a lázních v Čechách a na Moravě pro rok 2019. Víkendový pobyt pro 2 můžete objednat jako dárek.

    Díky šikovným lektorům, kteří s námi mají velkou trpělivost, se hodně naučíme a kurz nás baví. Hodiny si užíváme a vznikají zde i nová přátelství. Kurz anglického jazyka 50+ a vůbec IJV určitě doporučuji.
    Vaše kurzovné musí být uhrazené před zahájením kurzu. Platit můžete kartou online, bankovním převodem nebo v hotovosti či kartou přímo v IJV. Pro vašeho zaměstnavatele připravíme fakturu nebo můžete využít některý program benefitů.
    Nejprve jsem se přihlásila do letního kurzu, protože mi nevyšla dovolená, ale kurz mě tak bavil, že pokračuji dál. Líbí se mi pohodová atmosféra při výuce, když jsem unavená nebo nejsem dostatečně připravená, tak díky výbornému přístupu mého lektora Matúše ani nevím jak a zapojím se do hodiny a vůbec mi není hloupé, když něco nevím. A taky je moc fajn, že IJV mě pravidelně o všem informuje mailem, takže nikdy na nic nezapomenu. Mám radost z dobré ceny kurzu a umístění v Paláci Lucerna je nádherné. IJV mě prostě baví.


Jak se mám na první hodinu připravit?

    Kurz anglického jazyka 50+ je výborný nápad, který mě hodně oslovil. Nejenom, že IJV dalo dohromady výbornou skladbu začínajících studentů 50+, ale vždy nám vycházejí na naše podněty vstříc a toho si velice vážíme. Dokonce jsme mohli pokračovat ve výuce v období letních měsíců.
    I to se bohužel, přes naše veškeré snahy, může stát. Pravidlo číslo jedna zní: komunikujte s námi! Nenechávejte si nic pro sebe, nerozebírejte s kamarádkou nebo kolegou, nehledejte chybu v sobě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00