Jak na věc


tvarovky z pvc na vodu

Šroub M16 x 140 mm + matka + podložky, pro

    Pro tvarovky a armatury používá GEORG FISCHER +GF+ plast PVC bez změkčovadel a plnidel. Nabízíme široký sortiment příslušenství pro realizaci kompletních potrubních systémů: tvarovky, ruční i automatické armatury, kohouty, ventily, technologie spojování plastů, příslušenství a doplňující systémové prvky pro PVC-U potrubí.
    PVC-U trubky jsou odolné proti většině louhů a kyselin, jsou vhodné i pro skladování a dopravu agresivních kapalin a dalších médií v teplotním rozsahu 0°C až +60°C. Potrubní systémy pro odpady z PVC-U pro vnitřní instalace s lepenými spoji jsou používány všude tam, kde není vyžadována vysoká tepelná odolnost při zachování chemické a mechanické odolnosti. Trubky PVC-U se obvykle používají pro tyto typy realizací:
    Trubky a tvarovky z materiálu PVC-U (Polyvinylchlorid neměkčený) se vyrábí extrudováním bez příměsí regenerátů. PVC Trubky jsou bezešvé, hladké a bez hrdel, v délkách 5m, v tlakových řadách PN4 až PN16 a světlostech od d6 po d400. V nabídce jsou i speciální typy trubek pro potravinářský průmysl a transparentní trubky.
     Zobrazit: 12 položek 30 položek 51 položek 90 položek Řadit: dle názvu od nejlevnějšího od nejdražšího od nejprodávanějšího podle výrobce Grafický režim Textový seznam


Příruba pro kulový ventil FIP easyfit 50 mm.

    podle názvu (A-Z)podle názvu (Z-A)podle ceny (od nejnižší)podle ceny (od nejvyšší)podle datumu (od nejnižší)podle datumu (od nejvyšší)podle kódu (od nejnižší)podle kódu (od nejvyšší) 4 položky na řádek3 položky na řádek2 položky na řádek1 položka na řádekbez náhledů po 16po 32po 64po 96

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00