Jak na věc


tyč řízení octavia

Bambusová tyč 3-4 cm, délka 4 metry, bambus black

    Bambusové tyče o průměrech 3-4cm, 5-7cm a 9-11cm máme v délce 4m. Kratší délky z nich musíme řezat. Vzhledem ke špatným zkušenostem z minula, kdy si objednávající objednávku na poslední chvíli "rozmyslel", jsme nuceni u objednávek, které znamenají řezání 10 a více tyčí, platbu předem.
    Ratanový nábytek - ratanové houpací křeslo je vyrobeno z přírodního ratanu v barvě odpovídající obrázku. Pro výrobu křesla jsou použity obzvláště silné ratanové tyče což zajišťuje velice pevnou konstrukci.
    Bambusové tyče dovážíme z oblasti severního Vietnamu. V této oblasti se bambus vyznačuje vysokou tvrdostí díky delší době růstu vlivem na Asii "chladnějšího podnebí". Bambusové tyče jsou rovné bez vnějšího poškození vlivem sklizně. Bambusové tyče dodáváme přírodní - nelakované.
    Ratanový nábytek - ratanová sedací souprava z přírodního ratanu s masivní ratanovou konstrukcí a výpletem z ratanového proutí. Souprava je velice kvalitně zpracována a jistě bude chloubou každého interiéru.
    Sedací souprava s kovovou konstrukcí a výpletem z umělého ratanu. Sedací souprava je vhodná pro venkovní použití v zahradách, pergolách či altánech, ale také v iteriéru. Souprava se skládá z pohovky, 2 křesel, stolku se skleněnou deskou a kompletní sady polstrování s potahem z voděodolné látky.


Bambusová tyč 5-6 cm, délka 4 metry

    Ratanová sedací souprava je vyrobena z masivního dřeva s výpletem z přírodního ratanu. Sedací souprava se skládá z pohovky, dvou křesel, konferenčního stolku a odkládacího stolku, který je možné použít i jako taburetku.
    Ratanový nábytek -ratanová komoda 3 zásuvky. Konstrukce i výplet jsou z přírodního ratanu v medové barvě. Komoda má široké možnosti využití a je praktickým doplňkem do každé domácnosti.
    Ratanový nábytek - ratanová sedací souprava je vyrobena z přírodního ratanu s barvou konstrukce odpovádající fotografii výrobku,obsahuje lavici,2 křesla a stolek se sklem, kompletní sadu polstrů vyrobených v České republice.
    Závěsná houpačka s kovovou konstrukcí a výpletem z umělého ratanu. Součástí je nadýchaný polštář v červené barvě potahové látky a také masivní závěsná konstrukce sloužící k zavěšení houpačky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00