Jak na věc


umělý oplodnění hrazené pojišťovnou

Luxusní sedací a jídelní souprava PAOLA I 2v1 šedobéžová 4-7 osob

    Tato kolekce jídelních sestav z umělého ratanu má bezpečná tvrzená skla. Kostra nábytku je vyrobena z hliníku - je lehká a nikdy nezrezne. Kvalitní výplet je prováděn ručně.
    Náš umělý ratan je kvalitní, jednotlivé proužky jsou silné a odolné a pohledově hezké, s kresbou kůry přírodního ratanu a kombinací dvou barev. Nejedná se o žádný recyklát. Nedá se srovnávat s nevzhledným tenkým levným umělým ratanem ze supermarketů.
    Tento nábytek z umělého ratanu dodáváme i na Slovensko, ceny za dopravu na Slovensko jsou stanovovány individuálně. Slovenským firmám s platným DIČ prodáváme bez DPH!


Zahradní jídelní sestrava Sumatra II, světle hnědé polstry

    Umělý ratanový nábytek z naší nabídky je vyroben z kvalitního umělého ratanu. Náš umělý ratan je panenský materiál, žádný recyklát, ale původní materiál s unikátními vlastnostmi – UV filtrem pro barevnou stálost, pružností, díky které je náš zahradní ratanový nábytek mrazuvzdorný, originální umělý ratan je bezúdržbový. Konstrukce ratanového nábytku je vyrobena z nereznoucího duralu, který je slitinou hliníku, ovšem je výrazně pevnější než samotný hliník. Konstrukce je velmi odolná, má pevné sváry, je vyrobena z tlustostěnných duralových trubic s vysokou nosností. Díky těmto materiálům je náš zahradní nábytek z umělého ratanu celoroční, není potřeba ho na zimu uklízet.
    Jídelní sestavy z umělého ratanu se skvěle hodí nejen na zahradu nebo terasu, ale i jako nábytek do restaurací, kaváren či cukráren na zahrádku i do interiéru.
    Nábytek z umělého ratanu - jídelní sestava, jídelní židle z umělého ratanu, křeslo z umělého ratanu, umělý ratan - jídelní set pro 6 osob to vše najdete v této kategorii našeho e-shopu.
    Chcete-li si náš nábytek z umělého ratanu prohlédnout a vyzkoušet, domluvte si u nás schůzku. showroomy máme v Praze a v Jihlavě. Kvalitní nábytek z umělého ratanu - plný sortiment naší firmy, najdete na našem specializovaném webu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00