Jak na věc


tytan professional lepidlo

Dekorativní použití barev a omítek Tytan

    Aplikace lepidla na pěnový polystyren - upevňování vnitřní a vnější tepelné izolace z pěnového polystyrénu, vyplňování mezer mezi izolačními deskami, lepení okenních parapetů a schodových stupňů.
    Zateplovací systém TYTAN Professional využívá komponenty vyznamenané oceněními a nabízí profesionální řešení a špičkovou kvalitu za velice příznivé ceny.
    Selena Group je celosvětový holding, který vyrábí a distribuuje produkty stavební chemie. Skupina se skládá z 29 společností, zahrnujících 11 nejmodernějších výrobních závodů. Své výrobky prodává ve více jak 70 zemích světa a vlastní výrobní závody v Polsku, Španělsku, Rumunsku, Turecku, Brazílii, Číně a Jižní Koreji. Selena je také jedním ze třech největších výrobců PU pěn na světě.
    Obchodní aktivity skupiny Selena zahrnují všechny kroky vývoje výrobků: vyspělý výzkum, výroba, distribuce, prodej a globální marketing. Selena v těchto etapách uplatňuje poslední celosvětová řešení, aby byla schopna poskytnout kvalitu jakosti, která je potvrzena mnohými oceněními a mezinárodními certifikáty jakosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7985
cache: 0024:00:00