Jak na věc


vánoční akce na vysočině

Zkoušíme pro Vás hračky na vlastní kůži

    Online noviny mají na Vysočině několikaletou tradici, připravuje je příspěvková organizace Vysočina Tourism a aktuálně je k přečtení jejich jubilejní desáté vydání. „Nabízíme přehled výletních novinek, zveme na betlémskou cestu do Třeště, představujeme některé z běžkařských tras, dáváme přehled zimních stadionů Vysočiny a zveme do muzeí i galerií, které často připravují expozice s vánoční tematikou a organizují rukodělné dílny. Samozřejmostí je kalendář kulturních, sportovních a adventních akcí seřazený chronologicky a geograficky “ přibližuje ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.
    ZLÍN: Regionální filmová kancelář ZLÍN FILM OFFICE nabízí pomocnou ruku filmařům ve Zlínském kraji už dva roky. Její služby využily například štáby seriálů Kriminálka 5.C či Strážmistr Topinka, filmů TvMiniUni a zloděj otázek, All through the night, Hodinářův učeň a řady dalších. Práci zlínské kanceláře aktuálně ocenil také Státní fond kinematografie, a to rozhodnutím o udělení podpory pro následující období.
    Turisticky nejvyhledávanější památkou se i v letošním roce stal s výrazným náskokem oproti ostatním památkám zámek Telč. Ve srovnání s loňskem zaznamenal nejvyšší procentuální nárůst zámek Náměšť nad Oslavou, kam zavítalo o 15 procent zájemců více. Téměř jedenáctiprocentním nárůstem v počtu návštěvníků se pyšní telčský zámek.
     Předprodej vstupenek probíhá na několika místech na Vysočině i zde na webu! Zároveň si můžete vybrat zda spojíte příjemné s užitečným a zakoupíte si i vstupenku na workshop. Klikněte zde pro seznam prodejních míst.


Památky Vysočiny nabídnou adventní či vánoční akce

    Co je smyslem veletrhu? Rozšiřování obzorů rodičům, babičkám, dědečkům, ale i samotným dětem o tom, jak je jejich rozvoj důležitý hlavně pro jejich budoucí štěstí. Je až k neuvěření jak důležitou roli hrají právě hračky a aktivity dětí v jejich budoucím životě. A proto pracujeme každý rok na tom, abychom našli ty nejlepší a dovezli je právě do Jihlavy!
     Vítejte na webu originálního veletrhu pro děti, na který když zavítáte, určitě nebudete litovat! Již počtvrté pro Vás připravujeme kombinaci herních, tvůrčích i nákupních ploch, které v předvánočním čase ocení rodiče i děti. Více o veletrhu zde!
    Zima je na Vysočině krásná a nabízí nejrůznější vyžití. Zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny pro tentokrát zve na jedinečné betlémy z dílny vysočanských betlemářů, na adrenalinové zimní zážitky, samozřejmě na lyže a na desítky kulturních i sportovních akcí po celé Vysočiny. Stáhnout si je můžete zde.
    Vánoce nejsou jen nákupy, kupa dárků pod stromečkem a nekonečné přejídání. Vánoce jsou čas, který máme pro svoji rodinu a jak je strávíme je jen na nás :).


Více informací:http://region-vysocina.cz/prilohy/ezima201718.pdf

    V průběhu letošní hlavní návštěvnické sezóny přišlo do konce října 2016 na památky v kraji Vysočina ve správě Národního památkového ústavu 168 812 platících návštěvníků. „Oproti loňskému roku je to nárůst o téměř sedm procent,“ konstatuje Petr Pavelec, ředitel Územní památkové správy Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích (NPÚ ÚPS ČB) a dodává, že „výnosy ze vstupného za stejné časové období činí 11,7 milionů korun.“ V rámci působnosti Územní památkové správy v Českých Budějovicích, která pečuje o památky v krajích Jihočeském, Plzeňském a Vysočina, se souhrnná návštěvnost také zvýšila a dosáhla tak celkového počtu 1 566 693 osob. (viz Příloha č. 1)
    Proč tedy vyrazit na veletrh? Co vystavovatel - to opravdový originál, nejen nabídkou, ale i lidmi, kteří hračky nabízí...A protože to známe i my a víme, jak je složité koupit svým dětem kreativní, naučné a bezpečné hračky, tak Vám je přinášíme do Jihlavy. Užijte si atmosféru Vánoc s dětmi a zároveň v klidu zjistíte, co si Vaše děti přejí a také prožijete společný čas v atmosféře pravých Vánoc.
    VysočinaPropagační materiályLidová kulturaOsobnosti VysočinyNEJ VysočinyAktualityAktuality archivPartneřiInformační centraVirtuálněGeohraPropagační materiály archivTuristické novinyMobilní turistická aplikaceMateriály cizojazyčnéFilm VysočinaAplikace Cyklovýlety
    Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?


Velikonoční jarmark Sdílení v Telči 2019

    LIBEREC: Křest již druhé znakoknihy s názvem „O zahradě“, která vyšla pod taktovkou Krajské vědecké knihovny v Liberci, se uskutečnil ve středu 12. prosince v obřadní síni liberecké radnice. Mezi kmotry nechyběli ani primátor Jaroslav Zámečník a náměstek pro kulturu, školství, sociální věci a cestovní ruch Ivan Langr.
     Sociální sítě frčí a my pro Vás připravujeme projekt, kde budete moct sledovat aktivity všech vystavovatelů naživo a budete tam opravdu jednoduše hledat to nejlepší pro své děti! Sleduj nás na Instagramu.
    Bude to již počtvrté, a proto jsme se rozhodli nadělit sobě i Vám mnoho dárků a to v podobě nových prostor EA Business hotelu Jihlava, nového tématického rozložení a hlavně s novými nápady, které se nám podařilo zrealizovat.
    ČR: První díl komiksu Rychlé šípy vyšel před 80 lety 17. prosince 1938 v časopisu Mladý hlasatel. Autorem příběhů byl spisovatel Jaroslav Foglar, ilustrátorem první série Jan Fischer. Celkem vzniklo 315 dílů komiksu a podíleli se na nich další tři výtvarníci, od roku 1968 již jen Marko Čermák. Jednou z iniciativ, které k tomuto výročí letos organizuje Skautská nadace Jaroslava Foglara pod názvem Rok Rychlých šípů, je oslava na domovské stránce českého Googlu.


VÁNOCE DĚTEM - veletrh pro děti již počtvrté

    Prohlášení o ochraně osobních údajů (GDPR): V rámci tohoto webu neshromažďujeme o návštěvnících žádné osobní údaje. U registrovaných uživatelů evidujeme jejich emailovou adresu, která je nezbytná pro registraci a komunikaci s uživateli. U odběratelů emailového informačního servisu evidujeme emailovou adresu. Viz též Informační memorandum o aplikaci GDPR v rámci činností vydavatele.
    E-turistické noviny Vysočiny vycházejí dvakrát do roka, v zimním a v letním vydání od roku 2013. Letní vydání začne Vysočina Tourism připravovat v jarních měsících příštího roku, aby byl letní průvodce 2018 všem zájemcům k dispozici na začátku června příštího roku.


e-Turistické noviny Vysočiny zvou za sportem, betlémy i desítkami vánočních akcí

    V e-Turistických novinách si každý najde to své, ať jste sportovec, rodina s dětmi nebo třeba návštěvník Vysočiny, který si přijel užít pravou vánoční atmosféru. „Cílem bylo vytvořit přehledné a graficky příjemné noviny, které dají přehled o tom, co na Vysočině dělat v zimním období. Budeme rádi, když si je návštěvníci nebo i lidé z Vysočiny stáhnou a nahlédnou do něj, když budou plánovat volný víkend, vánoční svátky nebo třeba týdenní zimní dovolenou na Vysočině,“ doplnila autorka novin Monika Brothánková z Vysočina Tourism s tím, že podklady do novin včetně fotografií poskytli pracovníci turistických informačních center na Vysočině, regionální podnikatelé v cestovním ruchu a další partneři Vysočina Tourism, a za to jim patří velký dík. „Ambicí jistě není obsáhnout vše, co se na Vysočině v zimě děje, ale poukázat na to, že v regionu máme řadu akcí i míst, které stojí za to v zimě navštívit,“ uzavřela Monika Brothánková.
    KRAJ VYSOČINA: Hlavní návštěvnická sezóna na hradech a zámcích na Vysočině, které spravuje Národní památkový ústav v Českých Budějovicích, skončila. Památky opět patřily k vyhledávaným turistickým cílům a centrům kulturního a společenského života. Většina nabídne návštěvníkům i zajímavé adventní či vánoční akce. Na všech památkách bude v během zimy probíhat úklid a příprava nové sezóny.
    PRAHA: Záměrem projektu je vytvořit nový podpůrný informační systém Národní eKnihovna, který posune Národní knihovnu ČR do 21. století, a to především efektivním řízením vztahů s uživateli, nabídkou moderních služeb poskytovaných široké odborné i laické veřejnosti, ale i aktuálních technologických platforem a nasazováním nových ICT technologií, především pak mobilních zařízení, čteček čárového kódu nebo RFID čteček, bezkontaktních čipových karet atp.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00