Jak na věc


upomínka mimosoudní formulář

1. Krok - Specifikace pohledávky

    Upomínka je obchodní dopis, který slouží k upozornění na nezaplacení pohledávky. POZOR, nejedná se o zpoždění dodání zboží nebo služeb (tím se zabývá urgence), jde opravdu pouze o peníze.
    Všechny nabízené vzorové smlouvy / dokumenty na našem portále jsou vytvořeny advokáty s dlouholetou praxí v dané oblasti. Jsou garantované a v souladu s aktuální legislativou.
    Tento vzor smlouvy / dokumentu je obecný a je třeba vzít v úvahu, že nemusí být vhodný na váš individuální případ. Doporučujeme proto řešit specifika vašeho případu s našimi advokáty.
    V následujícím kroku vám bude zobrazena sestavená upomínka a budete vyzváni k platbě. Budete mít samozřejmě ještě možnost dodatečných úprav údajů z předchozích kroků.
    Upomínka č. 3 je poslední výzvou nájemníkovi, aby uhradil dlužné nájemné. Při správném načasování a specifikaci upomínky je vysoká pravděpodobnost úhrady dlužného nájemného / záloh na služby.
    Stylizujeme ji velmi zdvořile a je zasílána doporučeně. Na začátku je nutné oslovení a při prvním kontaktu s partnerem předpokládáme, že zaplatit pouze omylem zapomněl.


4. Krok - Podmínky úhrady dluhu

    Doporučujeme však individuální úpravy dle vašich specifických přání a potřeb, které budou lépe vystihovat vaši konkrétní situaci. Seznam právních služeb naleznete v našem e-shopu.
    Toto je předžalobní upomínka, kterou jsme sestavili na základě vámi zadaných údajů. Prosíme, zkontrolujte pečlivě všechny údaje a v případě, že souhlasí proveďte platbu. Po zaplacení bude ještě jednou text upomínky zkontrolován pracovníky naší advokátní kanceláře a následně bude doporučenou poštou odeslána dlužníkovi.
    při kontrole našich účetních dokladů jsme zjistili, že jste nám dosud nezaplatili za odebranou dílčí dodávku obkladů a dlažeb. Faktura č. 1928/2004 ve výši Kč 97 240,– byla přitom splatná již 13. listopadu 2013.
    O dalších krocích budete informováni e-mailem a zároveň vám budou e-mailem odeslány přístupové údaje pro přihlášení do klientské sekce našeho webu. Tam budete moci sledovat stav a průběh zpracování odesílané upomínky. Prosíme, zkotrolujte ještě jednou správnost vaší e-mailové adresy, kterou jste zadali: {{ formData.creditorEmail }}


Upomínka č. 3 - Předžalobní upomínka a výpověď (nebyt)

    V předchozích krocích jste nám definoval/a všechny důležité údaje pro sestavení předžalobní upominky. Nyní ještě prosím zadejte kam a pod jakým variabilním symbolem chcete platbu poslat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00