Jak na věc


traktory ojeté

Kloubový traktor Holder L 770 / L 780

    Horský traktor Reform Mounty v sobě spojuje možnosti horského nosiče nářadí a klasického traktoru. Všechny modely jsou vybaveny čtyřmi druhy řízení kol, nápravovým i mezinápravovými diferenciály, čelním i zadním vývodovým hřídelem a čelním i zadním tříbodovým závěsem.
    Základní model kompaktních traktorů řady 4000 nabízí maximální výkon 35,1 kW, pohon všech kol, systém sledování výkonu, hydraulický okruh a možnost volby mezi manuální nebo hydrostatickou převodovkou.
    Kompaktní traktor John Deere 3720 čeká na vaše úkoly. Výkonný, kapalinou chlazený dieselový motor je u tohoto modelu vybaven mezichladičem stlačeného vzduchu.
    S kompaktním traktorem John Deere 3520 si užijete pohodlnou jízdu ve všech podmínkách. Kapalinou chlazený vznětový motor a elektronické systémy LoadMatch, MotionMatch a SpeedMatch maximalizují výkon při jakékoliv práci.
    Pro Vaši práci na zahradě a komunálních službách jsme připravili novinku. Víceúčelový nosič nářadí a příslušenství. Je vybaven spolehlivým vzduchem chlazeným motorem Kawasaki o výkonu 24 HP.


Kompaktní traktor Wisconsin Engineering W5000 Yukon

    Ferrari Thor V80 | K105 RS jsou isodiametrické jednosměrné nebo reverzibilní traktory se zatáčením prostřednictvím natočení přední nápravy. Tyto víceúčelové traktory jsou určeny zejména pro práci ve vinicích a sadech a údržbu zeleně.
    Traktory série TM sjednocují charakteristiky výkonu a možnosti využití komunálního stroje. Kompaktní rozměry (min. šířka 1000 mm) umožňuje práci ve stísněných podmínkách. Modely s hydrostatem jsou nyní vybaveny 3-stupňovou převodovkou!
    Jednoduchá obsluha a výkonný motor. Prostorná a pohodlná kabina s nízkou úrovní hluku. Nízké náklady na údržbu a provoz. To jsou atributy dělající ze Zetoru Crystal parťáka pro tvrdou práci.
    Máte problém se zajištěním měření emisí a provedením STK na vašem malotraktoru Yukon. Využijte naši novou službu. Traktor odvezeme, provedeme potřebné servisní zásahy, zajistíme měření emisí a provedení prohlídky na STK.
    WISCONSIN Engineering CZ, s.r.o. téměř před 20 lety navázal na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a stále vyrábí zahradní traktory a malotraktory s přísným důrazem na kvalitu.


Kompaktní traktor John Deere 4320

    Díky čtyřem stejným kolům a výbornému vyvážení se při zatížení hmotnost dokonale rozloží na obě nápravy, což zaručuje dobrý styk pneumatik s povrchem. To se vyplatí hlavně při práci v kopcích, kde oceníte perfektní stabilitu.
    Ferrari Raptor 30 | 40 jsou specializované traktory s pevným rámem a natáčecí přední nápravou. S krátkým rozvorem a nízko položeným těžištěm je použitelný v zemědělství zejména u řádkových plodin, ve vinicích a sadech nebo jako traktor do měst a obcí pro celoroční údržbu.
    Nová generace TH 4000 přináší modely v rozpětí výkonu 33-40 k. Úspěšná koncepce s moderními inovativními prvky zaručuje 100% spokojenost obsluhy i majitele.
    Traktory Kioti řady RX disponuji přeplňovanými 4 válcovými dieselovými motory o výkonu od 59 do 73 k. vyznačující se nízkou hladinou hluku a emisí a příznivou spotřebou paliva za všech podmínek.
    Traktory Kioti řady PX jsou nejvýkonnější řadou produktů Kioti. Vyznačují se vysokým komfortem. Traktor je ideálním pomocníkem pro pícninářské, kultivační a manipulační práce s čelním nakladačem.


Traktory Antonio Carraro Ergit 100 TGF

    Profesionální a spolehlivé traktory založené na osvědčené technologii. Nejmodernější technologie vstřikování zaručuje nízkou spotřebu při vysokém výkonu. Určené k běžným zemědělským pracím na rovině i svahu.
    Dieselový kloubový traktor W4000 Farmář je universální traktor, jehož nadstandardní technické provedení konstrukčních prvků a stálý pohon všech čtyř kol zajišťuje využití plného výkonu traktoru i v těžce dostupných terénech. Lze jej agregovat s celou řadou přídavného nářadí pro všestranné použití.
    Díky kloubovému zatáčení je tento stroj přímo stvořen pro přesnou práci v malých prostorech, kde se uplatní jeho velice jednoduché ovládání. Pro nízkou polohu svého těžiště a záběru všech 4 kol se hodí do svažitých oblastí. 4 stejná kola zaručují dokonalou trakci a to i při zatížení.
    Ferrari Cromo K30 | K40 AR jsou isodiametrické jednosměrné traktory se zatáčením pomocí centrálního kloubu. Jsou nejlepší odpovědí na požadavky farmářů a zemědělců specializujících na produkci ve sklenících a školkách, produkci mikro řádkových plodin a chov drůbeže.


Traktory Ferrari Vega V80 | K105 MT

    Ferrari Cobram V65 AR je isodiametrický jednosměrný nebo reverzibilní traktor se zatáčením pomocí centrálního kloubu. Je to speciální traktor určený pro jsou vinice, skleníky, školky apod. Stejně tak je vhodný pro údržbu zeleně jako takovou.
    Zetor v prosinci roku 2016 rozšiřuje modelovou nabídku a na trh uvádí nový traktor nesoucí označení Major HS. Stávající model Majoru bude nově označován jako Major CL.
    Užitkové traktory Kioti řady NX je nástupcem osvědčené řady EX a tomu odpovídá i extrémní obratnost – poloměr otáčení a výkonná hydraulika. Hydrostatická převodovka je vybavena tempomatem pro vysoce efektivní práci náročnou na přesnost a plynulost.
    Aku technika EGO power+ startuje v roce 2018 se zimní slevou. Nebuďte přírodu ze zimního spánku hlukem benzínových motorů. Naše profesionální akumulátorová technika nebude rušit sousedy ani Vás. Při registraci stroje u nás, záruka až 5 let! Více informací a předsezónní ceny zde.
    Kompletní nabídka produktů pro testování, stabilizaci a prevenci. Prvním krokem při diagnostice závady všech motorů je zjištění kvality paliva. Více informací zde.


Traktor Antonio Carraro Tigrone 5500

    Kompaktní traktor navržen k hbité práci mezi řádky, kde se uplatní hlavně malý poloměr zatáčení. Mimořádně nízký profil a vpředu menší kola, díky kterým dokáže zvládnout i tu nejmenší zatáčku. Vybrat se dá z 16 kombinací pro každý terén.
    Pro příznivce naší značky jsme připravili nejprodávanější sekací traktor v maximální výbavě. Tato sestava vám umožní to nejkvalitnější sečení i v nejnáročnějších podmínkách. Velký důraz jsme kladli na dostatek výkonu a maximální pohodlí.
    Ferrari Vega V80 | K105 MT jsou isodiametrické reverzibilní traktory se zatáčením prostřednictvím natočení přední nápravy ve speciální úpravě pro sečení na strmých svazích. Konstrukce traktoru se vyznačuje nízkým těžištěm pro maximální stabilitu na svahu.
    Jednosměrný, kloubový traktor s isodiametrickými koly. Nový vzhled pomáhá nejen v obsluze, ale přidá i na komfortu. 4 stejná kola zaručují perfektní vyváženost a tak i dobrý styk kol s povrchem.
    "(...)sme veľmi spokojní - od prvotného kontaktu, cenovej ponuky, dodávky, zaškolenia a bezproblémovej prevádzky stroja. Pracujeme na obstaraní ďalšieho príslušenstva a znova sa stretávame so zodpovedným, profesionálnym a ľudským prístupom. Firmu Wisconsin môžeme len odporúčať." - Martin Zlacký


Kloubový traktor Holder F 770 / F 780

    Modelová řada Zetor Forterra nabízí sílu motoru až do výkonu 140 HP a je tak velmi silnou alternativou pro konkurenční šestiválcové traktory. Tomu je přizpůsobena i konstrukce traktorů Forterra – jedná se o robustní a těžké traktory.
    Ferrari Sky Jump K105 Dualsteer je specializovaný traktor s pneumatikami na předních kolech a zadní nápravou opatřenou pásy. Tato dvojí konfigurace zajišťuje jízdní vlastností kolového traktoru společně se stabilitou a trakcí traktorů pásových.
    Zetor Forterra HSX je vybavena nejnovější technologií: poslední generace Power Shuttle, nová pětistupňová převodovka s třístupňovým násobičem, také výkonnější hydraulika HitchTronic, LCD display, bezpečnostní sedadlo řidiče a další – to je síla, odolnost a efektivita Zetoru.
    Univerzální zemědělský kolový traktor, který si oblíbíte pro vynikající poměr cena/výkon. Je předurčený k agregaci se zemědělskými stroji i pro přepravu. Major je jako stvořený pro menší a rodinné farmy. Užitečný je při lehčí práci v lese nebo pro komunální služby.


Balíkovací lis Sipma PZ 1832 Prima

    Kubota Vám představuje nový traktor - M 7001. Špičkový model poskytuje výkon až 170 koní. Pod oranžovou kapotou je motor Kubota - čtyřválec - 6,1 l. Nová série M7 přichází s dvojicí převodovek. V nabídce jsou K-VT - převodovka s plynule měnitelným převodem nebo K-PowerShift.
    Traktory s motory Perkins 51 koní s velmi komfortní skvěle zpracovanou kabinou s klimatizací nebo volitelně s ochranným rámem. Široká využitelnost na obecních komunikacích, průmyslových areálech, statcích, stájích stejně tak jako v lesích, na golfových hřištích a fotbalových stadionech.
    Hledáte traktor, který je výkonný jako stroj s mechanickou převodovkou, ale ovládá se pohodlně jako stroje s převodovkou hydrostatickou? Traktory TG 5000 s převodovkou Q-Shift jsou pro Vás to pravé!
    Stěžejním rysem tohoto stroje jsou kompaktní rozměry, při kterých je však zachován vysoký výkon. Další důležitou vlastnostní je unikátní řešení přední a zadní vývodové hřídele spolu s dvojčinnou hydraulikou umožňující pracovat se širokým spektrem nářadí současně.
    Připravte se včas na zimní sezónu a pořidťe si traktor Zetor Major se zimním setem. K dispozici je hydraulicky natáčená sněhová radlice a samonakládací sypač.


Kloubový traktor Wisconsin Engineering W4000 Farmář

    Tento model v sobě zahrnuje vlastnosti jako jsou spolehlivost, produktivita, všestrannost a bezpečnost. To vše při zachování perfektního ovládání, zaoblených hran a malých rozměrů. Díky kterým se hodí pro práci do úzkých prostor, mezi řádky a do hor.
    Na naše stroje se zkrátka můžete spolehnout i v situacích, kdy ostatní selhávají - např. s našimi zahradními traktory můžete sekat i mokrou trávu, která jiné stroje ucpe.
    Forterra HD je nejvýkonnější a nejlépe vybavený traktor v portfoliu Zetor. Zesílená rozvodovka, větší zadní náprava, delší rozvor pro větší stabilitu, odpružená přední náprava a kabina. To vše dohromady dělá z Forterry HD silného partnera pro vysokou produktivitu.
    John Deere 4720 je standardně dodáván s kabinou ComfortGard a nabízí dostatek výkonu pro zvládnutí náročných úkolů: pohon všech kol, motor John Deere PowerTech s mezichladičem a výkonem 48,2 kW, systém sledování výkonu, hydrostatická převodovka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00