Jak na věc


topgal tasky do skoly

Školní batoh Topgal A-Black Set Small

     Školní batoh Topgal ze studentské kolekce Street HIT je svou velikostí vhodný pro druhý stupeň ZŠ a studenty středních škol.Dvoukomorový batoh osvědčeného střihu se dvěma předními a jednou boční kapsou,lze využít také na mimoškolní aktivity.Boční elastická kapsa s páskem je vhodná pro lahve o objemu až 1,5L.
     Školní batoh Topgal ze studentské kolekce Street HIT je svou velikostí vhodný pro druhý stupeň ZŠ a studenty středních škol.Tříkomorový batoh osvědčeného střihu se třemi předními a jednou boční kapsou,lze využít také na mimoškolní aktivity.Boční elastická kapsa s páskem je vhodná pro lahve o objemu až 1,5L.
     Školní batoh Topgal je tříkomorový školní batoh pro školáky 1- 5 třídy.Přední komora batohu je nejprostornější,uvnitř má kapsu ze síťoviny uzavíratelnou zipem a karabinu na klíče.Přední a zadní komora jsou stejně velké a pojmou např.desky na sešity nebo větší učebnice.
     Školní batoh Topgal - je dvoukomorový školní batoh s motivem lemura vhodný pro 1- 3 třídu.Batoh má lisovaný typ zádového systému bez hliníkové konstrukce,což spolu s menšími rozměry batohu snižuje jeho váhu na minimum.Váží pouhých 940g!
     Školní batoh Topgal je dvoukomorový školní batoh s květinovou výšivkou pro nejmladší školačky ( 1-4 třída ).Váží pouze 840g,díky lisovanému ergonomicky tvarovanému zádovému systému.


Školní batoh Topgal I-Violet set small

     Škoní batoh TOPGAL - dvoukomorový batoh ideální pro kluky od 2-do 5 třídy nebo pro větší prvňáčky. Jednoduché a prostorné řešení batohu - dvě velké komory a přední kapsa, kde najdete jmenovku a karabinu na klíče, kapsičku na drobnosti. Elastická kapsa na lahev je umístěna ze strany batohu.
     Školní batoh Topgal ze studentské kolekce Street HIT je svou velikostí vhodný pro druhý stupeň ZŠ a studenty středních i vysokých škol.Dvoukomorový objemný batoh nového střihu lze využít také na mimoškolní aktivity.Boční elastická kapsa s páskem je vhodná pro lahve o objemu až 1,5L.
     Školní batoh Topgal Ponorka - je dvoukomorový školní batoh vhodný pro 1- 3 třídu.Na přední straně má kapsičku s měnitelným 3D obrázkem mořského zvířátka.Batoh má lisovaný typ zádového systému bez hliníkové konstrukce,což spolu s menšími rozměry batohu snižuje jeho váhu na minimum.
     Školní batoh Topgal - je dvoukomorový školní batoh vhodný pro 1- 3 třídu.Na přední straně má kapsičku s měnitelnými 3D obrázky Batoh má lisovaný typ zádového systému bez hliníkové konstrukce,což spolu s menšími rozměry batohu snižuje jeho váhu na minimum.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00