Jak na věc


uherský brod škola zbrojovka

Pronájem, sklad, Kunovice, 160 m²

    Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Uherské Hradiště. Celkem 25 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Uherské Hradiště odpovídá Vašim požadavkům. Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.
    původní budova se připomíná již v roce 1569. Vzhledem k tomu, že svou velikostí nevyhovoval, byl v roce 1710 zbořen, v letech 1711- 13 znovu postaven jako špitál - útulek pro staré a chudé měšťany. Za Marie Terezie sloužil jako kasárna. Dům je ozdoben městským znakem a nápisem na kamenném ostění starého portálu, udávající v chronogramu, že tento útulek byl vybudován r. 1713 za primátora Pavla Hájka.
    bronzový obelisk z roku 1992, který věnoval městu u příležitosti oslav 400. výr. narození J. A. Komenského přední český sochař žijící ve Francii (Paříži), Ivan Theimer.
    jehož první třída byla otevřena na počátku školního roku 1896/97. Ve vstupní hale je uložena prsť z hrobu Jana Amose Komenského. V těchto místech stávala budova českobratrského sboru a škola, kterou mladý Jan navštěvoval. Zde se taky rozkládal velký bratrský hřbitov, na němž byly pochováni Janovi rodiče, otec Martin a matka Anna, stejně i jeho sestry Zuzana a Ludmila.


Pronájem, kancelář, Kunovice, 26 m²

    Malé město ležící východně od Uherského Brodu v blízkosti hranice seSlovenskem v podhůří Bílých Karpat. Rozkládá se v údolí řeky Olšavy u jejího soutoku s řekou Koménkou. Okolní terén je kopcovitý a poměrně hustě zalesněný. Nad městem stojí na kamenném ostrohu jeho hlavní dominanta -zámek Nový Světlov. V prostorách zámku se nachází expozice muzea a součástí zámeckého areálu je také zámecký park z první poloviny 19. století. Přímo ve městě si ještě můžete prohlédnout kostel sv. Vavřince s barokními varhanami, Hraběcí hrobku a Tetaurky - šestiboké kaple pocházející z 2. poloviny 16. století.
    Jestli jste nenašli komerční prostory k pronájmu v lokalitě Uherské Hradiště , které by Vám vyhovovaly, zkuste si prohlédnout nabídky k pronájmu v níže uvedených lokalitách. Zobrazené lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.
    Penzion u Holuba leží kousek od Uherského Brodu. Pokud hledáte klidné, stylové ubytování, které není v centru Uherského Brodu, navštivte naše ubytování. Do Uherského Brodu to máte autem pár minutek.Ubytování v penzionu je vhodné pro rodiny, firmy, často cestující klienty, turisty a sportovce všeho druhu. Součastí ubytování je stylová restaurace/krčma s výtečnou českou kuchyní, bar, útulná venkovní zahrádka a otevřené posezení, nejen do hezkého počasí. Najděte si určitě pár chvil na návštěvu Uherské Brodu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00