Jak na věc


truhlarstvi zima potstejn erookna

Zpracování umělého kamene, KORIAN, MONTELLI

    Nezávaznou objednávku můžete odeslat po vyplnění formuláře na stránce poptávka.Pokud chcete získat o naší práci více informací nebo byste se jen rádi na něco zeptali, kontaktujte nás zde.
    Truhlářství - kuchyně Jaroslav Dvořák vyrábí kuchyně a kuchyňské linky, nabytek, vestavěné skříně, eurookna a dřevěná okna, interierové a vchodové dveře. Všechny výrobky jsou vyrobeny s maximální pečlivostí a důrazem na kvalitné dřevo a povrchovou úpravu
    Kuchyně vyrábíme a odborně montujeme zakázkovým způsobem přesně dle požadavků klienta a nároků na funkčnost a cenu. Kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností v bytě, proto investice do této místnosti je investicí dlouhodobou. Design kuchyně a její vybavení je velmi důležité proto, aby se člověk v kuchyni cítil dobře a vaření pro něj nebyla nutnost, ale potěšení.


Ze sortimentu truhlářství Kašpar si určitě vyberete...

    Služby zakázkového truhlářství realizujeme nejen v Praze, ale také ve městě jako je Kolín, Poděbrady, Nymburk a okolí. Máte-li zájem o služby našeho truhlářství, neváhejte nás kontaktovat na telefonní čísle + 420 777 253 305 nebo na e-mailu: druzstvotruhlaru@centrum.cz a na info@ab-truhlarstvi.cz . Truhlářství najdete na adrese Poboří č. 6, Poboří u Plaňan, 280 02 Kolín. Poptat konkrétní výrobek pak můžete také zde.
    Kuchyně, šatní skříně, vestavné skříně, dětský nábytek, koupelnový nábytek a další druhy nábytku vyrábíme na zakázku v naší dílně již od roku 1995. Nejen za tuto dobu, ale i za dobu předchozích zaměstnání jsme nasbírali hodnotnou sumu truhlářských zkušeností pro bezproblémovou a kvalitní zakázkovou výrobu nábytku a s tím spojenou Vaší následující spokojenost.
    Nabízíme také ubytování v soukromí ve zrekonstruovaném vinném sklepě v největší vinařské obci Velkých Bílovicích. Více informací získáte na stránkách www.sklepufrantiska.cz
    Činnost naší firmy zahájil v roce 1992 pan Libor Zima, kterému byl v tomto roce vydán živnostenský list pro fyzickou osobu s předmětem podnikání: truhlářství. Obchodní název byl v té době: Libor ZIMA. Vzhledem k rostoucímu objemu zakázek založil v roce 2002 společnost s ručením omezeným Zakázkové truhlářství Zima s.r.o. se sídlem v obci Všeradice. V roce 2010 jsme s pomocí dotací EU otevřeli novou provozovnu v Hostomicích.


Kavárna Šestajovice kompletní interiér

    Do kategorie interiéry patří veškerý nábytek a bytové doplňky vyrobené na míru. Naše zakázkové truhlářství vyrábí pro vaše interiéry nejen v Praze kancelářský nábytek, nábytek do obývacích pokojů, dětských pokojů i do ložnic. Tvoříme vždy vkusné a moderní interiéry.
    Naše zakázkové truhlářství pro vás vyrobí krásné a levné kuchyně na míru. Dodáváme kompletní kuchyně, nebo samostatné kuchyňské linky, stoly a židle. V případě zájmu vám v destinaci Praha a okolí zajistíme krom kuchyně na míru, také veškeré spotřebiče a jiné doplňky.
    Dřevěná okna jsou opět moderní a vhodná prakticky do všech typů budov. Uplatní se v historických objektech, rodinných domech, avantgardních kancelářských budovách nebo velkoměstských bloků domů. Zakázková výroba eurooken umožňuje získat dokonalou stylistickou kompaktnost oken a fasády budovy i jejího interiéru.


Dřevěná schodiště

    Jsme truhlářství Praha a zajišťujeme veškerou zakázkovou výrobu ze dřeva. Služby zakázkového truhlářství poskytujeme nejen v Praze, ale také ve městě jako je Kolín, Poděbrady, Nymburk a okolí. Na míru pro Vás vyrobíme kuchyně, stoly, obývací stěny, schodiště, kancelářský nábytek, zařízení hotelů a restaurací, vestavěné skříně a další nábytek na míru. Symbolem našeho truhlářství je poctivá truhlářská práce.Družstvo truhlářů - truhlářství Praha a okolí
    Interiérových a vchodovým dvěřím je nutné vždy věnovat velkou pozornost. Dveře jsou důležitou součástí domu, oddělují nás od okolních vlivů, dodávají pocit bezpečí a vytváří naše soukromí. Zakázková výroba dveří umožňuje vytvořit dveře v různých velikostech a provedení, aby správně vyplnily vstupní prostor a zároveň byly sladěny s bytem, rodinných domem nebo komerční stavbou.
    Zabýváme se zakázkovou výrobou ,která vychází z konkrétních přání našich zákazníků.V současné době vlastníme kompletní technologie jak pro výrobu z masivu tak plošných materiálů jako jsou lamina , HPL folie jak tuzemských tak zahraničních výrobců.Technologie na dýhování je samozřejmostí. Z těchto materiálů realizujeme interiéry ,které vychází z konkrétních požadavků našich zákazníků. Interiéry bytů, komerčních prostor,zakázková a sériová výroba pro lékárny, zdravotnictví a veškeré prodejny.


V KAŽDÉM VÝROBKU NECHÁME KUS NAŠÍ DUŠE!

    Truhlářství-kuchyně se specializuje na výrobu vestavěných skříní vybavených posuvnými nebo otevíracími dveřmi, šatníků. Vestavěné skříně jsou dodávány do všech interiérů: rodinných domů, bytů, kanceláří, hotelů apod. Vestavěné skříně na míru jsou výhodné pro efektivní využití každého prostoru.
    Každé schodiště by mělo mít z pohledu bezpečnosti a pohodlnosti pohybu po něm také stabilní a pohledné zábradlí. My Vám můžeme v lokalitě Praha a široké okolí dodat zábradlí na míru k již stojícímu schodišti nebo společně jako jeden kvalitní prvek interiéru.
    Dřevěná schodiště na zakázku vyrobí naše truhlářství Praha dle vašich přání, montujeme je na betonový, železný či dřevěný podklad. Schodiště dodáváme v různých ale vždy bezpečných provedeních spolu se zábradlím i samostatně a vyrábíme je pouze z kvalitního dřeva


Venkovní, interiérové a protipožární dveře

    Truhlářství Novák Prušánky můžete na internetu dohledat také pod výrazy truhlářství Hodonín a nebo truhlářství Brno. Jsme truhlářská firma, která byla založena již v roce 1991. Jsme tedy firma s dlouholetou tradicí a nezbytnou praxí v truhlářském oboru. Zabýváme se výrobou široké škály výrobků, převážně pak z masivu a dýhy. Naše produkce je ve většině případů zakázková, atypická. Snažíme se, aby za nás mluvila naše dobře vykonaná práce, protože to je naší nejlepší referencí.
    Vyrobíme vestavěné skříně do kuchyní, do ložnic, vestavěné skříně do obývacích pokojů, dětských pokojů apod. Samozřejmostí je zaměření na místě a doprava - v Praze zdarma. Naše vestavěné skříně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou moderní, prostorné, praktické.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00