Jak na věc


umělecké malířské štětce na akryl

Architektonické výrobky

    veškeré kovářské výrobky vyrábíme podle individuálních požadavků zákazníka. Naše zkušenosti v tomto oboru a množství zrealizovaných zakázek, potvrzuje kvalitu naší práce. Vždy se snažíme, aby naše výrobky byly propracované v každém detailu. Naše kovářství spolupracuje s truhláři, sklenáři, pasíři a dalšími osvědčenými řemeslníky, čímž jsme schopni zajistit úplnou realizaci jakékoli zakázky.
    V kovářství ZAMKOV vyrábíme mnoho typů kovářských výrobků, které jsme schopni pro Vás zrealizovat, ať již se jedná o výrobu mříží, zábradlí, schodišť nebo o výrobu replik, restaurování či umělecké kovářství.
    se zaměřuje na převážně zakázkovou ruční kovářskou výrobu, zhotovování replik a restaurátorské práce. Vyrábíme různé kovářské výrobky, především mříže, zábradlí, brány, kliky, kování, panty, ploty, schodiště, přístřešky, kovaný nábytek, bytové a krbové příslušenství v různém provedení, z kvalitních materiálů a s požadovanou povrchovou úpravou, například žárové zinkování a další. Rovněž se naše firma zaměřuje na umělecké kovářství.
    Sortiment mých produktů tvoří brány, branky, mříže, ploty, předokenní zahrádky, vývěsní štíty, reklamní plochy, krbové náčiní, funerální plastiky, stoly, židle, police, postele, knihovny a další…


Interiérové doplňky

    Rovněž jsme schopni v našem kovářství vytvořit vybavení restaurací a obchodů, zejména vývěsní štíty, nápisy, znaky, stoly, židle, policové systémy, pulty, bary, pódia, panty, kliky, zvonky.
    Vyrábíme kované mříže, kované brány, ploty oplocení, kliky, panty, kované zábradlí, venkovní osvětlení, pouliční svítidla, kované plastiky a další kovářské výrobky.
    Prohlédněte si námi vyrobené kovářské výrobky. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte.
    Zabýváme se restaurováním veškerého interiéru a exteriéru, restaurováním nábytku, schodišťového i balkonového zábradlí, opravami a restaurováním dveřního kování, klik, okenních kliček, křížů, soch nebo restaurováním památek.
    Uměleckým kovářstvím se zabývám celý život, jsem připraven vám poskytnout veškerý sortiment z ocelu, mědi, nerezu či bronzu bez jakéhokliv omezení. Sortiment produktů mé umělecké kovárny tvoří brány, branky, mříže, ploty, předokenní zahrádky, vývěsní štíty, reklamní plochy, krbové náčiní, funerální plastiky, stoly, židle, police, postele, knihovny a další…


Kvalitní práce podložená dlouholetou zkušeností

    Zaměřujeme se také na umělecké kovářství v duchu tradiční ruční kovářské výroby. Provádíme restaurování památek či restaurování nábytku vždy tak, aby zůstal zachovaný historický ráz dané věci. Pokud již nelze renovaci provést, jsme schopni v našem uměleckém kovářství vyrobit repliky podle dodané dokumentace. Provádíme restaurování z kovu, litiny, mědi i mosaze. Ve spolupráci s dalšími řemesly zajistíme pozlacení či cínování, aby výsledný výrobek po renovaci co nejvíce odpovídal původnímu provedení. Veškerou kovářskou práci provádíme podle Vašich představ nebo požadavků. Současně se zabýváme kovovýrobou a zámečnickými pracemi.
    Realizujeme různé kované bytové doplňky (kované kliky, mísy, držáky na ubrousky, kovaná křesla, kované sedačky), krbové doplňky (krbové nářadí, krbová kamna, rošty, koše na dříví), kovaný nábytek, zahradní nábytek, kované svícny, paravány a další kované výrobky do interiérů.
    Vyrábíme repliky kovaného zábradlí, klik, repliky mříží, plotů, bran a dalších stylových kovaných výrobků. Také v kovářství vyrábíme repliky nábytku, ručních nástrojů a jiné kované repliky .
    Součástí služeb kovářství je také ruční kreslení návrhů , doprava na místo a vlastní montáž. K výrobě používáme kvalitní materiály, především ocel, nerez, litinu, barevné kovy - mosaz a měď a kvalitní kovářské nářadí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00