Jak na věc


ubrousku prostři se

Zákazníci, kteří si koupili toto zboží, si koupili také:

    Začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Děti a středoškoláci odpočítávají poslední dny prázdnin a studentské pokojíky a učební koutky v dětských pokojích již brzy čeká desetiměsíční zátěž. Zpestřete a zpříjemněte studentům a školákům jejich celoroční práci - inspirujte se kolekcí doplňků značky Remember.
    Mladý, svěží, neotřelý - prostě trendy. Takový je design doplňků pro stolování a bydlení od německé značky Remember. Vyberte si jakýkoli interiérový doplněk a snadno ho sladíte s ostatním zařízením, neboť jednotlivé motivy se opakují na mnoha výrobcích. Tak chcete být trendy?
    Pokud jste milovníky zimních sportů, současné zimní počasí vám zřejmě vyhovuje. Jsou však také lidé, kteří jsou výhradně teplomilní, a ti ke svému normálnímu fungování potřebují sluníčko. Chybí vám teplo a světlo od sluníčka, které vám vždy dodá dobrou náladu? Buď ještě pár měsíců počkejte, nebo se v mezičase alespoň obklopte barvami. Uvidíte, jak se vaše nálada zlepší.
    BUĎ TICHÝM POZOROVATEL BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY JAKO JÁ A MOŽNÁ JI V SOBĚ TAKÉ ČASEM OBJEVÍŠ, NEBO UŽ JSI JI OBJEVIL, TAK VÍŠ JAKÝ TĚ NA KONCI CESTY ČEKÁ NEUVĚŘITELNÝ DAR :-) ZA TU PRÁCI A TRPĚLIVOST NA SOBĚ TO STOJÍ !!! DĚKUJEME.


Vaše dotazy a komentáře na zboží „Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit)“

    Barvy, hravost, kreativita a moderní design... Designové doplňky často až s abstraktními motivy svou hravostí a nápaditostí zaujmou všechny mladé, ať už věkem nebo duchem. Vybírejte prostírání, podnosy, ubrousky a talíře v identickém dekoru a vytvořte si tak ve své kuchyni perfektně sladěné prostředí pro rodinné stolování.
    Najdete v něm recepty, které využijete po celý rok a při každé příležitosti. Ukážeme vám, jak uspořádat vepřové hody klidně v malém bytě, naučíme vás jíst a zpracovávat sladkovodní ryby a zvěřinu, prozradíme recepty na oblíbená hospodská jídla, jako je třeba dršťková polévka, pečená vepřová žebra anebo koleno, naučíme vás péct hity z cukráren poctivě a podle ověřených receptů a přidáme i recepty na takové poklady české kuchyně, jako jsou chodské koláče nebo frgály.
    VE MĚSTEČKU TAM SE DĚJOU VĚCI, SPOUSTU LIDÍ, SPOUSTA PODMĚTŮ, KTERÉ VÁM TŘEBA NEJSOU ÚPLNĚ PŘÍJEMNÉ JAKO MNĚ, ALE KDYŽ SE NA VĚCI ZAČNETE DÍVAT JINAK, OČIMA LÁSKY, TAK UVIDÍTE JAK VŠE FUNGUJE KU VAŠÍ SPOKOJENOSTI :-) STAČÍ PŘE
    Jakým způsobem vybíráte vánoční dárky? Někdo sází na praktické využití, někdo chce být za každou cenu originální a někomu postačí, když svým blízkým udělá radost. Dárkem však můžete obdarovaného také rozesmát. A co může být lepším darem než dobrá nálada, která jak známo prodlužuje život?


Losos v papilotě s koprovým dresinkem

    ... rozhodují o tom, jak se doma cítíme. Kvalitní a dobře navržené osvětlení ovlivňuje naši náladu a dostatek úložných prostor přispěje k našemu pocitu pohodlí. Představte si, že byste neměli kam odložit knihu nebo vystavit rámeček na fotky. Inspirujte se barevnými a zábavnými nástěnnými policemi a lampami s LED diodami a hned se doma budete cítit "jako doma" :-)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00