Jak na věc


urban hokejista

Štěpkovače URBAN neúnavně drtí dřevo na velkou štěpku

    Jedná se o první městský překážkový běh svého druhu v České republice. Čeká na tebe přeskakování aut, lezení přes kontejnery, běh atomovým krytem a mnoho dalších výzev.
    Vinaři odjakživa uctívali jako své patrony světce. V českých a moravských krajích byli a jsou uctíváni například svatý Urban, Bartoloměj, Vavřinec, Václav či Vincent.
    Pokud nějakou překážku nezvládneš, trestat tě nebudeme, dál můžeš pokračovat jen když vynaložíš MAXIMÁLNÍ úsilí pro jejich překonání, což si na překážkách ohlídáme.
    Těšit se tak můžeš na skvělou zábavu a sportovní vyžití! Konečně pořádný adrenalinový zážitek, který je nyní dostupný úplně každému. Ať jsi začátečník, nebo trénovaný sportovec, tak tohle zkrátka dáš! 
    Domluvte si s námi návštěvu, nebo se zeptejte na více informací na telefonech 731 166 374, 732 761 594, 778 113 232 nebo na e-mailu stepkovac@email.cz.
    Máte nebo se chystáte si pořídit kotel na tuhá paliva nebo zplynovací kotel? Štěpkovače URBAN rozdrtí dřevní hmotu na velkou štěpku, což je ideální palivo právě pro tyto kotle.


Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

    Protože 24. srpna, na svátek apoštola sv. Bartoloměje, začínalo na většině míst vinobraní, zvolili si jej za svého patrona. Sv. Bartoloměj bývá zobrazován s nožem, který je podobný noži vinařskému.
    Na Moravě je patronem uctíván papež svatý Urban, který bývá zobrazován s hroznem vína. Legenda nám říká, že se ukryl před pronásledovateli ve vinici a tím si zachránil život. proto se restaurace jmenuje po svatém Urbanovi, který krom toho že byl římským papežem, se stal patronem vinařů, vína a vinohradů. Narodil se ve druhém století a podle jedné z legend obrátil prý Valeriána, ženicha Ceciliina, na křesťanství a pokřtil ho. Zemřel v roce 230. Jeho hrob byl při vykopávkách roku 1854 nalezen na Via Apia v Římě.
    Jsme výrobci štěpkovačů URBAN, které rozdrtí dřevní hmotu na velkou štěpku. Díky dlouhodobým zkušenostem s provozem, vlastnímu vývoji a výrobě jsme dovedli naše štěpkovače téměř k dokonalosti.
    Vedle hlavního závodního okruhu budou připravené také dětské překážkové okruhy. Máme připravený běh na 900 metrů pro 6-8 let a 1800 pro 9-11 let a 12-14 let.


Staň se králem Urban Challenge! Zúčastni se všech 3 závodů a v Ostravě na tebe bude čekat zasloužená odměna!

    Každý člověk by se v životě měl pokusit zdolat své limity, překonat životní překážky a nástrahy. Proto je tu Urban Challenge, který prověří tvé fyzické a psychické schopnosti. Překonáš-li Urban Challenge, překonáš hlavně sám sebe.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00