Jak na věc


trpasličí pinč prodám praha

Péče o německého špice trpasličího

    Německý špic trpasličí je veselý, pozorný pes. Je věrný svému pánovi a jeho rodině. Tento pes je velmi inteligentní a ostražitý. K ostatním psům bývá někdy troufalý. Tento pes se dožívá vysokého věku.
    Jedná se o vrh ze špičkového spojení. Štěňátka jsou socializovaná, naočkovaná, odčervená a připravena k odběru. Naše chovatelská stanice (Rosmery) byla založena již v roce 1972. Za 44 let naší práce je v našem chovu ustálena povaha, zdravotní stav, exteriér i lovecké vlohy. Jezevčík je ideální společníkem jak do domácnosti - k rodině, tak pro ....


Jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí s PP

    Ač malý vzrůstem, velký osobností. Trpasličí německý špic je veselý a hlasitý hlídač. Přes svůj malý vzhled je smělý a udatný, není ale agresivní. Občas může být jeho vystupování k ostatním psům až troufalé. K cizím lidem bývá nedůvěřivý, ale když se ujistí, že nehrozí jemu ani jeho smečce nebezpečí, rád se spřátelí. Doma je to v prvé řadě hlídač a mazel. Hodí se do bytu, není náročný na prostor a pohyb, je ale třeba počítat s tím, že často štěká. Jeho výchova není příliš obtížná a jeho učenlivost je výborná. Vychází dobře s dětmi, ale hodí se až k těm, které už vědí, že mu mohou třeba nechtíc při hře ublížit. Protože je malý a musí si poradit s mnoha situacemi, které velké psy netrápí, je i značně učenlivý.
    Jednou za dva týdny srst vyčešte velmi řídkým hřebenem, potom ji lehce vykartáčujte. Při přílišném česání nebo používání hustým hřebenem hrozí poškození podsady.
    Prodám štěňátka jezevčíka dlouhosrstého trp./král. mahagonové barvy, po lovecky vedených rodičích. Štěňátka jsou s PP, budou očkovaná a odčervená. Cena dohodou.
    Jezevčík dlouhosrstý. Chov. st. zadá psíka jezevčíka dlouhosrstého trpasličího/králičího. Je průběžně odčervován a v době odběru bude také očkován, tetován, socializován, zvyklý žít v bytě s lidmi a s volným venčením na zahradě. Odběr je možný od půlky května. Návštěva spojená s prohlídkou vítaná. Více informací a fotek psíka a jeho matky na http://www.eupatrid.cz. Tel ....
    Luxusní maličké společenské plemeno. Prodám pejsky v exotických barvách, hnědá a vlkohnědá. Pouze několik jedinců v ČR. Očkovaní, čipovaní, s Europasem. Vychovaní v rodině. Jsou po kvalitních rodičích. Nepříbuzní do chovu hnědých. Hezký typ, odběr možný ihned. Mob: +420 776 144 160.


Prodám štěňátka jezevčíků drsnosrstých trpasličích

    Kdo touží po malém, chundelatém a spolehlivém hlídači do bytu a doprovodu na procházky a přiměřeně náročné výlety, měl by trpasličího špice vzít do úvahy. Německý špic trpasličí je velmi veselý a oddaný pes. protože je velmi učenlivý a oddaný svému pánovi. Trpasličí špicové většinou bez problémů vycházejí i s ostatními psy a dětmi, ale někteří si myslí, že jsou velcí psi a troufají si na ostatní (velké) psy.
    Prodám štěňátka drsnosrstého jezevčíka králičího - 2 fenky po výborných rodičích. Holčičky budou s PP, odčervená, očkovaná, tetovaná. Chovatelský servis samozřejmostí. Pouze do dobrých rukou! Cena dohodou. tel. 723/658888, 724/854888
    Zadáme posledního volného pejska z velmi kvalitního spojení. Mladá maminka junior šampion ČR Zrzka Naše poupátko, nejúspěšnější a zároveň neporazitelná fenka v plemeni 2018, tatínek Xichtík z Nedošínského háje, již desetiletý veterán, šampion ČR a SR. Oba velmi pěkných proporcí, malého vzrůstu, poctivě krmení trpaslíci na horní hranici králíka. Skvělé povahy zaručeny, možnost nezávazné návštěvy, ....
    Plemeno těšící se velké oblibě, jezevčík kloubí inteligenci s osobitostí, je malý vzrůstem s velkým srdcem a statečný celou svou duší, milý společník pro všechny věkové kategorie. Na chov i jako společník. tel. +420604110666. Web: http://www.klamapdebra.com


Informace o plemenu Trpasličí pinč

    Luxusní maličké společenské plemeno, dva pejsci v barvě bílé a černé, právě k odběru. Jsou nádherní, s bohatou srstí, krátkým čumáčkem. Očkovaní, čipovaní, s Europasem. Vychovaní v rodině. Mob: +420 776 144 160, +420 775 941 242.
    Německý špic trpasličí je známý svou krásnou srstí, která díky husté podsadě odstává od těla. Vyniká na něm také mohutný límec kolem krku a velmi hustě osrstěný ocas, nesený nad hřbetem. Jeho hlava je velmi podobná liščí. Jeho nos je malý, kulatý. Oči má tento pes středně velké, ve tvaru mandle, šikmo posazené a mají tmavou barvu. Jeho malé uši jsou nedaleko od sebe, jsou trojúhelníkovitého tvaru, zašpičatělé a nesené vzpřímeně. Hrudník má německý špic trpasličí hluboký a dobře klenutý. Ocas má silně osrstěný a je zatočený na záda. Jeho přední tlapky jsou malé, kočičího tvaru. Německý špic trpasličí má dvojitou srst. Jeho podsada je hustá a krycí vrstva je delší a postavená. Trpasličí špic může mít až 10 barevných variací srsti například čistě bílou, oranžovou, hnědou nebo černou. Pohyb tohoto psa je plynulý a pružný. Velikost těchto psů je v kohoutku 20 cm, s tolerancí +/- 2 cm. Hmotnost má odpovídat jeho výšce. Průměrně se tento pes dožívá 13 až 15 let.


Inzeráty plemene Německý špic trpasličí

    Německý špic trpasličí je velmi inteligentní a učenlivý pes, proto jeho výchova nebude tak složitá. Rychle chápe, co se od něj čeká. V případě, že máte poněkud uštěkaného psa, je rozumné odnaučit ho přílišnému štěkání.
    Toto plemeno je potomkem psů z doby kamenné, nejstarších psů ve střední Evropě. Později byla z tohoto druhu vyšlechtěna řada plemen.
    koupím jezevčíka trpasličího,mám 11 letéhéo jezevčíčka po operaci plotýnek a hledám pro něj kamaráda.Volejte prosím 737358564,leakalinova@seznam.cz Děkuji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00