Jak na věc


topito dobruška

Úsporné teplo pro pohodlný život

    Společnost má dobrý pracovní kolektiv, který představuje 8 stálých pracovníků (stav k 1.1.2012). Sídlo společnosti se nachází v Trojanovicích p/Rad., č.p.740.Montáže plynoinstalací provádíme z materiálu ocel - spojování svařováním, měď - spojování lisováním, syst.CosmoFlex - spojování lisováním.Pro vedení ústředního topení preferujeme materiál měď, možnost vedení v železe, nebo také v plastu. U novostaveb vedení v podlaze syst. CosmoFlex.Rozvody vody v plastu, mědi, popř. syst. CosmoFlex.Zasklívání lodžií bezrámový systém OPTIMI - KVADRO (výrobce OPTIMI spol. s r.o.) nebo rámový systém GLASA (výrobce GM-Fasader, spol. s r.o.).
    V rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM zajišťujeme vyřízení dotací, popř. programu Kotlíková dotace na instalaci a dodávku automatických kotlů na tuhá paliva.


RD - obec Tichá, instalace automatického kotle na tuhá paliva BENEKOV C27 PREMIUM

    Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v roce 1995 a je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Hlavním programem společnosti je plynofikace, montáže ústředního topení, rozvod vody, odpady a kanalizace. Od roku 1999 taktéž zasklívání lodžií a balkónů bezrámovým syst.OPTIMI - KVADRO nebo rámovým syst. GLASA. V r.2008 jsme rozšířili svou činnost o montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel firmy PZP KOMPLET a.s. Naše porfolio kotlů na tuhá paliva se rozšířilo o kotle firmy ROJEK a.s. a kotle slovenského výrobce firmy ATTACK, s.r.o. V r.2012 montáže centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.Jsme členem Cechu topenářů a instalatérů ČR od.r.1998. Naším cílem je nabídnout zákazníkům (konečným uživatelům) podporu od fáze přípravy, zhotovení projektů až po realizaci díla včetně konečných revizních zpráv a předání díla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00