Jak na věc


tropical islands z brna

Další pobyty a zájezdy za akční ceny

     Velkolepý aquapark Tropical Islands je místo, kde zábava může trvat věčně a proto vám přinášíme místo běžného jednodenního zájezdu dvoudenní zájezd a to z OSTRAVY!!! Teplota vzduchu se v aquaparku pohybuje okolo 30°C a voda v laguně má ještě o dva stupně víc. Potkáte zde maminky s kočárkem, teenagery, ale i třeba důchodce, kteří sem jezdí, mimo jiné, i kvůli luxusním saunám, kterých je tu široký výběr.
     V Tropical Islands najdou své všichni od nejmenších až po největší návštěvníky. Naleznete zde nespočet vodních atrakcí pro děti, jako tobogány, skluzavky, volejbalové hřiště pro mladé, ale také areál pro wellness. Vychutnat si můžete čerstvé ryby a středomořskou kuchyni a zapít to výborným alkoholickým nebo nealkoholickým koktejlem.
     Máte rádi pláž, moře a příjemný slaný vánek? Nebo jste milovníkem deštného pralesa? Rádi navštěvujete sauny a masáže? Pro každého z vás je zde místo. Zatímco vaše děti skotačí na tobogánech a skluzavkách, vy si můžete splnit sen o dovolené na Bali nebo Hawaii a oddávat se odpočinku u vychlazeného mojita. Tropical Islands je místo, kde se sny stávají skutečností.


Mariánské Lázně na 3-6 dní pro dva + polopenze, procedury

    Splňte si sny o exotické dovolené na Bali! V největším bazénovém komplexu v Evropě se vyřádíte do sytosti – velikostí odpovídá osmi fotbalovým hřištím! V největší samonosné hale na světě se na 66 000 metrech čtverečních rozprostírá tropická zážitková a saunová krajina, kde můžete krásně relaxovat a zažívat to, co byste jinak mohli zažít jen v opravdových tropech!
    V ceně je zahrnut vstup do části Tropical World, do části Sauna&Spa lze dokoupit vstupenku přímo u dodavatele. V obrovské hale najdete malý tropický ostrov – navštívíte tropický park s pralesem a vodopády, poležíte si na písečné pláži, proplavete lagunami i velkým bazénem, který symbolizuje moře. Dosyta se vyřádíte na tobogánech, peřejích a různých vodních atrakcích pro děti a dospělé. Čeká vás také saunový a lázeňský svět s vířivkou, parními a bylinnými saunami a možností masáží a dalších procedur. Jako jediný aquapark v Evropě nabízí Tropical Islands opravdu unikátní možnost přespání v chatkách nebo stanech. Atmosféra dokonalé dovolené je podtržena různými show a představeními, shopping centrem bary a restauracemi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9324
cache: 0024:00:00