Jak na věc


ukázka z knihy encyklopedie šlechtických rodů

Ukázka z Ordinace: Bobo přistihne Heluš při muchlovačce s jiným! A bouchnou mu saze

    Probudil se z kómatu, zcela vyhráno ale ještě nemá. Jan Sekora bude v nových dílech bojovat s neblahými následky své těžké nehody. Částečné ochrnutí v jistých částech těla mu může zničit dosavadní život, ve kterém i tak bojuje s faktem, že mu milovaná žena zabila otce. Obdrží o ní ale překvapivou zprávu...
    Naďa se nabídne, že pohlídá děti. To však nemá tušení, do čeho se pouští, když se malým neposedům doteď jen vyhýbala. Po svém šlofíčku se jí naskytne pohled připomínající výbuch špajzu a stojanu na CD, který se odehrál na Beníkových dupačkách. No, a pod nimi proběhl výbuch ještě mnohem větší. Naďu to pobaví, Jakuba zděsí…
    Bibi požádá ve čtvrtečním díle Marka o ruku! Vyrazí mu tím dech, dojdou mu slova… A pak jí dá svou odpověď, která buď znamená společnou cestu životem, nebo definitivní odchod. Podívejte se na romantickou chvíli oblíbeného páru dřív než v TV.
    David Suchý ve svém volnu zamíří do práce, aby požádal své kolegy o pomoc. Ti jsou i tak v časové tísni, neboť oddělení nemá primáře a nyní je ještě ochuzeno o Davidovu přítomnost, který má z pochopitelných důvodů dovolenou. Hanák, Vojta i Darek neodmítnou podat pomocnou ruku, jsou to správní chlapi.


Ukázka z Ordinace: Drsné ultimátum pro Suchého od zblázněné Zdeny. Co s tím?

    Sekora si nechá zavolat Mariku, ona je nadšená, že s ní opět mluví. On je nadšen, že za jeho zdraví zabojovala a s Márou mu zachránila jedinou ledvinu. Váží si toho, ovšem nestačí to, aby k ní změnil svůj postoj. A velmi bolestivými slovy ji tak zničí...
    Marek přijde domů a ve dveřích potká Vojtu, ten využije situace a chce mu domluvit, co se jeho vztahu s Bibi týče. Marka to značně naštve. Podívejte se.
    Bibi a Marek si naplánovali volný den, ale Bibi nabídne Tomášovi, že mu pohlídá Martínka, zatímco půjde na konzultaci do nemocnice. Zatímco ona je nadšená, Marek otrávený. A to se má brzy stát otcem? Zachytí Bibi první varovný signál?
    I klidnému Sekorovi s Márou bouchnou saze, slibuje mu nakopat zadek hned, jak se uzdraví. Rozčílí ho, že chce z jeho oddělení, kde je stále ještě primářem, vyhazovat zaměstnance bez jeho vědomí. Neváhá a Márovi ukáže, kde je jeho místo.
    Heluš si nabrnkla mladého milence? Vypadá to tak, při vysedávání v restauraci s ním celá jen září a pak ho začne líbat. No, co byste si pomylseli vy, uvidět takhle svou manželku? Bobo okamžitě vystartuje... Sledujte v ukázce z dnešního dílu.


Pomozte nám zvýšit dosah našich článků sdílením. Děkujeme.

    Chirurgii opět čekají těžké časy pod mocenským zástupcem primáře Leošem Márou. Potřetí dostává nadvládu nad oddělením, které ho nesnáší. Pochopitelně využije svého postavení k vyřizování starých účtů. Oproti tomu oddělením zavládne radost, protože se konečně z kómatu probudí Jan Sekora. A co víc se odehraje ve čtvrtečním díle Ordinace?
    Ten poslední, koho by čekal, se před ním najednou zjeví. Ten, koho by tam očekával ze všeho nejmíň, před ním najednou stojí. Tak přesně k takovéto nepředvídatelné situaci dojde v 867. díle Ordinace, když se Tomáš Zajíc po letech vrátí do Kamenice a nakráčí si to do Růžovky. Jeho příchod Otu zaskočí, Zajíce zase jeho přítomnost na pediatrii. Zajíc se vrací se synem a taky špatnou pověstí…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00