Jak na věc


topný kabel na potrubí

PSV 151300 Topný okruh se zvýšenou ochranou, 1300 W - 84,1 m

    Vzhledem k tomu, že infrapanely pracují na sálavém principu, nedochází tak k víření vzduchu. Vytápění infrapanely je tedy vhodné i pro alergiky. Mimo jiné ale také vysušují zdivo a zamezují tak tvorbě plísní.
    Díky preciznosti při výrobě a důrazu kladenému na kvalitu a funkčnost, se TopnýObraz.CZ řadí mezi přední výrobce infrapanelů v České republice.Mimo jiné se TopnýObraz.CZ zaměřuje především na uspokojení potřeb zákazníka, takže krom výpočtu požadovaných výkonů infrapanelů a navržení jejich umístění, zdarma také převádíme fotografie našich zákazníků do topných obrazů aby vzpomínky z topných obrazů mohli prohřát jejich domovy.
    Litina jako taková je velmi náchylná na povrchovou korozi, proto doporučujeme ještě před samotným zabudováním opatřit dvířka nástřikem žáruvzdorné barvy.
    K Koupelnová otopná trubková tělesa ( radiátory, žebříky ) od výrobce THERMAL TREND jsou otopná koupelnová tělesa nové generace, a jsou určený k vytápění převážně koupelen, chodeb, kuchyňských koutů atd., kde působí jako estetický i funkční doplněk. Díky trubkovitému tvaru lze na něj zavěsit i více věcí najednou.


PSV 5320, topný kabel se zvýšenou ochranou, 320 W - 63,2 m

    Díky nejnovějším technologiím se nám podařilo vytvořit bezpečný způsob jak navýšit povrchovou teplotu topného tělesa aniž bychom zanedbali design či narušili bezpečnost produktu.
    Malý litinový jednoduchý štít - popelníková a přikládací dvířka v jednom se hodí na opravu a stavbu kamen, sporáků a udíren. Dvířka nemají žádnou drážku, nelze je tedy utěsnit těsnící šňůrou. Samolepící těsnění není k těmto účelům určeno, trvale na dvířkách rozhodně nevydrží. Jedná se prostě o cenově dostupná dvířka bez možnosti utěsnění. V naší nabídce naleznete nejen topné štíty, ale i samostatná dvířka, která jsou těsněním již vybavena. K topnému štítu si můžete přiobjednat litinový rošt, rámeček na rošt nebo praktický popelník.
    Topný štít se zazdí pomocí nanýtovaných úchytů ve spodní části tohoto štítu, později je nutné tento štít upevnit také ve vrchní části, zde si můžete pomoct například provrtáním štítu a přišroubováním pomocí kovových hmoždinek. Tyto kovové hmoždinky včetně šroubů si u nás můžete dle potřeby přiobjednat. Hmoždinky a šrouby nejsou součásti topného štítu.


ADPSV 20640 Topný kabel pro okapy a svody s ochranou proti UV záření, 640 W - 32,1 m

    Co samoregulační topné kabely umí?• předejít vzniku námrazy,• odstranit sníh či led ze střech a střešních okapů,• plošně odstranit sníh a led z chodníků, pojezdových a odstavných ploch, svažujících se komunikací a vjezdů.• ochránit plastová či kovová potrubí proti promrznutí.• temperovat průmyslová potrubí, nádrže, zásobníky a produktovody. Přiložením samoregulačních topných kabelů je možné udržet potřebnou teplotu technologických potrubí či nádrží a zásobníků v průmyslu. Samoregulační topné kabely jsou celosvětově nejpoužívanějšími topnými kabely pro temperování potrubí.
    Na Vaši stavbu či opravu budete zajisté potřebovat i další produkty jako jsou šamotové desky a cihly, žárové malty, litinové pláty a nebo grilovací rošty. Vše potřebné naleznete v sekci STAVBA SVÉPOMOCÍ. Inspiraci můžete čerpat z našich návodů a detailně rozkreslených obrázků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10833
cache: 0024:00:00