Jak na věc


trvalé následky úrazu

TRVALÁ ONDULACE COLD WAVE CLASSIC II 80 ml

    Potřebovala bych poradit, co s vlasy, které mám po trvalé. Vlasy mám dlouhé a měla jsem je zdravé a pevné. Trvalá se zřejmě moc nepovedla, protože je vidět pouze na mokrých vlasech, po uschnutí vlasy vypadají spíše jako dredy a nejdou rozčesat. Poraďte mi, co dělat. Mám si nechat novou trvalou, aby držela nebo používat speciální masky, aby vlasy vydržely kudrnaté?
    V této kategorii Vám nabízíme trvalé na vlasy pro použití v profesionálních kadeřnických a kosmetických salonech.
    Naše trvalé ondulace zajišťují bohaté a přirozené zvlnění vlasů. Trvalá ondulace obsahuje vedle účinných látek, smáčedel a regulátorů pH, ochranné látky proteinového charakteru a heřmánkový extrakt. Tyto látky spolu s optimálně navrženou recepturou významně přispívají k bohatému zkadeření vlasů, omezují jejich poškození během ondulování a zachovávají jejich přirozenou pružnost a lesk.


TRVALÁ ONDULACE COLD WAVE CLASSIC II 1000 ml

    Dobry den, další trvalou si rozhodně nedávejte. Aby vlasy vypadaly hezky a zdravě, potřebují kvalitní šampon a regeneraci. Pro zdůraznění vln doporučujeme Redken Ringlet 07 pro vlnité a kudrnaté vlasy, který vlny jemně zafixuje a navíc má anti-frizz účinek. Další možností jsou Paul Mitchell ROUND TRIP. Krepatění vlasů se vyhnete, pokud vlasy nebudete česat za sucha. Vlasy upravujte kartáčem pouze za mokra. Kudrnaté vlasy potřebují silnější regeneraci, o vhodném přípravku se můžete poradit ve vašem kadeřnictví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00