Jak na věc


vánoce v holandsku

Andělka tmavá s taškou nahoře-2vel. na výběr

    Vánoční stromky, které se neprodaly, mohou udělat radost zvířatům. Pochutnají si na nich sloni nebo zubři v zoologických zahradách. To kapři, kteří neskončili o Vánocích na stole, se mají šanci vrátit do sádek. Tuny jich ale čeká cesta do Rakouska nebo na Balkán.
    Popeláři mají po Třech králích práci s odvozem vyhozených vánočních stromů. Některé skončí ve spalovně, další použijí zahradníci a minimálně jeden strom skončí jako nábytek.
    Prezident Miloš Zeman jako každý rok pronesl své vánoční poselství na obrazovkách TV Nova. Jeho stůl jako vždy zdobil krásný adventní věnec? Víte, jaké je jeho tajemství?
    Většina z nás chce strávit Vánoce se svou rodinou, ne všichni ale mají volno. To je případ i mladé letušky, která musela být na Vánoce v práci. Proto se její otec rozhodl, že jí připraví nečekaný vánoční dárek.
    Zvědavost se občas nevyplácí - o tom se přesvědčil chlapec ze Spojených států, který pod vánočním stromkem nastražil kameru, aby všem konečně dokázal, že Santa Claus existuje. To, co zachytila kamera jeho iPadu asi nečekal. Důkaz o existenci Santy to však rozhodně nebyl.


Andělka světlá s medvídkem-2vel. na výběr

    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.
    Necelá pětina Čechů si půjčuje na vánoční dárky. Jenže velkou část z nich čeká v lednu nepříjemné zjištění, kdy si uvědomí, že neví, jestli budou schopni vzniklé dluhy splácet. Pokud se v podobné situaci ocitáte i vy, přečtěte si několik rad, jak z dluhové pasti co nejrychleji ven.
    Během letošních Vánoc se Češi pořádně plácli přes kapsu. Utratili neuvěřitelných 96 miliard korun, nejvíc z toho, téměř 60 miliard, padlo na dárky. Oproti předchozím rokům ale peníze také darovali. Alespoň jednu obálku našel letos pod stromečkem každý druhý Čech. A utratit je se vypravili někteří hned ve čtvrtek, kdy se po Vánocích otevřela obchodní centra. Slevy v obchodech jsou totiž v plném proudu.
    Poprvé po vánočních svátcích se ve čtvrtek otevřela většina posiloven. A řada lidí toho okamžitě využila. Během svátků prý nijak výjimečné nabrat i pět kilo, a tak se vydali trápit svá těla i ti, kteří normálně necvičí.


Anděl dřevěný hnědý 2.- rustikální - 3vel. na výběr

    Dcera britské dvojce, která záhadně zemřela na dovolené v Egyptě, strávila první Vánoce bez rodičů. Absence rodičů na ní dolehla právě o svátcích. Trápí ji, že zřejmě nikdy nezjistí, co se v Egyptě přesně stalo.
    Už si zkrátka nechcete lhát. Přibrali jste. Útěchou vám může být, že se to o Vánocích stane skoro všem. Dosáhnout opět postavy jako laňka jde mnohdy těžko, ale my vás v tom v novém roce nenecháme. Přinášíme vám 5 rad, díky kterým se vám bude hubnout snadněji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00