Jak na věc


tvrdé prádlo po vyprání

přírodní, živé a nadčasově krásné.

     Jedná se především o přínos něčeho ze světa přírody do Vašeho domova. Smyslové věci. Pokoušející dotykem, vůni a dobrým pocitem. Tvrdé dřeviny přicházejí ze venkovního světa a vytvářejí pravdivou atmosféru ve vašem domově.
    Přírodní oleje udržuje póry dřeva otevřené. Kladným účinkem je zdravé klima v místnosti. Díky pravidelné a správné údržbě získává povrch přirozenou patinu a mimořádnou trvanlivost.
    Podélné nebo příčné hluboké kartáčování umožňuje chodidlům prožít s podlahou zcela novou zkušenost. S tímto povrchem získává podlaha velice atraktivní vzhled.
    Zlatým středem při výběru matrace podle tvrdosti jsou středně tvrdé matrace, které volí nejvíce zákazníků. Jedná se o velice elastické a přizpůsobivé matrace, které nevytvářejí protitlak a dokážou udržet páteř v rovině. Pokud si tedy nejste jisti, jaká tvrdost matrace by byla pro vás ideální, středně tvrdou matrací opravdu nic nezkazíte. V našem e-shopu máme řadu středně tvrdých matrací v různých rozměrech.


Kvalitní matrace od českého výrobce...

    Jedno z mnoha designových tajemství: neobvyklé prvky by měli být zdůrazněny. To je důvod, proč je i dřevinám s broušeným povrchem ponechán jejich vlastní charakter. Pokud jste nakloněni strukturovaným dřevinám, nemějte obavy. V nabídce je stejně široký výběr strukturovaných povrchů - hoblovaný, frézovaný, kartáčovaný podélně i příčně, nebo alpin. Někdy je struktura neuvěřitelně přirozená a plná života. To odhalí smyslnost dřeva pro oko i ostatními smysly.
    Existuje obrovská rozmanitost mezi různými druhy dubu. Škála barev a možná atmosféra nikdy nepřestane překvapovat. A to je právě ten důvod obrovské popularity tohoto odolného dřeva. Proč se nepodíváte?
    Toto bylo standardní provedení pro přírodní dřevěné podlahy po mnoho let. Broušení dodává povrchu eleganci, ten se stává naprosto hladký bez prohlubní.
    UV olej se skládá ze 60% přírodních a udržitelných složek. Představuje dobrou volbu, kde cílem je zachovat původní vzhled podlahy a zvýšit její životnost bez výraznějších nároků na péči a údržbu.
    3D-kartáčovaní a přidané známky stárnutí. Výsledkem je zcela nová značková podlaha s atraktivní patinou jako po desítkách let opotřebení. A co víc, má také tu výhodu, že je zvláště odolná a trvanlivá.
    Měkčí části dřeva jsou odstraněny kartáčováním, tím získá povrch plastický vzhled. Jedná se o jedinečně účinný způsob, jak odhalit čistou smyslnost dřeva pro oko a ostatními smysly.


JE TO POVRCHOVÁ ÚPRAVA, KTERÁ URČUJE KLIMA V MÍSTNOSTI A ZPŮSOB ÚDRŽBY. JE TEDY DOBŘE, ŽE EXISTUJE TAKOVÝ ŠIROKÝ VÝBĚR.

    Protože dřevo je přírodní a živý materiál, je také prodyšné. Nabízí velký užitek při absorbování a uvolňování vlhkosti. Poskytuje tak rovnováhu vlivů na klima v místnosti. Volba povrchové úpravy ovlivňuje tuto schopnost. Každá dřevina vyžaduje jinou péči a může se také vyrovnávat se s různými výzvami. To je důvod, proč Admonter nabízíme širokou škálu různých dřevin:
    Od té doby, co je bytový a interiérový design o individualitě, nabízí Admonter širokou škálu různých tvrdých dřevin. Od javoru po robinii. Od americké třešně po americký ořech. Od jasanu po buk. Skutečný les plný atraktivních možností, který vám umožní přijít s individuálním designem. Každá z těchto dřevin má svůj vlastní vnitřní charakter a všechny se liší, pokud jde o jádro, kresbu, strukturu a tvrdost.
    Aplikace matného laku dodá podlahovým prknům hedvábně matný vzhled. Póry dřeva jsou zapečetěny. Z toho důvodu se stávají velmi odolné s velmi snadnou údržbou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10977
cache: 0024:00:00