Jak na věc


usama bin ladin

Zaútočte na Západ, vyzývá jménem Al-Káídy syn bin Ladina

    Že jablko nepadá daleko od stromu dokazuje čtyřiadvacetiletý syn Usámy Bin Ládina Hamza. Mladík byl americkým ministerstvem zahraničí zařazen na seznam globálních teroristů. Na následníka nejznámějšího teroristy Američané uvalili sankce.
    Sedm let od smrti Bin Ládina a nová verze o jeho dopadení. Státní maturity jako fiasko pro stále více studentů. A nová unijní pravidla pro ochranu osobních údajů.
    Celým světem ve čtvrtek otřásla zpráva o pádu letounu Airbus A320 společnosti EgyptAir, který měl namířeno z Paříže do Káhiry. Ten se kolem půl třetí ráno podle dostupných informací zřítil do Středozemního moře. Na palubě bylo 66 lidí. Není to ale zdaleka nejtragičtější havárie této společnosti.
    Hamza bin Ládin (28), syn obávaného Usámy bin Ládina patří v současné době k deseti nejhledanějším lidem světa. Britské speciální jednotky po něm pátrají a mají rozkaz jej zabít nebo zadržet. Obávají se, že by se mohl mstít za smrt svého otce.
    Novou audionahrávku zveřejnil syn Usámy bin Ládina, bývalého vůdce teroristické organizace al-Kajdá. Hamza bin Ládin Vyhrožuje pomstou za smrt svého otce. Nahrávku zachytila organizace SITE, která sleduje aktivity teroristických organizací na sociálníchsítích.


overflow: hidden; text-align: left;">Usáma bin Ládin

    15. 8. 2015 15:47 Teroristická organizace Al-Káida těží ze "slavného" příjmení bin Ladin. Usámův syn Hamza vystoupil s poselstvím, v němž vyzývá k útokům na Londýn, Paříž a další západní cíle. Informoval o tom server The Independent.... více


Usáma bin Ládin 2019 - Životopis na Wikipedii, Wiki, Věk, Narozeniny, Instagram

    Je jednoznačně nejhledanější osobou na této planetě, na jeho dopadení je vypsána odměna v řádu desítek milionů dolarů. Přesto však číslo jedna teroristické organizace Al-Kajdá i více než 8 let po útocích v New Yorku a Washingtonu uniká spravedlnosti, stejně tak jako několik let před útoky, kdy byl mezi Top 10 zločinců. Datum bin Ládinova narození není jisté, nicméně sám uvedl 10. března 1957. Bin Ládin pochází z velmi zámožné arabské rodiny, jeho otec, původem z Jemenu, byl stavebním magnátem s blízkými vztahy k saudskoarabské královské rodině. S Usámovou matkou, původně Syřankou, se sice zakrátko rozvedl, ale synovi se odmalička dostávalo jen toho nejlepšího, včetně vzdělání na prestižní škole v Džiddě. Pravděpodobně tam se poprvé dostal do styku s militantním islámem v podobě učení Muslimského bratrstva. Ve svém vzdělávání pak bin Ládin pokračoval na univerzitě v Džiddě, nicméně není jasné, zda školu dokončil či nikoliv. Na univerzitě však zjevně došlo k jeho radikalizaci, neboť byl
    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.
    Páteční nehoda malého soukromého letadla na jihu Anglie si vyžádala čtyři lidské životy. Kromě jordánského pilota zřejmě zahynuly také sestra a nevlastní matka teroristy Usámy Bin Ládina. Jeho otec a starší bratr přitom také zemřeli při leteckých katastrofách.
    22. 5. 2015 10:37 Americké tajné služby chtěly špehovat Usámu bin Ladina pomocí mikročipu schovaného v lécích, které pravidelně užíval. Tajní agenti údajně dávali do pilulek speciální sledovací zařízení, pomocí něhož by dopadly kdysi jednoho z nejhledanějších teroristů. Jestli svůj záměr nakonec tajné služby realizovaly americký sever The Intercept, který s touto zprávou v pátek přišel, nepíše. Bin Ládina ovšem v roce 2011 zabilo speciální komando a nikoli pilulka s čipem. ... více


Syn Usámy bin Ládina vyzývá osamělé vlky ve světě k zabíjení

    Americké tajné služby slíbily zveřejnit dosud utajovanou část zprávy o útocích z 11. září, při kterých zemřely téměř 3000 lidí. Podle šéfa CIA má jít o kapitolu o možné spolupráci Saúdské Arábie a teroristů z Al-Káidy.
    Syn mrtvého arciteroristy Usámy bin Ládina navázal na "řemeslo" svého otce. Hamza bin Ládin vyzval džihádisty, aby zabíjeli v Evropě, Americe a Izraeli.
    Elitní jednotka amerického námořnictva SEAL Team Six, která proslula hlavně díky operaci, při níž byl zlikvidován vůdce teroristické organizace Al-Káida Usama Bin Ladin, má zřejmě nový cíl. Jihokorejská média uvádějí, že elitní jednotka trénuje v Jižní Koreji případný zásah proti severokorejskému vůdci Kim Čong-unovi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00