Jak na věc


trhy jarmarky

Turistické informační centrum (TIC)

    Teprve začínám prodávat a tak mi moc pomohlo se zorientovat v trzích, které jsou opravdu významné a nesmím si je nechat ujít. Volat musím co nejdříve, abych měla pěkné místečko.
    Farmářské trhy na Hanáckém náměstí se budou konat i letos. Na dobroty od místních farmářů, chovatelů a výrobců si můžete přijít vždy od 9.00 do 13.00 hodin.
    Řemeslné jarmarky v Kroměříži pravidelně přinášejí stylové oživení historického centra. Město zve na tyto jarmarky výhradně lidové umělce a řemeslníky, kteří nabízejí tradiční rukodělné a originální výrobky, produkty pocházející z domácího prostředí či chovu, regionální lahůdky apod.
    I když jezdím již dlouho, musím ocenit přehledné zpracování podle termínů jednotlivých akcí. Našel jsem většinu svých oblíbených trhů. Nejraději jezdím na slavnosti.


Tradiční jihlavské jarmarky a trhy

    Jarmarky mají sortiment mnohem širší a jsou umístěny do prostor celého Betléma a před Orlovnu. Jarmark má celodenní doprovodný program, během dne je možno vidět různá představení, jarmark bývá ozvučen a konají se různé soutěže apod. Počet prodejců i jejich sortiment je větší, lze zakoupit i různé rukodělné výrobky (z keramiky, dřeva, jiných materiálů), oblečení, potřeby pro domácnost, různé upomínkové předměty, hračky, šperky apod. lze vidět ukázky řemesel, občerstvit se apod. Na jarmarcích se prezentují i neziskové organizace atd. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00