Jak na věc


tunely a plugy do ucha 30

Tunely pro psy jsou kruhového provedení a mají tyto výhody:

    Vyztužení tunelů pro psy je pomocí ocelových drátů, které jsou kryty po celé délce tak, aby nedošlo k možnosti poranění jak při výcviku, tak při manipulaci. Tunely pro psy lze používat i za nepříznivého počasí protože mají hladký vnitřní šev.
    Pro uchycení k zemi jsou tunely pro psy opatřeny poutky a je možné tunely tvarovat do různých oblouků, případně zatáček. Tunely pro psy jsou vyráběny v různých barevných kombinacích tunelu a pruhů - bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená a černá.
    Tunel je v zásadě netradičním, nicméně velice populárním, způsobem se zviditelnit a to platí pro obě pohlaví. Příprava je sice zdlouhavá, ale dojem je o to silnější. Z historického hlediska bychom samozřejmě mohli tunely dojít až ke kmenům v Africe či neobjevené Americe. Moderní doba ale je přejala jako hit hnutí radikálnějšího vzhledu, hlavně u větších průměrů. S přidáním dalších dekoračních prvků, jako třeba krystalů, může působit až nádherným a půvabným dojmem.
    Jedná se o velmi skladnou a přitom pevnou překážku vyrobenou z velmi odolného PVC (gramáž 620 g/m2). Tunel pro psy má v průměru 40 cm a délku od 1m do 3m a nebo průměr 60 cm a délku od 3m do 6m.


Látkový tunel (délka tunelu 90cm / délka látky 3m)

    Tunely pro psy sloužící při výcviku psů - Agility jako pevné překážky. Používají se nejen na psích turnajích, v psích klubech, ale jsou vhodné k výcviku poslušnosti v soukromém sektoru.
    V této části naleznete výrobky pro agility, různé druhy tunelů pro psy a k nim možné příslušenství. Všechny tunely pro psy splňují kritéria dané řádem FCI a IRO pro rok 2013.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00