Jak na věc


urychlovač metabolismu

Urychlovač kompostů - Biokompost 15kg

    Rostlinný aktivátor, posilovač imunity, urychlovač metabolismu BioBizz Acti-Vera 250ml chrání před nemocemi, stimuluje růst i květ. S výtažkem z Aloe Vera.
    Pokud chce většina z nás zhubnout, sníží příjem kalorií, nebo začne více cvičit, ale co dělat, když naše zaručené triky přestanou fungovat? Ručička na váze se najednou zastaví a dál to nejde? Víte, že můžete zhubnout, aniž byste drželi drastické diety? Stačí si jen „nakopnout“ metabolismus a můžete spálit více kalorií, ztratit tuk, získat energii a cítit se a vypadat mladší.
    Biokompost je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají odpad organického původu. Tím zvyšují rychlost zrání kompostu a snižují objem kompostovaného materiálu. Takto vytvořený kompost je bohatý na potřebné živiny, bez plísní a nepříjemného zápachu. Přípravek zpracovává veškerý zahradní a domácí biologický odpad.
    Obsah balení ( dle potřeby ) aktivujeme v 10 litrech vlažné vody ( cca 30-40°C ), nejlépe v plastové nádobě. Po 20-ti minutách roztokem přelijeme kompostovaný materiál. U čerstvě posekané trávy provádíme zálivku aktivovaným přípravkem až pátý den.


BioBizz Acti-Vera Botanic Activator, 250ml

    nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.
    Hlavní součástí tohoto 100% přírodního rostlinného aktivátoru je Aloe Vera. Úžasná rostlina s genetickou výbavou pro komplexní pomoc lidem i rostlínám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00