Jak na věc


townsmen download zdarma

Kdo je tu ze všech nejkrásnější?

    "Díky velké popularitě hry s názvem Townsmen jsme se dočkali již pátého pokračování. I nyní půjde úplně o to stejné jako v předchozích dílech. Avšak vývoj se nezastaví, a proto dostal Townsmen lepší grafiku a více předmětů do hry, která se dělí na volnou část, ve které jen budujete vesničky a na úkolovou část, kde plníte různé mise..."
    Jako je na počítačích nejznámější hrou Tetris, u mobilních telefonů spadá na podobnou pozici série Townsmen. Kouzelná strategie v podání HandyGames se nám poprvé představila v roce 2003 a už tehdy uchvátila zrak a prsty stovek tisíc hráčů. A nyní je zcela zdarma!
    Dychtíte po stavbě středověkého městečka? Chcete zorganizovat celý výrobní proces, postarat se o potřeby obyvatel a rozvíjet svou vlastní vesnici a proměnit ji v prosperující metropoli? Ano? Tak už nebudete dlouho čekat, první budovatelská hra ze středověku dorazí na Nintendo Switch už 9. listopadu. Nese název Townsmen a znáte jí určitě z mobilních zařízení.


Budovatelský Townsmen dorazí na Switch v listopadu

    Český internetový magazín NBase vznikl v roce 2015 v reakci na chybějící platformu, která by byla zaměřená výhradně na konzole a hry společnosti Nintendo. Soustředíme se na Nintendo 3DS, Nintendo 2DS, Nintendo DS, Nintendo Wii U, Nintendo Wii a v neposlední řadě na Nintendo Switch. Na našich stránkách naleznete novinky, články a recenze psané nejen autory magazínu, ale také samotnými návštěvníky. Na NBase.cz rozebíráme herní série jako např. The Legend of Zelda, Mario Kart, Animal Crossing, Super Smash Bros., Pokémon, Donkey Kong, Fire Emblem, Metroid, Splatoon, Star Fox a Kirby.
    Townsmen je budovatelskou hrou, která bude obsahovat přes 26 různých herních scénářů, jako např. ochrana městečka před napadením bandity nebo připravit Královi tu nejlepší oslavu narozenin. A stvořitelé si přijdou na své díky volnému módu, kde až na 24 mapách budou moci postavit svou vlastní zemi. Je jen na vás, zda se z vás stane moudrý a spravedlivý vládce, jež splní potřeby všech svých poddaných nebo je nechá napospas přírodním nebo sociálním katastrofám. Hráč bude moci objevit přes 75 různých technologických zařízení, použít přes 45 druhů výrobních a procesních budov či zkrášlit město více než 129 různými jinými budovami, jako např. hostinec nebo kostel. Townsmen vyjde na Nintendo Switch už 9. listopadu a na Nintendo eShopu ho pořídíte za zhruba 500 Kč.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00