Jak na věc


topgal tasky do skoly

Seznam produktů výrobce Topgal

     Školní batoh Topgal je tříkomorový školní batoh pro školáky 1- 5 třídy.Přední komora batohu je nejprostornější,uvnitř má kapsu ze síťoviny uzavíratelnou zipem a karabinu na klíče.Přední a zadní komora jsou stejně velké a pojmou např.desky na sešity nebo větší učebnice.
     Škoní batoh TOPGAL - dvoukomorový batoh ideální pro kluky od 2-do 5 třídy nebo pro větší prvňáčky. Jednoduché a prostorné řešení batohu - dvě velké komory a přední kapsa, kde najdete jmenovku a karabinu na klíče, kapsičku na drobnosti. Elastická kapsa na lahev je umístěna ze strany batohu.
     Školní batoh Topgal - je dvoukomorový školní batoh vhodný pro 1- 3 třídu.Na přední straně má kapsičku s měnitelnými 3D obrázky Batoh má lisovaný typ zádového systému bez hliníkové konstrukce,což spolu s menšími rozměry batohu snižuje jeho váhu na minimum.
     Školní batoh Topgal ze studentské kolekce Street HIT je svou velikostí vhodný pro druhý stupeň ZŠ a studenty středních škol.Tříkomorový batoh osvědčeného střihu se třemi předními a jednou boční kapsou,lze využít také na mimoškolní aktivity.Boční elastická kapsa s páskem je vhodná pro lahve o objemu až 1,5L.


Školní batoh Topgal ENDY Set Small

     Školní batoh Topgal ze studentské kolekce Street HIT je svou velikostí vhodný pro druhý stupeň ZŠ a studenty středních i vysokých škol.Dvoukomorový objemný batoh nového střihu lze využít také na mimoškolní aktivity.Boční elastická kapsa s páskem je vhodná pro lahve o objemu až 1,5L.
     Školní batoh Topgal Ponorka - je dvoukomorový školní batoh vhodný pro 1- 3 třídu.Na přední straně má kapsičku s měnitelným 3D obrázkem mořského zvířátka.Batoh má lisovaný typ zádového systému bez hliníkové konstrukce,což spolu s menšími rozměry batohu snižuje jeho váhu na minimum.
     Školní batoh Topgal je dvoukomorový školní batoh s květinovou výšivkou pro nejmladší školačky ( 1-4 třída ).Váží pouze 840g,díky lisovanému ergonomicky tvarovanému zádovému systému.
     Školní batoh Topgal - je dvoukomorový školní batoh s motivem lemura vhodný pro 1- 3 třídu.Batoh má lisovaný typ zádového systému bez hliníkové konstrukce,což spolu s menšími rozměry batohu snižuje jeho váhu na minimum.Váží pouhých 940g!


Školní batoh Topgal E-Green Set Small

     Školní batoh Topgal ze studentské kolekce Street HIT je svou velikostí vhodný pro druhý stupeň ZŠ a studenty středních škol.Dvoukomorový batoh osvědčeného střihu se dvěma předními a jednou boční kapsou,lze využít také na mimoškolní aktivity.Boční elastická kapsa s páskem je vhodná pro lahve o objemu až 1,5L.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9642
cache: 0024:00:00