Jak na věc


uko chovatlu kraliku velky svetly stribrity

Nekuřácká restaurace v Bedřichově v Jizerských horách

    Před vstupem do restaurace je letní terasa, před kterou je umístěné malé dětské hřiště: dřevěná věž s klouzačkou a tabulí na kreslení. Kromě malého hřiště před restaurací mohou naši malí hosté navštívit velké dětské hřiště s klouzačkami, houpačkami a skluzavkami v zahradě penzionu Uko a zahradní bazén.
    Nekuřácká restaurace je vybavena dětským koutkem a dětským bowlingem. Pro děti je v prostorách restaurace připraveno dostatečné množství dětských židliček, dětského nádobí, včetně bryndáčků a prostírání a dětská ohrádka s hračkami. Na toaletách je k dispozici přebalovací pult, prkýnka a nočníčky. Raritou je dětský bowling: dráha je mírně šikmá a nemá kanály, takže se koule všem dětem dokoulí úspěšně do cíle. Více o bowlingu ...
    Restaurace a penzion Uko se nachází v centru obce Bedřichov v Jizerských horách a zaměřuje se na rodiny s dětmi. Dětem je přizpůsoben celý areál a vybavení restaurace i penzionu. Restaurace Uko má velice příjemnou atmosféru a vzhledem k tomu, že je kompletně nekuřácká, je vhodná pro stravování rodin s dětmi. Jídla jsou podávána v hlavní části restaurace (kapacita 85 míst a 10 míst u baru), možné je posezení v odděleném salonku (15 míst). V létě je možné posezení na terase se 30 místy k sezení.


Restaurace s letní terasou a dětským hřištěm

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00