Jak na věc


uklidy domácností mladá boleslav

Garantujeme profesionální přístup a diskrétnost

    Jedná se o speciální pravidelný úklid - úklid firem, administrativních budov, logistických center, kanceláří, škol apod., který se provádí v cyklech – denně, týdně, měsíčně.
    Jsme poradenská firma se značnou frekvencí zákazníků, čistota a pořádek patří k naší profesionální kultuře. Díky BEDENICE s.r.o. je toto u nás v pořádku. Provádí úklidy kanceláří 5x týdně v našem sídle v Brně.
    Úklidové práce a úklidové služby poskytujeme na území východních Čech, nejčastěji ve městech Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Hradec Králové, Letohrad, Žamberk, Dobruška, Týniště nad Orlicí a širokém okolí.
    Chcete svěřit úklid profesionálům a proto hledáte spolehlivé úklidové firmy ve Vašem okolí? Vyzkoušejte naše kvalitní úklidové služby s mnohaletými zkušenostmi!
    Běžně provádíme úklidy v prostorách, kde jsou velice drahá zařízení, IT výbava, důvěrná data a cennosti. Navíc jsme pojištěni pro případ způsobení škody až do výše 5 000 000 Kč. Ovšem tuto možnost jsme za 20 let úklidu kanceláří nikdy nevyužili.
    Postaráme se o úklid Vašeho firemního prostředí a zajištění příjemných pracovních podmínek. Připravíme Vaše kancelářské prostory pro každodenní práci a důležitá jednání.


Napište nám, co potřebujete uklidit!

    Pravidelně udržované prostory, vybavení, nábytek, podlahy a obklady. Postaráme se o to, aby každý kout Vaší kanceláře dostával péči, kterou si zaslouží. Vy se věnujte důležitějším věcem. Pravidelně k Vám bude chodit jedna nebo více pracovnic, které se budou starat o kompletní úklid kanceláří.
    Prováděli jste rekonstrukci firmy? Dlouho jste neuklízeli ve skladu či výrobě? Vyřešíme úklid za Vás. Vždy když Vás bude tlačit čas, oceníte náš rychlý a profesionální přístup. Jednorázově k Vám přijde v dohodnutý termín tým 2-10 pracovnic, které Vaše prostory vyčistí do stavu ,,jako nový,,.
    pravidelné úklidy prováděné v objektu zákazníka /týdně, měsíčně apod. dle vyžádání v rozsahu dle navrženého standartu, nebo dle dohody/
    V případě zájmu je možný i pravidelný úklid domácnosti (byty, rodinné domy) po dohodě o jaké úklidové práce se bude jednat a též sepsanou řádnou smlouvou o úklidu, úklidové práce přizpůsobíme vašim potřebám tak, aby nenarušoval běžný chod domácnosti
    Úklidová firma BEDENIKA s.r.o. v Brně pro nás již několik let zajišťuje postavební úklidy i generální úklidy pro předání bytů nájemcům k naší plné spokojenosti i spokojenosti našich klientů.


Bedenika - 20 let profesionálního úklidu kanceláří

    Již dvě desítky let jsme špička v úklidu kanceláří v Brně a okolí. Naše zaměstnance průběžně školíme na znalost technologických postupů a vlastností úklidového vybavení. Pro úklid můžeme využít buď prostředky a přípravky firmy Bedenika nebo vaše. Vše je na individuálním ujednání.
    Odměňte manželku a objednejte jí profesionální úklid domácnosti. Zajistěte si pohodlně úklid firmy nebo úklid společenských prostor. Žádný domácí přístroj se nevyrovná kvalitou čištění profesionální technikou, kterou používáme my. Generální úklid? Postaráme se o to. I v případě, že si objednáte jednorázový úklid, poznáte rozdíl při dalším udržování vlastními silami! Také realizujeme pro horské hotely čištění koberců i generální úklidy.
    denní úklidy prováděné v objektu zákazníka Základní standard pro denní úklidy je:
    Pro tento typ úklidu můžete využít DÁRKOVÉ POUKAZY, které jsme pro Vás připravili právě proto, abyste mohli potěšit a podarovat Vaše blízké a zajistit jim pro toto období čistý domov bez práce.


Generální jednorázový úklid firemních prostor

    Staré zašlé čalounění? Skvrny od vína? Dokážeme vrátit zbrusu nový vzhled podlahám, dlažbě, gauči i kobercům, nad kterými jste už zlomili hůl. Úklid si u nás můžete objednat od 199 Kč včetně DPH/hod. za běžné úklidové práce. Čištění koberců plochy nad 25 m2 pak od 29 Kč/m2. Konkrétní ceny se odvíjejí od rozsahu úklidu, potřebného množství personálu a dalších hledisek dle individuálních potřeb. Nebojte se zeptat, ať už se jedná o generální úklid nebo jednorázové čištění.
     BEDENIKA s.r.o. uklízí naše bytové i nebytové prostory, které dále pronajímáme. Úklidová firma nám poskytuje pravidelné úklidy i po cateringových akcích. Vše je vždy perfektně a rychle uklizené...
    Naše úklidová firma je schopna zajistit i pravidelné úklidové práce, nebo jednorázový úklid se speciálním charakterem úklidu. Na tyto úklidové práce plně respektujeme požadavky objednatele. Jedná se o tyto typy úklidu:


ÚKLID KANCELÁŘÍFIREM, HAL A SKLADŮ

    Převezmeme zodpovědnost za řádnou a spolehlivou údržbu a úklid vašich objektů. Realizací úklidových prací rovněž zvyšujeme příjemné pracovní prostředí vašim zaměstnancům i zákazníkům, kteří vás navštíví. Pokud jste dosud prováděli úklidové práce vlastními zaměstnanci, převzetím úklidových prací snížíme počet vašich pracovníků a tím vás zbavíme všech personálních problémů, jako je řešení mzdových otázek, fluktuace pracovníků a zajišťování zástupů po dobu nemoci nebo dovolené, zajišťování odborné kvalifikace a technického vybavení jednotlivých pracovišť včetně zásobování. Umožníme vám tak plně se soustředit na hlavní předmět vašeho podnikání a tím zefektivnit činnosti, které Vám přinášejí zisk.
    Všichni pracovníci v týmu Bedenika jsou vyškoleni na úklid kanceláří, ordinací i náročných výrobních provozů. Můžete se spolehnout na absolutní diskrétnost a bezpečnost při úklidu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
13635
cache: 0024:00:00